reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Małgorzata Regulska-Cieślak

Małgorzata Regulska-Cieślak

Małgorzata Regulska-Cieślak

Radca prawny

Małgorzata Regulska-Cieślak jest radcą prawnym i obecnie prowadzi indywidualną praktykę zawodową w Warszawie. Jest współautorką trzech następujących publikacji książkowych, które ukazały się nakładem Wydawnictwa C.H. Beck sp. z o.o.: "Kadry i płace w instytucjach kultury" (data wydania - 2012 r.), "Wzory dokumentów w instytucjach kultury" (data wydania -2013 r.), "Kadry i płace w instytucjach kultury" (data wydania - 2016 r.) - pod redakcją Michała Culepy. We wrześniu 2013 r., również nakładem Wydawnictwa C.H. Beck sp. z o.o., ukazała się książka pt. "Związki zawodowe w zakładzie pracy", której jest autorką.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w kancelariach prawnych, największych spółkach kapitałowych w Polsce oraz świadcząc wszechstronną pomoc prawną osobom fizycznym, korporacjom oraz instytucjom kultury.

W ramach swojej kariery zawodowej uczestniczyła w przeprowadzaniu procesu zwolnień grupowych, rozwiązywaniu sporów zbiorowych, oraz w przejściach zakładu pracy. Na co dzień uczestniczy w sporach sądowych z zakresu prawa pracy, sporządza opinie z zakresu prawa pracy oraz projekty wewnątrzzakładowych aktów prawa pracy.

Artykuły autorstwa radcy prawnego Małgorzaty Regulskiej-Cieślak ukazały się w Gazecie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, w Prawie Spółek oraz w innych czasopismach.

Od września 2016 r. aktywnie prowadzi bloga www.umowyzpracownikiem.pl dotyczącego wszelkich umów zawieranych z pracownikami w ramach stosunku pracy.

Adres strony: www.kancelaria.prawna.warszawa.pl oraz www.umowyzpracownikiem.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Hoffmann

dyrektor sieci zewnętrznej Aureus

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama