| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 1/2011 Prezydenta Grudziądza

z dnia 3 stycznia 2012r.

do porozumienia międzygminnego z Gminą Rogóźno, dotyczącego gospodarki odpadami w zakresie unieszkodliwiania i składowania odpadów komunalnych w związku z realizacją projektu unijnego pn: "Modernizacja Składowiska Odpadów w Zakurzewie koło Grudziądza"

zawarty w dniu 03 stycznia 2012 r. do prozumienia nr 6 z dnia 12 kwietnia 2011 r . pomiędzy Gminą-Miasto Grudziądz z siedzibą w Grudziądzu, ul. Ratuszowa 1, NIP 876-242-68-42, REGON 871118833, zwaną dalej "Gminą Miejską" reprezentowaną przez : Roberta Malinowskiego - Prezydenta Grudziądza a Gminą Rogóźno z siedzibą w Rogóźnie, NIP 876-17-04-865, REGON 000539680 zwana dalej "Gminą" reprezentowaną przez: Henryka Szpringiel - Wójta Gminy Rogóźno

§ 1. Dotychczasowy paragraf 4 pkt. 5 i pkt 6 otrzmują nowe brzmienie :

5) "aktualnym Krajowym Planie Gospodarki Odpadami",

6) "aktualnym Programie ochrony środowiska z planem gospodarki odpadami Województwa Kujawsko-Pomorskiego uchwalonym przez sejmik Województwa uchwałą w sprawie uchwalenia Programu ochrony środowiska z planem gospodarki odpadami Województwa Kujawsko-Pomorskiego".

§ 2. Pozostałe postanowienia prozumienia nie ulegają zmianie.

§ 3. Aneks do porozumienia podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

§ 4. Aneks sporządzono w czterech jednobrzmiących egzemlarzach po jednym dla każdej ze stron, jeden dla celów publikacji i jeden dla Spółki.

§ 5. Aneks wchodzi w życie z dniem 01 stycznia 2012 roku.

Prezydent Grudziądza


Robert Malinowski

Wójt Gminy Rogóźno


Henryk Szpringiel

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Zalewski

Łukasz Zalewski ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia LL.M. na Wydziale Prawa Uniwersytetu Indiany w Bloomington w USA. Od 2012 r. jest adwokatem w Nowym Jorku, a od 2017 r. w Polsce (obecnie radcą prawnym). W wyborach samorządowych 2018 r. kandyduje do Rady Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w okręgu Mirów - Czyste z list KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »