| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr 1/2011 Starosty Suwalskiego

z dnia 6 maja 2011r.

w sprawie zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Suwalskim

Zgodnie z art. 44 b i art. 44 c ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. 2010r. Nr 214, poz. 1407 i Nr 226 poz. 1475, Nr 238 poz. 1578, Nr 254 poz. 1700) i § 9 ust. l rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz. U. Nr 62, poz. 560)

Informuje się

o możliwości zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Suwalskim.

Kandydatów - swoich przedstawicieli, mogą zgłaszać (po jednej osobie) działające na terenie powiatu suwalskiego organizacje pozarządowe, fundacje oraz jednostki samorządu terytorialnego (gminy) - w terminie 15 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego.

Spośród zgłoszonych kandydatów do składu Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Suwalskim powołanych zostanie 5 osób.

Zgłoszenia - z podaniem imienia i nazwiska oraz zatrudnienia (lub pełnionej funkcji) kandydata, należy kierować na adres: Starostwo Powiatowe w Suwałkach, ul. Świerkowa 60.

Ogłoszenie podlega zamieszczeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego.

Starosta

Szczepan Ołdakowski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna "Świeca i Wspólnicy"

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »