| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr ORo.0050.208.2012 Prezydenta Miasta Piekary Śląskie

z dnia 27 marca 2012r.

w sprawie zgłaszania kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych w Piekarach Śląskich

Na podstawie art.44c ust.2 ustawy z   dnia 27 sierpnia 1997r. o   rehabilitacji zawodowej i   społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (t.j. Dz.U. z   2011r., nr 127, poz. 721 z   późn. zm.) oraz §9 ust.1 rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i   Polityki Społecznej z   dnia 25 marca 2003r. w   sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i   powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych   (Dz.U. Nr 62, poz.560)  

Prezydent Miasta Piekary Śląskie ogłasza:  

§   1.   Nabór kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych w   Piekarach Śląskich  

1.   Kandydaci mogą być zgłaszani przez działające na terenie Miasta Piekary Śląskie organizacje pozarządowe, fundacje oraz jednostki samorządu terytorialnego.  

2.   Każdy z   podmiotów wymienionych w   ust. 1   może zgłosić po jednym kandydacie.  

3.   Zgłoszenie powinno zawierać:  

1)   nazwę podmiotu zgłaszającego kandydata wraz z   uzasadnieniem zgłaszanej kandydatury,  

2)   zgodę na kandydowanie do Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych w   Piekarach Śląskich,  

3)   zgodę kandydata do przetwarzania jego danych osobowych w   prowadzonym naborze.  

4.   Zgłoszenie podpisane przez osobę (y) upoważnioną (e) do reprezentacji podmiotów, o   których mowa w   ust. 1   należy składać w   zaklejonej kopercie z   napisem "Kandydat do Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych w   Piekarach Śląskich" w   Punkcie Informowania Mieszkańców Urzędu Miasta Piekary Śląskie, ul.Bytomska 84 lub pocztą na adres: Urząd Miasta Piekary Śląskie, ul.Bytomska 84, 41-940 Piekary Śląskie, w   terminie 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego. O   terminie złożenia decyduje data wpływu Urzędu.  

 

 

 

Prezydent Miasta Piekary Śląskie  


mgr inż.   Stanisław   Korfanty

 

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Dorota Mejri

Dorota Mejri – Psycholog, coach, konsultant, trener biznesu. Szkolenia prowadzi od 17 lat. Absolwentka studiów podyplomowych z Zarządzania i Marketingu , Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Krakowskiej Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt Ukończyła Podyplomowe Studium Coachingu i Mentoringu Organizacyjnego na UŁ. Posiada certyfikaty CoachWise Coaching Essentials oraz CoachWise Mentoring Essentials. Prowadzi warsztaty z zakresu kompetencji menedżerskich, efektywności osobistej oraz warsztaty doskonalące umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Uczestniczyła w realizacji wielu projektów doradczych, m.in. dla PKO BP S.A. (wprowadzenie i realizacja nowej strategii personalnej), Renault Kiljańczyk (analiza CRM). Jest współrealizatorką projektu standaryzacji obsługi klienta z kilkunastu zakładach energetycznych w Polsce, a także konsultantem i audytorem w zakresie wprowadzania i realizacji standardów obsługi klienta dla PGE Dystrybucja S.A. Przygotowała i zrealizowała projekt coachingu dla kadry menedżerskiej Veolii, którym objęto 26 dyrektorów i kierowników firmy. Osobiście przeprowadziła 10 procesów coachingowych w tym projekcie. Aktywnie uczestniczy w pracach grupy Experiential Educators Europe, prowadząc warsztaty poza granicami Polski.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »