| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXVII/276/12 Rady Miejskiej Cieszyna

z dnia 20 grudnia 2012r.

w sprawie zmiany uchwały Nr XXVII/263/08 Rady Miejskiej Cieszyna z dnia 30 października 2008 r. w sprawie określenia zasad zbywania, nabywania i obciążania nieruchomości oraz ich wydzierżawiania lub wynajmowania na czas oznaczony dłuższy niż 3 lata lub na czas nieoznaczony, w tym zawierania kolejnych umów dzierżawy lub najmu po umowie zawartej na czas oznaczony do 3 lat

Na podstawie art. 18 ust. 2   pkt 9   lit. a   ustawy z   dnia 8   marca 1990 r. o   samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z   2001 r. Nr 142, poz. 1591 z   późn. zm.)  

Rada Miejska Cieszyna  
postanawia:  

§   1.  

Dokonać zmiany uchwały Nr XXVII/263/08 Rady Miejskiej Cieszyna z   dnia 30 października 2008 r. w   sprawie określenia zasad zbywania, nabywania i   obciążania nieruchomości oraz ich wydzierżawiania lub wynajmowania na czas oznaczony dłuższy niż 3   lata lub na czas nieoznaczony, w   tym zawierania kolejnych umów dzierżawy lub najmu po umowie zawartej na czas oznaczony do 3   lat, w   ten sposób, że § 6   ust. 7   otrzymuje brzmienie: "Burmistrz Miasta może nieodpłatnie ustanawiać służebności lub inne uprawnienia do korzystania z   nieruchomości na nieruchomościach, na których znajdują się urządzenia związane z   infrastrukturą kolejową i   komunikacyjną, na rzecz podmiotów będących właścicielami tych urządzeń oraz ich następców prawnych.".  

§   2.  

Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta Cieszyna.  

§   3.  

Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna  


mgr   Bolesław   Zemła

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Bąkowski Kancelaria Radcowska

Kancelaria świadczy zarówno stałą obsługę prawną, doradztwo i obsługę określonych projektów czy transakcji o charakterze jednorazowym.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »