REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Artur Klimkiewicz

Radca prawny, ekspert kancelarii Wieksze-Odszkodowanie.pl w zakresie odszkodowań, zadośćuczynień i rent z tytułu wypadków

Kancelaria Wieksze-Odszkodowanie.pl z Lublina specjalizuje się w sprawach cywilnych o odszkodowania, zadośćuczynienia i renty z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków śmiertelnych i uszczerbków na zdrowiu. Wśród wielu sukcesów kancelarii jest wywalczenie dla poszkodowanej rodziny 2,2 mln zł odszkodowania za wypadek komunikacyjny.

Kancelaria Wieksze-Odszkodowanie.pl została założona w 2005 r. przez radcę prawnego Artura Klimkiewicza. Aby zapewnić poszkodowanym wsparcie prawne na najwyższym poziomie skuteczności, kancelaria skupia doświadczonych radców prawnych, adwokatów oraz aplikantów radcowskich i adwokackich, a także współpracuje z niezależnymi radcami, adwokatami, notariuszami, biegłymi rewidentami, komornikami i doradcami wielu specjalizacji.

Kancelaria wspiera poszkodowanych z całej Polski w dochodzeniu odszkodowania, zadośćuczynienia i renty za:

- wypadek komunikacyjny,

- wypadek śmiertelny,

- uszczerbek na zdrowiu.

Kancelaria świadczy ponadto:

✓ Bezpłatne porady prawne w zakresie odszkodowań

✓ Zgłoszenie szkody

✓ Zastępstwo prawne i procesowe (w sądzie, przed sprawcą i ubezpieczycielem)

Szczegółowe informacje o kancelarii i jej usługach prawnych są dostępne na stronie wieksze-odszkodowanie.pl.

Biuro kancelarii:

Artur Klimkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 17/2

20-091 Lublin

Czynne: poniedziałek – piątek, 8.00–16.00

Kontakt:

e-mail: arturklimkiewicz@gmail.com

tel. kom. 503 138 356 / 518 445 012

tel. stac.: (81) 448 01 09

wieksze-odszkodowanie.pl

Media społecznościowe:

https://www.facebook.com/wiekszeodszkodowaniepl/

Zakup samochodu wiąże się z obowiązkiem zawarcia umowy ubezpieczenia OC. Mimo że polisa ta jest obowiązkowa dla wszystkich kierowców, to nie zawsze chroni ich kieszeń. W niektórych sytuacjach ubezpieczyciel nie wypłaci nam pieniędzy. W umowie znajduje się wiele wyjątków zwalniających ubezpieczyciela z obowiązku wypłaty odszkodowania lub zadośćuczynienia. Istnieją także przypadki kiedy to zakład ubezpieczeń żąda zwrotu za wypłacone już środki.
Ubezpieczyciel powinien wypłacić odszkodowanie w terminie 30 dni licząc od dnia złożenia przez poszkodowanego zawiadomienia o szkodzie. W wyjątkowych sytuacjach termin wypłaty odszkodowania i zadośćuczynienia może być dłuższy.

REKLAMA

Pomimo tego, że Polska jest członkiem Unii Europejskiej, przyznawane w naszym kraju świadczenia odszkodowawcze są kilkukrotnie niższe niż w krajach zachodnich. Udowodniła to sprawa Jarosława Wałęsy – Bruksela wypłaciła politykowi niemal 900 tys. zł odszkodowania za wypadek komunikacyjny. W Polsce za to samo zdarzenie dostał dziewięciokrotnie mniej.
Zakłady ubezpieczeń, zapewne kierując się chęcią osiągnięcia jak największego zysku, zdecydowanie zbyt często wypłacają uprawnionym zaniżone odszkodowania, również w przypadku tzw. szkód na osobie. Co zrobić w sytuacji, gdy otrzymane pieniądze w żaden sposób nie rekompensują straty, jaka spotkała poszkodowanego?

REKLAMA