reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Małgorzata Posyniak
Małgorzata Posyniak

Notariusz Szczecin

Swoją funkcję pełni od grudnia 2013 roku; po powołaniu przez Ministra Sprawiedliwości na stanowisko notariusza. Umiejętności i doświadczenie w pracy notariusza zdobywała jeszcze w trakcie studiów, kiedy to podjęłam pracę w kancelarii notarialnej. Następnie na tak zwanych „starych zasadach” odbyła aplikację notarialną i asesurę w pełnym dwuletnim wymiarze, a doświadczenie, które zdobyła w trakcie dwunastoletniej już pracy w kancelarii notarialnej pozwala mi zagwarantować wysoki poziom profesjonalizmu i sprawności organizacyjnej.

Kancelaria świadczy pełen zakres czynności notarialnych oferując rzetelną obsługę w zakresie wykonywanych czynności, stosując przepisy obowiązującego prawa,zapewniając bezpieczeństwo obrotu i przestrzegając zasad etyki zawodowej. Notariusz Szczecin czynnościwykonuje na rzecz osób fizycznych, organów samorządowych i państwowych osób prawnych, podmiotów gospodarczych a także spółdzielni mieszkaniowych i developerów.

Czynności notarialne polegające na poświadczaniu zgodności kopii z okazanym oryginałem, poświadczenia daty okazania dokumentów oraz poświadczenia własnoręczności podpisów dokonywane są „od ręki”. Pozostałe czynności dokonywane są po uprzednim telefonicznym, elektronicznym lub osobistym uzgodnieniu terminów. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów czynności, jej formy oraz wymaganych dokumentów. Szczegółowe informacje dotyczące wszelkich czynności notarialnych, potrzebnych dokumentów, dostępnych terminów oraz wysokości wynagrodzenia notariusza, podatków i opłat sądowych, można uzyskiwać nieodpłatnie, telefonicznie lub osobiście w kancelarii, bezpośrednio od notariusza bądź przeszkolonych pracowników kancelarii.

Kancelaria Notarialna M. Posyniak


Marszałka Józefa Piłsudskiego 20/4, 70-462 Szczecin
tel. +48 91 829 35 32
kom +48 601 662 314
email kancelariaposyniak@izba.net.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kaliciak

Aplikant adwokacki

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama