| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Aneta Słodzińska - Wawrzonek

Aneta Słodzińska - Wawrzonek

Aneta Słodzińska - Wawrzonek

Prawnik specjalizujący się w prawie zamówień publicznych, prawie cywilnym i rodzinnym.

 
www.slodzinska.pl


aneta@slodzinska.pl


Tytuł magistra prawa uzyskała w 2001 r. na Wydziale Prawa ­ i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.


Jest absolwentką Podyplomowych Studiów Menedżerskich ”Zachodniopomorska Akademia Menedżera” o tematyce „Przygotowywanie i Zarządzanie Projektami UE” zorganizowanych przez Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Szczecinie.


Ukończyła również Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Szczecinie o specjalności „Zamówienia Publiczne”.


Uczestniczyła w seminariach z cyklu „Zamówienia Publiczne w BCC” organizowanych przez Nowe Centrum Promocji Globalnej Business Centre Club i Studio Zamówień Publicznych w Warszawie.
Bezpośrednio po ukończeniu studiów podjęła pracę w kancelarii radcy prawnego, z którą następnie współpracowała prowadząc własną działalność gospodarczą w zakresie poradnictwa prawnego. W trakcie tej współpracy zdobyła umiejętności, wiedzę i doświadczenie niezbędne w prowadzeniu praktyki prawniczej.


Pracowała dla jednej z największych firm budowlanych w Polsce przy obsłudze kontraktów o generalne wykonawstwo obiektów budowlanych zawieranych z inwestorami prywatnymi, w tym przede wszystkim o kapitale zagranicznym, jak również dla inwestorów sektora publicznego. Do jej obowiązków należało także poradnictwo z zakresu zamówień publicznych.


Od 2008r. udziela porad i prowadzi konsultacje prawne w ramach programów pomocowych finansowanych z Programu Operacyjnego „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich” oraz ze środków Urzędu Miejskiego w Szczecinie jako specjalista ds. prawnych w punkcie konsultacyjnym dla osób dotkniętych problemem alkoholowym, ich rodzin i osób bliskich, a także w projektach przeznaczonych dla ofiar oraz osób doświadczających przemocy. Praca ta pomogła jej zdobyć bogate doświadczenie przede wszystkim w dziedzinie prawa rodzinnego i cywilnego.

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron z siedzibą w Krakowie świadczy kompleksowe usługi prawne na terenie całego kraju na rzecz wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, osób fizycznych i innych podmiotów.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »