| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XVIII/147/2012 Rady Gminy Pietrowice Wielkie

z dnia 21 września 2012r.

w sprawie zmiany uchwały nr XVII/140/2012 Rady Gminy Pietrowice Wielkie z dnia 26 lipca 2012 w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych oraz warunków i zasad korzystania z przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Gmina Pietrowice Wielkie

Na podstawie art. 18 ust.2 pkt.15 art. 40 ust. 1   i 2   pkt 4   ustawy z   dnia 8   marca o   samorządzie gminnym (Dz. U. z   2001r. Nr 142, poz. 1591 z   późn. zm.) w   związku z   art.15 ust.2 ustawy z   dnia 16 grudnia 2010r. o   publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U.z 2011r. Nr 5, poz. 13 ze zm.)  

Rada Gminy Pietrowice Wielkie  
uchwala  

§   1.   Dokonuje się zmiany § 1   ust. 3   uchwały nr XVII/140/2012 z   dnia 26 lipca 2012 w   sprawie określenia przystanków komunikacyjnych oraz warunków i   zasad korzystania z   przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Gmina Pietrowice Wielkie, poprzez nadanie nowego brzmienia załącznika 2   do uchwały.  

§   2.   Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Pietrowice Wielkie.  

§   3.   Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od daty ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Gminy  


Pietrowice Wielkie   Henryk Joachim   Marcinek

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Małgorzata Ufnal

Psycholog, HR konsultant, PCC ICF Coach. Psycholog ze specjalizacją w zakresie Psychologii Organizacji i Zarządzania oraz Psychologii Kryzysu i Interwencji Kryzysowej. Ekspert w obszarze coachingu kariery oraz outplacementu. Zajmuje się tematami dotyczącymi równowagi praca-życie, wypaleniem zawodowym, nadmiernym stresem związanym ze środowiskiem pracy. Posiada ogromne doświadczenie w konsultingu w ramach projektów z zakresu: zarządzanie talentami, outplacement, antymobbing, diagnoza i budowa modeli kompetencyjnych, AC/DC, badanie klimatu organizacyjnego i zaangażowania pracowników. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »