REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Karolina Jagiełło-Przychodzka

Dołącz do grona ekspertów
Karolina Jagiełło-Przychodzka

Adwokat

Prowadzi kancelarię adwokacką w Warszawie świadczącą wyspecjalizowane usługi prawne w obszarze prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, karnego skarbowego i gospodarczego (www.kjpadwokaci.pl).

Ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Podczas dotychczasowej praktyki reprezentowała zarówno osoby fizyczne, jak również osoby prawne. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas współpracy z kancelariami adwokackimi w Warszawie.

W ostatnim czasie ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w specjalności: Sądownictwo i Administracja w Kościele w zakresie postępowań o stwierdzenie nieważności małżeństw kanonicznych- rozwody kościelne.

W swojej pracy kieruje się zasadami etyki zawodowej, dbając o zachowanie wysokich standardów w każdym aspekcie wykonywanej pracy. Zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń. Jako adwokat zajmuje się obsługą osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

Czym jest zasiedzenie? Jakie warunki trzeba spełnić, aby zasiedzieć nieruchomość? Co z podatkiem?
Coraz częściej pojawiają się informacje, że w polskim systemie prawnym dojdzie do zmian dotyczących uproszczania alimentów, w tym wprowadzenia instytucji tzw. alimentów natychmiastowych.

REKLAMA

Praca zdalna nie była dotychczas uregulowana w Kodeksie pracy. Projekt nowelizacji ustawy zakłada, że nowe regulacje zastąpią przepisy o telepracy. Jakie obowiązki przy poleceniu pracy zdalnej będzie miał pracodawca?
W ostatnich latach rozwody w Polsce stały się coraz popularniejsze. Sądy uginają się od ilości spraw rozwodowych, co powoduje, że czas oczekiwania na termin rozprawy może się wydłużyć. Niezależnie od tego osoby zainteresowane ta tematyką w pierwszej kolejności poszukują informacji na temat tego z jakimi kosztami sądowymi będą musiały się mierzyć składając pozew rozwodowy i jakie są ceny usług prawnych: koszt adwokata czy radcy prawnego.

REKLAMA

Od kiedy obowiązuje zniesienie zakazu eksmisji? Co to oznacza dla właścicieli i lokatorów? Jakie są najczęstsze powody postępowania eksmisyjnego?

REKLAMA