| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr 3 Starosty Cieszyńskiego

z dnia 30 lipca 2012r.

w sprawie projektu operatu ewidencji gruntów i budynków

Na podstawie art. 7   d pkt 1   oraz art 24 a   ust. 8, 9, 10, 11, 12 ustawy z   dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i   kartograficzne (tekst jednolity Dz. U. Nr 193 z   2010 r. poz. 1287 z   późn. zm.)  

ogłaszam   że projekt operatu opisowo - kartograficznego sporządzony w   wyniku ogłoszonej modernizacji ewidencji gruntów i   budynków dla jednostki ewidencyjnej Goleszów, obręb Bażanowice, Cisownica, Dzięgielów, Godziszów, Goleszów, Kisielów, Kozakowice Dolne, Kozakowice Górne, Leszna Górna i   Puńców po wyłożeniu do publicznego wglądu w   dniach od 27 lutego do 16 marca 2012 r.  

stał się operatem ewidencji gruntów i   budynków.   W związku z   powyższym:  

1)   Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w   ewidencji gruntów i   budynków, ujawnione w   w/w operacie opisowo - kartograficznym, dotyczące użytków gruntowych oraz ewidencji budynków i   lokali, może w   terminie 30 dni od dnia ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego zgłaszać zarzuty do danych w   nim zawartych.  

2)   O uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów Starosta Cieszyński rozstrzygnie w   drodze decyzji.  

3)   Dane ujawnione w   operacie opisowo - kartograficznym, co do których zostaną zgłoszone zarzuty, nie są wiążące do czasu ostatecznego zakończenia postępowania.  

4)   Zarzuty zgłoszone po tym terminie traktowane będą jak wnioski o   zmianę danych objętych ewidencją gruntów i   budynków.  

 

 

 

Starosta Cieszyński  


Jerzy   Nogowczyk

 

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Dr n.prawnych Roman Ziembiński

Od ponad 20 lat doradza i asystuje w prowadzeniu postępowań upadłościowych i naprawczych oraz przejmuje tymczasowy zarząd kryzysowy w wielu firmach krajowych i zagranicznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »