| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Izabella Żyglicka i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni spółka komandytowa

Izabella Żyglicka i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni spółka komandytowa

Izabella Żyglicka i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni spółka komandytowa

Nowoczesna firma prawnicza

Od 2001 roku tworzymy jedną z największych i najnowocześniejszych firm prawniczych w Polsce. W skład naszego zespołu wchodzi ponad dwudziestu doświadczonych i doskonale wykwalifikowanych prawników, których specjalizacje idealnie sprawdzają się wprojektach, jakie realizujemy. Jako firma spełniająca najwyższe standardy usług prawnych, w kwietniu 2013 otrzymaliśmy członkostwo w międzynarodowym stowarzyszeniu firm prawniczych „International Alliance of Law Firms”. Jesteśmy również jedyną kancelarią na Śląsku, która posiada uprawnienia Autoryzowanego Doradcy Rynku NewConnect, prowadzonego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Obecnie reprezentujemy interesy kilkudziesięciu podmiotów gospodarczych. Naszymi klientami są korporacje, holdingi, firmy z sektora MSP, instytucje publiczne, jednostki samorządu terytorialnego oraz podmioty zbranży medycznej. Z powodzeniem doradzamy spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Doskonale sprawdzamy się w działaniach projektowych, które rozpoczynamy od precyzyjnego określenia celu i ustalenia oczekiwanego przez klienta efektu biznesowego. Zaangażowanie naszych wspólników ma niebagatelne znaczenie, biorąc pod uwagę fakt, że w ich gronie znajdują się doskonale wykwalifikowani prawnicy, a także specjalista zdziedziny ekonomii, dysponujący bogatym doświadczeniem w pracy z podmiotami gospodarczymi.

„Adwokaci i Radcowie Prawni” sp. k. Izabella Żyglicka i Wspólnicy

Siedziba w Katowicach

ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice

tel.: (32) 603 04 30

Oddział w Warszawie

ul. Orzycka 6/1B, 02-695 Warszawa

tel.: (22) 495 76 39

www.kpr.pl

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Edyta Bielak-Jomaa

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie uzyskała stopień doktora nauk prawnych i została zatrudniona w Katedrze Prawa Pracy WPiA UŁ na stanowisku adiunkta; do czasu powołania na stanowisko Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, pełniła funkcję Kierownika Podyplomowych Studiów Ochrony Danych Osobowych WPiA UŁ oraz Kierownika Centrum Ochrony Danych Osobowych i Zarządzania Informacją. Była wykładowcą z zakresu ochrony danych osobowych, prawa pracy i zagranicznych migracji zarobkowych. Pełniła funkcję opiekuna naukowego Międzywydziałowego Koła Studenckiego Praw Osób Niepełnosprawnych, prowadziła szkolenia w ramach działalności Międzynarodowej Fundacji Kobiet oraz cykl szkoleń organizowanych dla pracowników i pracodawców regionu „Różni, ale równi” dotyczących równego traktowania oraz zakazu dyskryminacji na rynku pracy. Jest autorką ponad 30 opracowań z zakresu prawa pracy, problematyki rynku pracy, oraz ochrony danych osobowych. Jej zainteresowania naukowe obejmują przede wszystkim problematykę ochrony dóbr osobistych pracowników i ochronę danych osobowych w zatrudnieniu. Jako pierwsza rozpoczęła badania nad ochroną danych osobowych bezrobotnych i poszukujących pracy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »