| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 380/XXVII/2012 Rady Miasta Rybnika

z dnia 24 października 2012r.

w sprawie podziału Miasta Rybnika na stałe obwody głosowania

Or .0007.151.2012  

2012/048095  

UCHWAŁA NR 380/XXVII/2012  
RADY MIASTA RYBNIKA  

z dnia 24 października   2012   r.  

w sprawie:   podziału Miasta Rybnika na stałe obwody głosowania  

Na podstawie: art. 18 ust. 2   pkt 15 Ustawy z   dnia 8   marca 1990 r. o   samorządzie gminnym (Dz. U   2001, Nr 142, poz., 1591 ze zmianami), art. 12 § 2, 11, 12 i   13 ustawy z   dnia 5   stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 ze zmianami) oraz art. 14 ust. 1   ustawy z   dnia 5   stycznia 2011 r. Przepisy wprowadzające - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 113 ze zmianami),  

na wniosek Prezydenta Miasta Rybnika po zaopiniowaniu przez  Komisję Samorządu i   Bezpieczeństwa,  

Rada Miasta Rybnika  
uchwala:  

§   1.   Dokonać podziału Miasta Rybnika na 66 stałych obwodów głosowania, ustalając ich   granice, numery oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych zgodnie z   załącznikiem do niniejszej uchwały.  

§   2.     Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Rybnika.  

§   3.     Uchwała podlega przekazaniu Wojewodzie Śląskiemu i   Komisarzowi Wyborczemu w   Katowicach.  

§   4.   Uchwała podlega ogłoszeniu w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego i   podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie jej w   budynku Urzędu Miasta Rybnika oraz zamieszczenie na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rybnika.  

§   5.   Uchwała wchodzi w   życie z   dniem podjęcia.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Miasta  


Andrzej   Wojaczek

 


Załącznik Nr 1   do Uchwały Nr 380/XXVII/2012    
Rady Miasta Rybnika    
z dnia 24 października 2012 r.  
 

Podział Miasta Rybnika na obwody głosowania  

 

Numer obwodu  

Siedziba obwodowej komisji wyborczej  

Ulice  

1  

Powiatowa i   Miejska Biblioteka Publiczna  
ul. Księdza Szafranka 7  

Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Hutnicza, Jadwigi i   Feliksa Białych, Jana III Sobieskiego, Jeana Chalotta, Józefa Ignacego Kraszewskiego,   Księdza Józefa Szafranka, Łony, Mikołaja Reja, Plac Wolności, Rynkowa, Saint Vallier, Stanisława Staszica, Stroma, Wysoka  

2  

Powiatowy Urząd Pracy  
ul. Jankowicka 3  

3 Maja, Dworcowa, Generała Józefa Hallera od nr 1   do 17 nieparzyste i   od nr 2   do 12 parzyste, Henryka Wieniawskiego, Jankowicka od nr 1   do 39 nieparzyste i   od nr 2   do 64 parzyste, Józefa Piłsudskiego, Klasztorna, Księdza Doktora Stefana Siwca, Miejska, Młyńska, Obwiednia Południowa od nr 1   do 23, Plac Armii Krajowej, Plac Mikołaja Kopernika, Pocztowa, Rzeczna, Stanisława Wolnego, Tęczowa, Wiejska od nr 1   do 7   nieparzyste, Władysława Stanisława Reymonta od nr 1   do 11 nieparzyste i   od nr 2   do 8   parzyste, Wojciecha Korfantego, Za Komendą, Zamkowa  

3  

Zespół Szkół Technicznych  
ul. Tadeusza Kościuszki 5  

Antoniego Staiera, Dróżka Profesora Libury, Elizy Orzeszkowej od nr 1   do 5   nieparzyste, Gliwicka od nr 1   do 31 nieparzyste i   od nr 2   do 28 parzyste, Juliusza Ligonia,   Konstantego Damrota od nr 1   do 9, Mikołowska od nr 1   do 17 nieparzyste i   od nr 2   do 12 parzyste, Na Górze, Ogródki od nr 1   do 10, Piasta nr parzyste, Plac Jana Pawła II, Powstańców Śląskich od nr 1   do 29 nieparzyste i   nr parzyste, Świętego Antoniego od nr 1   do 10, Tadeusza Kościuszki, Władysława Łokietka  

4  

Gimnazjum Nr 1   z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza  
ul. Cmentarna 1  

Artura Grottgera, Cegielniana,   Cmentarna od nr 1   do 39 nieparzyste i   od nr 2   do 26 parzyste, Dworek, Franciszka Rybnickiego, Jana Kotucza od nr 1   do 37 za wyjątkiem nr 26A i   36, Kościelna, Krótka, Księdza Doktora Franciszka Brudnioka, Marii Skłodowskiej-Curie, Nad Potokiem, Plac Kościelny, Raciborska od nr 1   do 13 nieparzyste i   od nr 2   do 22 parzyste, Rudzka od nr 1   do 25 nieparzyste i   od nr 2   do 48 parzyste, Rynek, Świętego Jana, Świętego Józefa od nr 2   do 22 parzyste  

5  

Gimnazjum Nr 1   z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza  
ul. Cmentarna 1  

Cmentarna od nr 41 do końca nieparzyste i   od nr 28 do końca parzyste, Franciszka Chrószcza, Gliwicka od nr 33 do 39 nieparzyste i   od nr 30 do 76 parzyste, Jana Kotucza nr 26A i   36, Janusza Korczaka, Jaskółcza, Kapitana Leopolda Janiego, Mała, Obwiednia Północna, Rudzka od nr 27 do 131 nieparzyste i   od nr 50 do 128 parzyste, Sikorek, Szczygłów, Waltera Larysza, Wierzbowa od nr 1   do 25 nieparzyste i   od nr 2   do 20 parzyste, Zagrodniki  

6  

Zespół Szkół Nr 2  
ul. Mikołowska 19  

Byłych Więźniów Politycznych, Elizy Orzeszkowej od nr 7   do końca nieparzyste i   nr parzyste, Jana Długosza, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Konstantego Damrota od nr 10 do końca, Ludwika Solskiego, Maksymiliana Basisty, Mariańska, Mikołowska od nr 19 do 55 nieparzyste i   od nr 14 do 74 parzyste, Ogródki od nr 11 do końca, Piasta nr nieparzyste, Powstańców Śląskich od nr 31 do końca nieparzyste, Strzelców Bytomskich, Sybiraków, Świętego Antoniego od nr 11 do końca, Wita Stwosza, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Zajezdna, Żwirki i   Wigury  

7  

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 5  
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a  

Adama Asnyka, Andrzeja Frycza–Modrzewskiego, Emilii Plater, Jana Kasprowicza, Myśliwska, Nadbrzeżna, Olszowa, Opalowa, Pod Wałem, Pszczela, Strzelecka, Wielopolska od nr 5   do końca nieparzyste i   nr parzyste, Wodna, Zajęcza, Żużlowa  

8  

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 5  
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a  

26 Marca, Aleksandra Fredry, Astrów, Doktora Mariana Różańskiego, Jana Karłowicza, Janusza Kusocińskiego, Józefa Poniatowskiego, Marynarska, Mikołaja Gogola, Niemodlińska, P.C.K., Piotra Kolonki, Różana, Widok, Władysława Jagiełły, Władysława Webera, Wspólna  

9  

Szkoła Podstawowa Nr 28    
im. Alojzego Szewczyka  
ul. Alojzego Szewczyka 6  

Arki Bożka, Falista, Generała Władysława Sikorskiego, Hotelowa, Jodłowa, Makowa, Miła, Robotnicza, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Walecznych  

10  

Szkoła Podstawowa Nr 28  
im. Alojzego Szewczyka  
ul. Alojzego Szewczyka 6  

Alojzego Szewczyka, Gminna, Księdza Jana Pojdy, Leszczyńska, Maksymiliana Dudka, Pawła Hanaka, Poremby, Sąsiedzka, Teofila Bieli, Teofila Brzozy, Tylna, Willowa, Zofii Nałkowskiej  

11  

Zespół Szkolno - Przedszkolny z   Oddziałami Integracyjnymi Nr 1  
ul. Gliwicka 105  

Fiołkowa, Gliwicka od nr 41 do 183 nieparzyste i   od nr 78 do 198 parzyste, Golejowska od nr 100 do końca parzyste, Górna, Jesionowa, Kazimierza Tetmajera, Klonowa, Koralowa, Lipowa od nr 1   do 45 nieparzyste i   od nr 2   do 56 parzyste, Ludowa, Majątkowa, Miodowa, Ofiar Terroru, Owocowa, Piaskowa, Piotra Wysockiego, Podleśna, Romualda Traugutta, Rubinowa, Strąkowska, Sucha, Weteranów, Wiśniowa  

12  

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 7  
ul. Borki 37d  

Borki, Borowa, Bratków, Dzikiej Róży, Liliowa, Łączna, Piastowska, Piwonii, Świętego Józefa od nr 77 do końca nieparzyste i   od nr 86 do końca parzyste, Tulipanów  

13  

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 7  
ul. Borki 37d  

Chryzantem, Długa, Energetyków, Goździków, Henryka Mikołaja Góreckiego, Konwalii, Nad Zalewem, Pelargonii, Rudzka od nr 133 do 249 nieparzyste i   od nr 130 do 224 parzyste, Słonecznikowa, Storczyków, Żołędziowa od nr 84 do końca  

14  

Gimnazjum Nr 4   im. Jana Kochanowskiego  
ul. Rybacka 55  

Ekonomiczna, Golejowska nr nieparzyste i   od nr 2   do 98 parzyste, Księdza Konrada Szwedy, Kuźnicka, Lipowa   od nr 47 do końca nieparzyste i   od nr 58 do końca parzyste, Rybacka, Strefowa, Świętego Maksymiliana  

15  

Szkoła Podstawowa nr 15  
im. Ks. Prałata Konrada Szwedy  
ul. Świętego Maksymiliana 26  

Mglista, Podmiejska  

16  

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 4  
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29  

Aleksandra Gierymskiego, Dożynkowa, Gliwicka od nr 185 do 335 nieparzyste i   od nr 200 do 324 parzyste, Jarzębinowa, Komisji Edukacji Narodowej, Książenicka, Lisia, Magnolii, Morwowa, Okrężna, Podgórna, Podhalańska, Północna, Pszenna, Sienna, Turystyczna, Wieżowa, Wiosny Ludów, Wiślana, Wypoczynkowa, Za Wiaduktem.  

17  

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 4  
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29  

Skowronków, Wiktora Poloczka  

18  

Szkoła Podstawowa Nr 27    
im. Jarosława Dąbrowskiego  
ul. Gzelska 7  

Batalionów Chłopskich, Bronisława Czecha, Dworska, Generała Jana Sadowskiego, Grodzka, Gzelska, Heleny Marusarzówny, Jana Dobosza, Karłowa, Legionów, Łabędzia, Pniowska, Rudzka   od nr 251 do 389 nieparzyste i   od nr 226 do 388 parzyste, Wiosenna, Żaglowa  

19  

Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej  
ul. Zwonowicka 5  

Cisowa, Jaworowa, Księdza Emila Szramka, Lechicka, Polan, Rudzka od nr 390   do końca, Stalowa, Stefana Czarnieckiego, Szeroka, Zwonowicka  

20  

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3  
im. Jana Pawła II  
ul. Bernarda Kuglera 8a  

Bartników, Bernarda Kuglera, Chwałęcicka, Cystersów, Gliwicka od nr 337 do końca nieparzyste i   od nr 326 do końca parzyste, Głogowa, Gontowa, Imbirowa, Jałowcowa, Kalinowa, Krajobrazowa, Laurowa, Łowiecka, Łukowa, Milenijna, Młynek, Oliwkowa, Pilchowicka, Pryszczyny, Rybnicka, Świętego Huberta, Uczniowska, Wiklinowa, Wilcza, Wodnika  

21  

Szkoła Podstawowa Nr 3  
im. Św. Stanisława Kostki  
ul. Wolna 17    

Karola Miarki od nr 1   do 29, Kosmonautów, Kosynierów, Marii Konopnickiej, Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego od nr 1   do 27 nieparzyste i   od nr 2   do 48 parzyste, Prosta od nr 191 do 201, Radosna, Słoneczna, Stara, Studzienna   od nr 1   do 51 nieparzyste i   od nr 2   do 44 parzyste, Wolna od nr 1   do 71 nieparzyste i   od nr 2   do 58 parzyste, Zakątek od nr 15C do 15H i   od nr 17E do 17P i   od nr 19C do 19P, Zbożowa od nr 1   do 9  

22  

Przedszkole nr 3  
ul. Za Torem 3   B  

Cicha, Krucza, Księdza Henryka Groborza, Mikołowska od nr 57 do końca nieparzyste i   od nr 76 do końca parzyste, Orla, Przemysłowa, Ptasia, Sadowa, Sosnowa, Stawowa, Wielopolska od nr 1   do 3   nieparzyste, Wronia, Za Torem  

23  

Gimnazjum Nr 10 im. Jana Pawła II  
ul. Karola Miarki 74  

Boguszowicka od nr 1   do 151 nieparzyste i   od nr 2   do 58 parzyste, Brzeziny Miejskie od nr 117 do końca nieparzyste, Brzezińska, Jaśminowa, Juliusza Słowackiego, Karola Miarki od nr 30 do końca, Pochyła od nr 1   do 107, Pogodna, Prosta od nr 113 do 171 nieparzyste i   od nr 62 do 170 parzyste, Przyjaźni, Spokojna, Stefana Żeromskiego od nr 1   do 64, Walerego Wróblewskiego, Żelazna  

24  

Gimnazjum Nr 10 im. Jana Pawła II  
ul. Karola Miarki 74  

Ciasna, Henryka Sienkiewicza, Ligocka, Partyzantów, Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego od nr 29 do końca nieparzyste i   od nr 50 do końca parzyste, Prosta od nr 173 do końca nieparzyste i   od nr 172 do końca parzyste za wyjątkiem nr od 191 do 201, Studzienna od nr 53 do końca nieparzyste i   od nr 46 do końca parzyste, Tadeusza Rejtana, Wąska, Wolna od nr 73 do 179 nieparzyste i   od nr 60 do 168 parzyste, Zakątek za wyjątkiem nr od 15C do 15H i   od nr 17E do 17P i   od nr 19C do 19P, Zbożowa od nr 10 do końca, Zuchów, Żorska od nr 1   do 265 nieparzyste i   od nr 2   do 250 parzyste  

25  

Szkoła Podstawowa Nr 20  
im. Harcerzy Buchalików  
ul. Ziołowa 3  

Buchalików, Fabryczna, Osiedle Różane, Samotna, Sygnały, Wolna od nr 181 do końca nieparzyste i   od nr 170 do końca   parzyste, Zgodna, Żorska od nr 267 do końca nieparzyste i   od nr 252 do końca parzyste  

26  

Szkoła Podstawowa Nr 20  
im. Harcerzy Buchalików  
ul. Ziołowa 3  

Bagnista, Gotartowicka od nr 1   do 85 nieparzyste i   od nr 2   do 90 parzyste, Jutrzenki, Niska, Pochyła od nr 108 do końca, Szybowcowa od nr 1   do 100, Zapłocie, Ziołowa  

27  

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6  
ul. Stanisława Małachowskiego 44  

Boguszowicka od nr 153 do końca nieparzyste i   od nr 60 do końca parzyste, Gotartowicka od nr 87 do końca nieparzyste i   od nr 92 do końca parzyste, Gronowa, Jemiołowa, Jesienna, Kłokocińska od nr 1   do 47 nieparzyste i   od nr 2   do 74 parzyste, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Mokra, Rajska od nr 1   do 61 nieparzyste i   od nr 2   do 74   parzyste, Sołtystwo, Stanisława Małachowskiego od nr 1   do 69, Świętego Wawrzyńca, Urocza, Zadumy  

28  

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6  
ul. Stanisława Małachowskiego 44  

Anieli Krzywoń, Błękitna, Braci Nalazków od nr 1   do 27 nieparzyste i   od nr 2   do 34 parzyste, Brzeziny Miejskie od nr 18 do końca parzyste, Cedrowa, Cyprysowa, Generała Stanisława Szeptyckiego, Grabowa,   Ignacego Łukasiewicza, Jasna, Ksawerego Dunikowskiego, Leona Kruczkowskiego, Oskara Kolberga, Przejazdowa, Spacerowa, Stanisława Małachowskiego od nr 70 do końca, Strażacka, Ziemska  

29  

Gimnazjum z   Oddziałami Integracyjnymi Nr 7   im. Czesława Miłosza  
ul. Sztolniowa 29b  

Armii Ludowej, Braci Nalazków od nr 29 do końca nieparzyste i   od nr 36 do końca parzyste, Nowomiejska, Sztolniowa  

30  

Gimnazjum Nr 5   im. Władysława Webera  
ul. Żurawia 7  

Czwartaków, Jastrzębska, Józefa Elsnera, Księdza Pawła Pośpiecha, Michała Grażyńskiego, Plac Pokoju, Plac Żołnierza, Rajska od nr 63 do końca nieparzyste i   od nr 76 do końca parzyste, Węglowa, Wojciecha Bogusławskiego, Żurawia  

31  

Przedszkole Nr 39  
Osiedle Południe 20  

Osiedle Południe od nr 1   do 45  

32  

Przedszkole Nr 39  
Osiedle Południe 20  

Doktora Józefa Rostka, Kadetów, Osiedle Południe od nr 46 do końca, Pierwszej Brygady, Władysława Kuboszka  

33  

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 8    
ul. Józefa Lompy 6                                                                                            

Astronautów, Emila Drobnego, Jędrzeja Śniadeckiego, Józefa Lompy, Wazów  

34  

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 8    
ul. Józefa Lompy 6                                                                                            

Patriotów  

35  

Szkoła Podstawowa Nr 19  
ul. Włościańska 39e  

Bracka, Chłodna, Dębowa, Gospodarcza, Kłokocińska od nr 49 do końca nieparzyste i   od nr 76 do końca parzyste, Komunalna, Plac Emila Pawlasa, Poligonowa, Rybna, Rycerska, Skośna, Szybowcowa od nr 101 do końca, Włościańska, Żniwna  

36  

Zespół Szkół Budowlanych  
ul. Świerklańska 42  

Beskidzka, Bieszczadzka, Chwałowicka, Jana Wyglendy, Parkowa, Sudecka, Tytusa Chałubińskiego, Żołnierzy Września  

37  

Zespół Szkół Budowlanych  
ul. Świerklańska 42  

Brzeziny Miejskie od nr 1   do 115 nieparzyste, Fryderyka Chopina, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Harcerska, Jana Kowalczyka, Joachima Lelewela, Józefa Chełmońskiego, Kolejowa, Kopalniana, Kornela Makuszyńskiego, Majora Władysława Mażewskiego, Nikodema Sobika, Pod Hałdą nr nieparzyste, Prosta od nr 1   do 111 nieparzyste i   od nr 2   do 60 parzyste, Stanisława Drzymały, Stefana Żeromskiego od nr 65 do końca, Świerklańska, Tkoczów nr parzyste, Zacisze  

38  

Gimnazjum Nr 3  
im. Józefa Pukowca  
ul. Śląska 18a  

Bolesława Krupińskiego, Górnicza, Józefa Pukowca, Śląska nr parzyste  

39  

IV Liceum Ogólnokształcące  
im. Mikołaja Kopernika  
ul. 1   Maja 91a  

1 Maja od nr 81 do końca nieparzyste i   od nr 86 do końca parzyste, Generała Leopolda Okulickiego od nr 170 do końca parzyste, Kupiecka od nr 21 do końca nieparzyste i   od nr 12 do końca parzyste, Nowa, Ogrodowa, Pod Hałdą nr parzyste, Przewozowa, Składowa nr parzyste, Śląska nr nieparzyste, Zwycięstwa od nr 1   do 55 nieparzyste  

40  

Szkoła Podstawowa Nr 13  
im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika - Chwałowic  
ul. 1   Maja 51  

1 Maja od nr 1   do 79 nieparzyste i   od nr 2   do 84 parzyste, Anny Stefek, Bolesława Prusa, Brzeziny Miejskie od nr 2   do 16 parzyste, Działkowców, Hugona Kołłątaja, Jagiellońska,   Józefa Stawiarza,   Józefa Szulika, Kamienna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kożdoniów, Księdza Jana Śliwki, Kupiecka od nr 1   do 19 nieparzyste i   od nr 2   do 10 parzyste, Obywatelska, Radziejowska, Tkoczów nr nieparzyste, Wjazdowa, Zwycięstwa nr parzyste i   od nr 57 do końca nieparzyste  

41  

Gimnazjum Nr 13 im. Jana III Sobieskiego  
ul. Kręta 20  

Adolfa Dygasińskiego, Generała Leopolda Okulickiego nr nieparzyste i   od   nr 2   do 168 parzyste, Ignacego Daszyńskiego od nr 41 do końca, Jana Rericha, Juliusza Kossaka, Kręta, Niepodległości od nr 131 do końca, Popielowska, Składowa nr nieparzyste, Spółdzielcza, Szyb Marcin, Średnia, Trzech Krzyży  

42  

Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Leona Kruczkowskiego  
ul. Leopolda Staffa 42a  

Feliksa Nowowiejskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Leopolda Staffa, Lokalna, Ludomira Różyckiego, Niepodległości od nr 1   do 130, Stanisława Konarskiego od nr 1   do 54, Źródlana  

43  

Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Leona Kruczkowskiego  
ul. Leopolda Staffa 42a  

Aleksandra Puszkina, Gabrieli Zapolskiej, Ignacego Daszyńskiego od nr 1   do 40, Jana Chryzostoma Paska, Jana Dzierżonia, Jana Pawła Woronicza, Jana Zamojskiego, Marklowicka, Stanisława Konarskiego od nr 55 do końca, Stanisława Worcella, Wodzisławska od nr 251 do końca nieparzyste i   od nr 230 do końca parzyste, Żwirowa  

44  

Szkoła Podstawowa Nr 22  
im. Juliusza Słowackiego  
ul. Boczna 17  

Wrębowa  

45  

Szkoła Podstawowa Nr 22  
im. Juliusza Słowackiego  
ul. Boczna 17  

Barbórki, Boczna, Generała Władysława Andersa, Górniczego Stanu, Górnośląska od nr 99 do końca nieparzyste i   od nr 110 do końca   parzyste, Ignacego Paderewskiego od nr 30 do końca, Jana Kazimierza, Karlika, Odległa, Pokładowa, Sztygarska, Szybowa, Wiertnicza, Wyrobiskowa, Związkowa  

46  

Zespół Szkół Nr 5   im. Józefa Rymera  
ul. Józefa Rymera 24a  

Akacjowa, Barbary, Ignacego Paderewskiego od nr 1   do 29, Józefa Rymera, Lotników, Modrzewiowa  

47  

Zespół Szkół Nr 5   im. Józefa Rymera  
ul. Józefa Rymera 24a  

Bolesława Śmiałego nr nieparzyste i   od nr 30 do końca parzyste, Górnośląska od nr 31 do 97 nieparzyste i   od nr 36 do 108 parzyste, Jana Karola Chodkiewicza, Księdza Norberta Bończyka, Ludwika Zamenhofa nr parzyste, Majora Brunona Janasa od nr 1   do 95, Obrońców Pokoju, Orzechowa, Skalna, Stanisława Żółkiewskiego, Tomasza Zana, Torowa, Weroniki, Zakole.  

48  

Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Karola Miarki  
ul. Niedobczycka 191  

Bolesława Krzywoustego od nr 1   do 21 nieparzyste i   nr parzyste, Cienista, Doktora Jana Adamskiego, Garbocze, Górnośląska od nr 1   do 29 nieparzyste i   od nr 2   do 34 parzyste, Gruntowa nr nieparzyste i   od nr 2   do 96 parzyste, Jabłoniowa, Jana Onufrego Zagłoby, Jana Skrzetuskiego, Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste i   nr parzyste za wyjątkiem nr od 38 do 48 parzyste, Letnia nr nieparzyste i   od nr 2   do 10 parzyste, Michała Wołodyjowskiego, Odrodzenia, Raciborska od nr 181 do 217 nieparzyste i   od nr 192 do 198 parzyste, Racławicka od nr 1   do 7   nieparzyste, Stanisława Leszczyńskiego, Stefana Grota Roweckiego od nr 2   do 12 parzyste, Strzelców Podhalańskich, Ziemowita, Złota, Zygmunta Starego  

49  

Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Karola Miarki  
ul. Niedobczycka 191  

Hetmańska, Jagodowa, Niedobczycka   od nr 106 do końca, Olszycka, Słowiańska, Wincentego Kadłubka, Władysława Orkana, Władysława Warneńczyka, Wodzisławska od nr 211 do 249 nieparzyste i   od nr 204 do 228 parzyste, Wrzosowa  

50  

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2  
im. Janusza Korczaka  
ul. Gustawa Morcinka 18  

Bolesława Śmiałego od nr 2   do 28 parzyste, Gabriela Narutowicza, Gustawa Morcinka, Ignacego Mościckiego, Karola Szymanowskiego, Księdza Piotra Skargi, Ludwika Zamenhofa nr nieparzyste, Majora Brunona Janasa od nr 96 do końca, Sportowa od nr 89 do końca nieparzyste i   od nr 82 do końca parzyste  

51  

Gimnazjum Nr 12  
im. Górniczego Stanu  
ul. Sportowa 52  

Augustyna Kwiotka, Bolesława Krzywoustego od nr 23 do końca nieparzyste, Dąbrowy, Ernesta Mruli, Frontowa, Kazimierza Wielkiego od nr 38 do 48 parzyste, Letnia od nr 12 do końca parzyste, Niewiadomska, Pawła Mojżesza, Pawła Semana, Przyjemna, Raciborska od nr 219 do końca nieparzyste i   od nr 200 do końca parzyste, Racławicka od nr 9   do końca nieparzyste i   nr parzyste, Rozstajna, Sportowa od nr 1   do 87 nieparzyste i   od nr 2   do 80 parzyste, Staromiejska, Stefana Batorego, Stefana Grota Roweckiego nr nieparzyste i   od nr 14 do końca parzyste, Szczerbicka, Ustronna  

52  

Zespół Szkół   Nr 3  
ul. Orzepowicka 15a  

Chabrowa  

53  

Zespół Szkół   Nr 3  
ul. Orzepowicka 15a  

Budowlanych, Gajowa, Orzepowicka.  

54  

Zespół Szkół   Nr 3  
ul. Orzepowicka 15a  

Osiedle Krakusa, Wawelska, Władysława Broniewskiego  

55  

Zespół Szkół   Nr 3  
ul. Orzepowicka 15a  

Floriańska, Kardynała Bolesława Kominka, Wandy  

56  

Gimnazjum Nr 2   im. Świętej Jadwigi Królowej Polski  
ul. Grunwaldzka 18  

9 Maja, Brzozowa, Daleka, Franciszka Pilarczyka, Generała Józefa Bema, Generała Kazimierza Pułaskiego, Głucha, Graniczna nr nieparzyste, Grunwaldzka od nr 14 do końca, Jana Kotucza od nr 38 do końca, Józefa Wieczorka, Księdza Piotra Ściegiennego, Mieszka I, Obrońców Rybnika, Pawła Stalmacha, Raciborska od nr 92 do 190 parzyste, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Zawiszy Czarnego, Zebrzydowicka od nr 1   do 149 nieparzyste i   od nr 2   do 128 parzyste, Żytnia  

57  

Gimnazjum Nr 2   im. Świętej Jadwigi Królowej Polski  
ul. Grunwaldzka 18  

Dąbrówki  

58  

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11  
ul. Władysława Hibnera 25  

Alfonsa Zgrzebnioka, Bohaterów Westerplatte, Generała Zygmunta Janke-Waltera, Jana Kawalca, Komuny Paryskiej, Pawła Cierpioła, Piownik, Władysława Hibnera  

59  

Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej – Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego  
ul. Świętego Józefa 30  

Bukowa, Juliana Tuwima, Konrada Winklera, Mahoniowa, Platanowa, Popiela, Świętego Józefa od nr 1   do 75 nieparzyste i   od nr 24 do 84   parzyste, Topolowa, Wierzbowa od nr 27 do końca nieparzyste i   od nr 22 do końca parzyste, Zielona, Żołędziowa od nr 1   do 83  

60  

Szkoła Podstawowa z   Oddziałami Integracyjnymi Nr 34    
im. Ireny Sendlerowej  
ul. Władysława Stanisława  
Reymonta 69  

Jana Kilińskiego  

61  

Szkoła Podstawowa z   Oddziałami Integracyjnymi Nr 34    
im. Ireny Sendlerowej  
ul. Władysława Stanisława  
Reymonta 69  

Krzyżowa, Lektorska, Obwiednia Południowa od nr 24 do końca, Raciborska od nr 15 do 123 nieparzyste i   od nr 24 do 90 parzyste, Rolnicza, Smolna od nr 23 do końca nieparzyste i   od nr 22 do końca parzyste, Władysława Stanisława Reymonta od nr 48 do końca, Zamysłowska  

62  

Szkoła Podstawowa Nr 2  
ul. Wodzisławska 46  

Generała Józefa Hallera od nr 19 do końca nieparzyste i   od nr 14 do końca parzyste, Grunwaldzka od nr 1   do 13, Gwarków, Księdza Jerzego Popiełuszki, Łanowa,   Łąkowa, Poprzeczna, Sławików, Smolna od nr 1   do 21 nieparzyste i   od nr 2   do 20 parzyste, Szczęść Boże, Szkolna, Świętej Jadwigi, Targowa, Wiejska od nr 9   do końca nieparzyste i   nr  parzyste, Władysława Stanisława Reymonta od nr 13 do 47 nieparzyste i   od nr 10 do 46 parzyste, Wodzisławska od nr 1   do 77 nieparzyste i   od nr 2   do 90 parzyste,  

63  

Szkoła Podstawowa Nr 6  
ul. Wodzisławska 123  

Błażeja Stolarskiego, Dolna, Franciszkańska, Gołębia, Grzybowa, Jankowicka od nr 41 do końca nieparzyste i   od nr 66 do końca parzyste, Kornela Ujejskiego, Kwiatowa, Na Okrzeszyńcu, Nacyńska, Niedobczycka od nr 1   do 66, Plebiscytowa, Polna, Środkowa, Torfowa, Walentego Pełczyńskiego, Wodzisławska od nr 92 do 144 parzyste  

64  

Szkoła Podstawowa Nr 6  
ul. Wodzisławska 123  

Barwna, Bratnia, Gruntowa od nr 98 do końca parzyste, Hoża, Jarzynowa, Leśna, Liściasta, Na Niwie, Niedobczycka od nr 67 do 105, Pod Lasem, Pod Szybem, Raciborska od nr 125 do 179 nieparzyste, Wincentego Witosa, Wodzisławska od nr 79 do 209 nieparzyste i   od nr 146 do 202 parzyste, Wyboista, Zamiejska  

65  

Szkoła Podstawowa Nr 12  
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  
ul. Maksymiliana Buhla 3  

Basztowa, Cypriana Kamila Norwida, Graniczna nr parzyste, Kasztanowa, Ludwika Zdrzałka, Malinowa, Równa, Świerkowa, Zebrzydowicka od nr 151 do końca nieparzyste i   od nr 130 do końca parzyste    

66  

Szkoła Podstawowa Nr 12  
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  
ul. Maksymiliana Buhla 3  

Kosów, Krzywa, Majowa, Maksymiliana Buhla, Malwowa, Przedmieście, Sowia, Wiatraczna, Wincentego Pola  

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Adrian Artowicz

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »