reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Accreo
Accreo

Accreo to firma doradcza, oferująca usługi dedykowane przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego, business restructuringu oraz doradztwa europejskiego przede wszystkim w obszarze pozyskiwania dotacji i funduszy unijnych.

Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie poparte bogatą międzynarodową praktyką, zdobytą przy realizacji projektów dla największych podmiotów gospodarczych.

Nasze usługi obejmują kompleksowe doradztwo prawno-podatkowe przygotowania i wdrożenia restrukturyzacji spółek i grup kapitałowych. Doradzamy w zakresie cen transferowych, międzynarodowego planowania podatkowego, problematyki CIT, PIT, VAT oraz podatku akcyzowego. Prowadzimy postępowania podatkowe.

Ponadto wspieramy klientów w rozwijaniu ich konkurencyjności poprzez budowanie efektywnej polityki dystrybucyjnej, planowanie rozwoju i ochrony własności intelektualnej i przemysłowej, budowanie zgodnych z prawem relacji z konkurentami, pracownikami i kadrą menadżerską. Prowadzimy obsługę sporów sądowych. Pomagamy w pozyskaniu dotacji, ulg inwestycyjnych i funduszy unijnych.

Wysoka jakość usług oraz skuteczność oferowanych rozwiązań sprawiły, że rozwijamy się razem z naszymi Klientami od wielu lat, znajdując się w czołówce firm doradczych w Polsce.


Kontakt:

Accreo Sp. z o.o.

Accreo Legal M. Roszkowski i Wspólnicy sp.k.

ul. Próżna 7, 00-107 Warszawa

www.accreo.pl; www.accreolegal.pl

kontakt: justyna.wyka@accreo.pl, Manager ds. Administracji i HR

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

KDP Tax

Kancelaria doradztwa podatkowego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama