| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr VI/36/2011 Rady Gminy Kunice

z dnia 30 marca 2011r.

zmieniająca uchwałę w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, sposobu jej rozliczania i kontroli wykonania zleconego zadania oraz postępowania z wnioskami o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach

Na podstawie art.81 ust.1 ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami ( Dz.U. Nr 162,poz.1568, z 2004 r. DZ.U. Nr 96, poz.959 z późn. zm. ) uchwala się co następuje :

§ 1. W § 7 ust.1 Uchwały Nr XIX/112/08 Rady Gminy Kunice z dnia 26 sierpnia 2008 r. w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji na prace konserwatorskie , restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, sposobu jej rozliczania i kontroli wykonania zleconego zadani oraz postępowania z wnioskami o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wyrazy " przez upoważnionego pracownika Urzędu Gminy Kunice, notariusza, adwokata lub radcę prawnego" zastępuje się wyrazami " przez wnioskodawcę".

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Kunice.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od daty opublikowania w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego.

Wiceprzewodniczący Rady Gminy w Kunicach


Zbigniew Fedoruś

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Agata Bajek

Starszy Specjalista ds. Projektów HR - Grupa Tempo S.C.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »