| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr 1/13 Starosty Zawierciańskiego

z dnia 20 czerwca 2013r.

w sprawie projektu operatu ewidencji gruntów i budynków

Na podstawie art.24a ust.8,9,10,11,12 ustawy z   dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i   kartograficzne ( Dz. U. Nr 193, poz.1287 z   2010 r. późn. zm.)  

ogłaszam, że  

1)   Projekt operatu opisowo – kartograficznego sporządzonego w   wyniku modernizacji ewidencji gruntów i   budynków obrębów: Chruszczobród, Chruszczobród - Piaski, Wiesiółka z   gminy Łazy po wyłożeniu go do wglądu w   siedzibie Starostwa Powiatowego w   Zawierciu w   dniach 06.05.2013r. do 24.05.2013 r.  

stał się operatem ewidencji gruntów i   budynków obrębów: Chruszczobród, Chruszczobród-Piaski, Wiesiółka  

2)   W związku z   powyższym, na podstawie art. 24a ust. 9   w/w ustawy, każdy czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w   ewidencji gruntów i   budynków, ujawnione w   operacie opisowo – kartograficznym, w   terminie 30 dni od dnia zamieszczenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego niniejszego ogłoszenia, mogą zgłaszać zarzuty do tych danych.  

3)   O uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów Starosta Zawierciański będzie rozstrzygał w   drodze decyzji.  

4)   Dane ujawnione w   operacie opisowo – kartograficznym ewidencji gruntów i   budynków, co do których zostaną zgłoszone zarzuty, nie będą wiążące do czasu ich rozstrzygnięcia.  

5)   Zarzuty zgłoszone po terminie w   pkt 2   niniejszego ogłoszenia będą traktowane jako wnioski o   zmianę danych objętych ewidencją gruntów i   budynków.  

 

 

Starosta Zawierciański  


Rafał   Krupa

 

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kisielewska

Starszy Konsultant w KDCP. Prawnik i Doradca podatkowy. Do 2015 r. senior konsultant w Ernst & Young, wcześniej zdobywała doświadczenie zawodowe w Zespole Zarządzania Wiedzą Podatkową Infosys BPO i w Departamencie VAT Ministerstwa Finansów. Jej specjalizacja obejmuje podatkowe i prawne aspekty obrotu towarowego, przede wszystkim w zakresie VAT, cła oraz regulacji dot. biokomponentów i biopaliw ciekłych. Audytor kilkudziesięciu polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, m.in. w zakresie spełnienia kryteriów VAT – w tym należytej staranności, wymogów celnych, AEO i wymogów dot. wytwarzania i obrotu biokomponentami i biopaliwami ciekłymi. Przeprowadziła kilkanaście szkoleń z zakresu VAT i cła. Autorka opracowań w czasopismach branżowych na temat VAT, cła i obrotu towarowego. Uczestnik międzynarodowych konferencji i szkoleń w zakresie VAT i cła. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wyróżniona nagrodą Prof. Kodrębskiego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »