| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XV/117/12 Rady Powiatu Tatrzańskiego

z dnia 20 kwietnia 2012r.

w sprawie: przekształcenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej dla młodocianych pracowników w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Aleksandra Dziedzica w Zakopanem

Na podstawie art. 12 pkt 8 lit. i ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym (tekst jednolity Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592 z późn. zm.) oraz art. 5c pkt 1 i art. 59 ust. 1 i 6 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (tekst jednolity: Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.) RADA POWIATU TATRZAŃSKIEGO uchwala, co następuje:

§ 1.

Z dniem 1 września 2012 roku przekształca się Zasadniczą Szkołę Zawodową Specjalną dla młodocianych pracowników - szkołę ponadgimnazjalną o okresie nauczania nie krótszym niż 2 lata i nie dłuższym niż 3 lata, wchodzącą w skład Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Aleksandra Dziedzica, z siedzibą ul. Kasprusie 14 b w Zakopanem, w trzyletnią zasadniczą szkołę zawodową, której ukończenie umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu egzaminów potwierdzających kwalifikacje w danym zawodzie, a także dalsze kształcenie począwszy od klasy drugiej liceum ogólnokształcącego dla dorosłych.

§ 2.

Statut Zespołu jest statutem Szkoły wchodzącej w skład Zespołu.

§ 3.

Wykonanie uchwały zleca się Zarządowi Powiatu Tatrzańskiego.

§ 4.

Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Małopolskiego.

Przedniczący Rady Powiatu Tatrzańskiego


mgr inż. Edward Tybor

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Tax Angels Group Limited

Tax Angels Group Limited to kancelaria podatkowa, tworzona przez zespół doradców wspierających przedsiębiorców w zakresie otwierania firm za granicą, w szczególności w Wielkiej Brytanii i Szkocji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »