REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Izabella Żyglicka i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni spółka komandytowa

Dołącz do grona ekspertów
Izabella Żyglicka i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni spółka komandytowa

Nowoczesna firma prawnicza

Od 2001 roku tworzymy jedną z największych i najnowocześniejszych firm prawniczych w Polsce. W skład naszego zespołu wchodzi ponad dwudziestu doświadczonych i doskonale wykwalifikowanych prawników, których specjalizacje idealnie sprawdzają się wprojektach, jakie realizujemy. Jako firma spełniająca najwyższe standardy usług prawnych, w kwietniu 2013 otrzymaliśmy członkostwo w międzynarodowym stowarzyszeniu firm prawniczych „International Alliance of Law Firms”. Jesteśmy również jedyną kancelarią na Śląsku, która posiada uprawnienia Autoryzowanego Doradcy Rynku NewConnect, prowadzonego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Obecnie reprezentujemy interesy kilkudziesięciu podmiotów gospodarczych. Naszymi klientami są korporacje, holdingi, firmy z sektora MSP, instytucje publiczne, jednostki samorządu terytorialnego oraz podmioty zbranży medycznej. Z powodzeniem doradzamy spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Doskonale sprawdzamy się w działaniach projektowych, które rozpoczynamy od precyzyjnego określenia celu i ustalenia oczekiwanego przez klienta efektu biznesowego. Zaangażowanie naszych wspólników ma niebagatelne znaczenie, biorąc pod uwagę fakt, że w ich gronie znajdują się doskonale wykwalifikowani prawnicy, a także specjalista zdziedziny ekonomii, dysponujący bogatym doświadczeniem w pracy z podmiotami gospodarczymi.

„Adwokaci i Radcowie Prawni” sp. k. Izabella Żyglicka i Wspólnicy

Siedziba w Katowicach

ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice

tel.: (32) 603 04 30

Oddział w Warszawie

ul. Orzycka 6/1B, 02-695 Warszawa

tel.: (22) 495 76 39

www.kpr.pl

Odwrócony kredyt hipoteczny to zupełnie nowa instytucja finansowa, z której będzie można korzystać już od 15 grudnia 2014 roku. Dla kogo jest przeznaczona usługa finansowa oferowana przez banki? Jak zgodnie z prawem i bezpiecznie skorzystać z odwróconego kredytu hipotecznego?
Odwrócony kredyt hipoteczny to nowa usługa finansowa, która skierowana jest głównie do osób starszych. Ustawa wprowadzająca tą instytucję wchodzi w życie 15 grudnia 2014 roku. W związku z tym warto zwrócić uwagę, jakie są wzajemne prawa i obowiązki stron zawierających umowę o odwróconym kredycie hipotecznym.

REKLAMA

Egzekucja prowadzona z majątku dłużnika może stanowić dobrą okazję do nabycia nieruchomości po niższej niż rynkowa cenie. Jednakże przed wzięciem udziału w licytacji komorniczej warto zapoznać się z praktycznymi aspektami takiej decyzji. Poniżej wskazówki, jak kupić mieszkanie z licytacji komorniczej.

REKLAMA