| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr 150 Starosty Kwidzyńskiego

z dnia 1 grudnia 2010r.

w sprawie projektów operatów opisowo - kartograficznych dotyczących modernizacji ewidencji gruntów i budynków polegającej na założeniu ewidencji budynków i lokali dla obrębów: Otłowiec (gm. Gardeja), Nowy Dwór, Grabówko (gm. Kwidzyn), Jarzębina, Rudniki (gm. Ryjewo), Nebrowo Wielkie (gm. Sadlinki), Jakubowo, Grażymowo (gm. Prabuty) w Powiecie Kwidzyńskim

Na podstawie art. 24a ustawy z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne (tekst jedn.: Dz. U. z 2005 r. Nr 240 poz 2027 z późn. zm.)

OGŁASZAM

że z dniem 01.12.2010 r. projekty operatów opisowo-kartograficznych dotyczących modernizacji ewidencji gruntów i budynków polegającej na założeniu ewidencji budynków i lokali dla obrębów: Otłowiec (gm. Gardeja), Nowy Dwór, Grabówko (gm. Kwidzyn), Jarzębina, Rudniki (gm. Ryjewo), Nebrowo Wielkie (gm. Sadlinki), Jakubowo, Grażymowo (gm. Prabuty) w Powiecie Kwidzyńskim stają się obowiązującym operatem ewidencji gruntów i budynków.

Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków ujawnione w operacie opisowo - kartograficznym, może w terminie 30 dni od dnia ukazania się ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Pomorskiego, zgłaszać zarzuty do tych danych. O uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów rozstrzyga Starosta w drodze decyzji. Do czasu ostatecznego zakończenia postępowania dane ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym nie są wiążące. Zarzuty zgłoszone po tym terminie traktuje się jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów i budynków.

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Karol Siergiej

Radca prawny, wspólnik kancelarii obsługującej osoby fizyczne oraz przedsiębiorców i inne podmioty (w tym lecznicze). Przez pięć lat był zatrudniony jako specjalista w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Olsztynie. Specjalizuje się w prawie pracy, ubezpieczeniach społecznych, prawie cywilnym a także prawie i postępowaniu administracyjnym (w szczególności problematyce legalizacji pobytu cudzoziemców na terenie RP). Autor licznych publikacji, doświadczony szkoleniowiec.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »