| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 214/XXV/2013 Rady Gminy Dębowiec

z dnia 8 lutego 2013r.

w sprawie ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, ustalenia stawki tej opłaty oraz ustalenia stawki za pojemnik o pojemności 120 l

Na podstawie art. 18 ust 2   pkt 15 ustawy z   dnia 8   marca 1990 r. o   samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z   2001 r. Nr 142, poz. 1591 z   późn. zm.), w   związku z   art. 6k ust. 1-3, art. 6j ust 1   pkt 1, ust, 2   i ust. 3   ustawy z   dnia 13 września 1996 r. o   utrzymaniu czystości i   porządku w   gminach (tekst jednolity Dz.U.2012.391) Rada Gminy Dębowiec postanawia  

§   1.   Ustala się, stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi odbieranymi z   nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy:  

a)   w wysokości   7,00 zł   miesięcznie na mieszkańca w   przypadku odpadów zbieranych i   odbieranych selektywnie  

b)   w wysokości   14,00 zł   miesięcznie na mieszkańca w   przypadku pozostałych odpadów komunalnych (odpadów zmieszanych).  

§   2.   Ustala się, stawkę opłaty za pojemnik o   pojemności 120 l odpadów odbieranych z   nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a   powstają odpady komunalne:  

a)   w wysokości   13,00 zł   w przypadku odpadów zbieranych i   odbieranych selektywnie  

b)   w wysokości   18,00 zł   w przypadku pozostałych odpadów komunalnych (odpadów zmieszanych).  

§   3.   Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Dębowiec.  

§   4.   Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

Przewodniczący Rady Gminy  


Marian   Matejczuk

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Myloview.pl

Fachowcy branży designu wnętrzarskiego, postanowili stworzyć miejsce dla użytkowników internetu, które pozwoli na wybór dekoracji ściennej najwyżej jakości - myloview.pl. Platforma artystyczna myloview.pl, to sklep internetowy, który pozwoli Państwu na wyposażenie wnętrz oryginalnymi naklejkami, muralami, fototapetami oraz obrazami.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »