reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Kopeć & Zaborowski
Kopeć & Zaborowski

Kopeć & Zaborowski (KKZ) to jedna z wiodących firm na polskim rynku prawniczym, specjalizująca się w sprawach z zakresu prawa karnego, gospodarczego, prasowego, ochrony dóbr osobistych a także z zakresu prawa pracy. Innym aspektem działalności KKZ jest przeprowadzanie na zlecenie podmiotów gospodarczych profesjonalnych audytów śledczych związanych z wykrywaniem nadużyć wewnątrz firm, a także mającymi na celu racjonalizację wydatków.

Kopeć & Zaborowski (KKZ) jest jedną z wiodących firmna polskim rynku prawniczym, która specjalizuje sięw sprawach z zakresu prawa karnego, gospodarczego,prasowego, ochrony dóbr osobistych a także z zakresu prawa pracy.Dodatkowo KKZ przeprowadza na zlecenie podmiotów gospodarczych profesjonalne audyty śledcze związane z wykrywaniem nadużyć wewnątrz firm, a także mające na celu racjonalizację wydatków.

Wśród naszych Klientów są zarówno największe polskie firmy prywatne i państwowe, jak też znani polscy przedstawiciele biznesu, dziennikarze i politycy.

Misją kancelarii jest odważne niesienie pomocy prawnej, która przyczyni się do sukcesów naszych Klientów. Naszymi dwoma podstawowymi filarami działalności są: profesjonalna obsługa Klienta za rozsądną cenę oraz szukanie niestandardowych rozwiązań prawnych dla biznesu w oparciu o nasz wyjątkowy Zespół ekspertów, których łączy ten sam cel. Współdziałamy na rzecz Klientów, w imię wyznawanych przez nas wartości jakimi są niesienie pomocy, uczciwość, profesjonalizm, współpraca-atmosfera, odpowiedzialność, pasja i efektywność.

W styczniu 2018 roku kancelaria znalazła się w gronie finalistów prestiżowego konkursu “The Lawyer European Awards 2018” organizowanego przez renomowany brytyjski magazyn “THE LAWYER” w kategorii Law firm of the year: Poland.

Kancelaria zatrudnia aktualnie 30 prawników, najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Obsługujemy Klientów w j. angielski, włoskim, hiszpańskim i niemieckim. Kopeć & Zaborowski to doświadczenie i ekspercka wiedza.

OBSZARY PRAKTYKI:

/ prawo prasowe
/ ochrona dóbr osobistych
/ prawo karne, w tym prawo karne gospodarcze
/ postępowania sporne
/ audyty śledcze
/ prawo pracy
/ prawo spółek i transakcji
/ nieruchomości i inwestycje
/ prawo sportowe

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi informacjami na temat Kancelarii: www.kkz.com.pl

KONTAKT:

Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p.

ul. Hoża 59a lok. 1B

00-681 Warszawa

tel.: +48 22 501 56 10

fax.: +48 22 501 56 29

e-mail: sekretariat@kkz.com.pl

AUTORZY:

Adrian Piórkowski - Prawnik, Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p

Ukończył kierunek Prawo na WPiA Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2014–2017 zajmował się obsługą korporacyjną spółek z Grupy Kapitałowej Cyfrowy Polsat S.A. Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi spółek handlowych. Zajmuje się również ochroną własności intelektualnej, prawami autorskimi i prawem sportowym. Jest członkiem stowarzyszenia Alternatywny Klub Sportowy „ZŁY” – pierwszego demokratycznego klubu sportowego stolicy. Interesuje się piłką nożną, tenisem i podróżami po Skandynawii. W kancelarii Kopeć & Zaborowski zajmuje się prawem spółek i transakcji.

Aplikant adwokacki Paulina Grunt - Aplikant adwokacki w kancelarii Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p

Uczelni Łazarskiego w Warszawie, obecnie aplikantka aplikacji adwokackiej w ORA w Warszawie. Zdobywa doświadczenie w zakresie postępowań sądowych, w szczególności w obszarze prawa cywilnego. Specjalizuje się w sprawach dotyczących ochrony dóbr osobistych oraz prawa prasowego. Brała udział w prowadzeniu spraw sądowych dot. kredytów frankowych. Posiada także doświadczenie w obsłudze korporacyjnej spółek, zdobyte dzięki pracy dla jednego z największych wydawców prasy w Polsce.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Natalia Zawadzka

Adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama