| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Zarządzenie nr 71/11 Burmistrza Miasta Kudowa Zdrój

z dnia 5 kwietnia 2011r.

w sprawie przedstawienia sprawozdania z wykonania budżetu gminy Kudowa Zdrój za 2010 rok, sprawozdania z wykonania planów finansowych instytucji kultury oraz informacji o stanie mienia komunalnego

Na podstawie art. 267 ust.1 ustawy z 27 sierpnia 2009 roku o finansach publicznych ( Dz.U. Nr 157 poz. 1240 z późn. zm. ).) zarządzam co następuje:

§ 1. 1. Przedstawia się sprawozdanie z wykonania budżetu gminy Kudowa-Zdrój za 2010 rok stanowiące załącznik nr 1 do niniejszego zarządzenia.

2. Przedstawia się sprawozdanie z wykonania planów finansowych instytucji kultury:

- Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kudowie-Zdroju

- Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego w Kudowie-Zdroju

stanowiące załącznik nr 2 do niniejszego zarządzenia.

3. Przedstawia się informację o stanie mienia komunalnego - stanowiącą załącznik nr 3 do niniejszego zarządzenia.

§ 2. Sprawozdania i informację , o których mowa w § 1 należy przedłożyć Radzie Miejskiej Kudowa Zdrój oraz przesłać do Regionalnej Izby Obrachunkowej w Wałbrzychu.

§ 3. Wykonanie zarządzenia powierza się skarbnikowi gminy.

§ 4. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega publikacji w Dzienniku Urzędowym Wojewódzkim Dolnośląskiego.

Burmistrz Miasta Kudowa-Zdrój

Czesław Kręcichwost

Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 71/11
Burmistrza Miasta Kudowa Zdrój
z dnia 5 kwietnia 2011 r.
Zalacznik1.pdf

Sprawozdanie z wykonania budżetu gminy Kudowa-Zdrój za 2010 rok

Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 71/11
Burmistrza Miasta Kudowa Zdrój
z dnia 5 kwietnia 2011 r.
Zalacznik2.pdf

Sprawozdanie z wykonania planów finansowych instytucji kultury za 2010 rok

Załącznik Nr 3 do Zarządzenia Nr 71/11
Burmistrza Miasta Kudowa Zdrój
z dnia 5 kwietnia 2011 r.
Zalacznik3.pdf

Informacja o stanie mienia komunalnego

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Dąbrowska-Ospital

Joanna Dąbrowska-Ospital Partner zarządzający w Euskapol, doradca personalny i zawodowy Doradca personalny: pracuję z klientem indywidualnym i z zespołami, koncentrując się na badaniu ich potencjału, a także ich dopasowania do danego stanowiska czy danego projektu. Łowca talentów. Doradca zawodowy: wspieram ludzi w odkrywaniu ich powołania i potencjału zawodowego. Pomaga mi w tym doświadczenie biznesowe (znajomość wielu branż oraz różnych kultur prowadzenia biznesu). Wychodzę z założenia, że biznes to ludzie. Pragnę wspierać ludzi w ich samopoznaniu, odkrywaniu własnego potencjału i predyspozycji, wierząc, że to pozwoli im na lepsze życie w zgodzie ze sobą, jednocześnie korzystnie wpłynie na ich pracę zawodową, a więc również na sukces firmy, w której pracują. Zrealizowane projekty Projekty badania efektywności zespołowej w firmach międzynarodowych. Wspieranie menedżerów HR w podejmowaniu decyzji rekrutacyjnych z zastosowaniem metody i narzędzi PerformanSe. Porady indywidualne, tworzenie ścieżek kariery i badanie potrzeb szkoleniowych dla pracowników średniego szczebla oraz osób poszukujących pracy. Przeprowadzenie bilansów kompetencji dla sportowców Polskiej Kadry Olimpijskiej. 2002-2010 – doradztwo biznesowe dla firm z Francji i Hiszpanii, poszukujących partnerów w Europie Centralnej i Wschodniej Wykształcenie Studia podyplomowe „Inżynieria szkoleń” – uniwersytet Lille 3 Certyfikowany trener metody PerformanSe Autorska metoda prowadzenia bilansów kompetencji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »