reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Patrycja Kaźmierczak, Tomasz Wojdal

Patrycja Kaźmierczak, Tomasz Wojdal

Patrycja Kaźmierczak, Tomasz Wojdal

KRS Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne i podatkowe dla biznesu - zajmuje się obsługą prawną i podatkową podmiotów gospodarczych, opracowuje dla nich plany restrukturyzacji (m.in. przekształcenia, wydzielenia, fuzje), wprowadza optymalizacyjne rozwiązania podatkowe oraz dba o to, aby zawierane kontrakty handlowe dawały maksymalne poczucie bezpieczeństwa.

KRS KANCELARIAświadczy kompleksowe usługi prawne i podatkowedla biznesu, pomagając polskim przedsiębiorcom i zagranicz­nym inwestorom w osiąganiu ich celów biznesowych. Specjalizuje się w dostarczaniu Klientom innowacyjnych i efektywnych rozwiązań prawnych, gwarantujących bezpieczeństwo obrotu prawnego.KRS KANCELARIAzajmuje się także obsługą prawną i podatkową podmiotów gospodarczych, opracowuje dla nich plany restrukturyzacji (m.in. przekształcenia, wydzielenia, fuzje), wprowadza optymalizacyjne rozwiązania podatkowe oraz dba o to, aby zawierane kontrakty handlowe dawały maksymalne poczucie bezpieczeństwa.

KRS KANCELARIA to sprawny, szybki i mobilny zespół doświadczonych adwokatów, radców prawnych oraz prawników, którzy obsługują Klientów w całej Polsce i w Europie, a także na świecie.KRS KANCELARIAzostała wyróżniona w XI Rankingu Największych Firm Doradztwa Podatkowego w 2016 roku w Polsce, opublikowanym w Dzienniku Gazecie Prawnej w dniu 23 marca 2017 roku, zajmując 1 miejsce w województwie łódzkim oraz 25 miejsce w Polsce w kategorii firm średniej wielkości.

Świadczona przez nas obsługa prawna opiera się na:

Jakości i wiedzy – naszą pracę cechują najwyższe standardy jakości, nasi doświadczeni prawnicy nieustannie pogłębiają wiedzę, a także wsłuchują się w potrzeby Klientów.

Innowacyjności i kreatywności– wprowadzamy nowatorskie rozwiązania prawne, aby nadążyć za dynamicznie zmieniającymi się warunkami rynkowymi. Patrzymy w przyszłość eliminując możliwość pojawienia się ewentualnych problemów u naszych Klientów. Staramy się chronić naszych Klientów przed potencjalnymi ryzykami, dostarczając im optymalnych rozwiązań.

Współpracy i zaangażowaniu – celem Kancelarii jest ścisła współpraca z Klientami, umożliwiająca poznanie prowadzonej przez nich działalności i dostosowanie usług do ich potrzeb. Staramy się poznać branże, trendy oraz rynki, na których działają nasi Klienci. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny.

Odpowiedzialności – pracujemy i świadczymy usługi zgodne ze standardami etyki zawodowej, kierując się przede wszystkim odpowiedzialnością za to, co oferujemy.

Zaufaniu i dostępności – budujemy długotrwałe relacje z Klientami. Kierując się uczciwością i lojalnością wobec Klientów, zdobywamy ich zaufanie. Jesteśmy dostępni dla swoich Klientów przez 5 dni w tygodniu w godzinach od 9.00 – 19.30, a także zawsze w sytuacjach awaryjnych.

OBSZARY NASZEJ SPECJALIZACJI

Doradztwo w zakresie prawa podatkowego;

Doradztwo prawnew zakresie prawa budowlanego;

Doradztwo w zakresie restrukturyzacji i przekształceń;

Doradztwo w zakresie zakładania i obsługi spółek;

Doradztwo prawno - podatkowe w zakresie sporządzania umów;

Doradztwo prawno - podatkowe w zakresie planowania sukcesji w biznesie;

Doradztwo prawne w zakresie prawa własności intelektualnej i przemysłowej.

KRS KANCELARIA

ul. Targowa 35

90-043 Łódź

tel. 42 207 66 66

kancelaria@krs-adwokaci.pl

www.krs-adwokaci.pl

Tomasz Wojdal, radca prawny. Partner w KRS KANCELARII PATRYCJA KAZMIERCZAK I TOMASZ WOJDAL SPÓŁKA PARTNERSKA ADWOKATÓW i RADCÓW PRAWNYCH. Specjalista prawa podatkowego, handlowego i gospodarczego.

Doradza Klientom w wielu aspektach z zakresu prawa spółek, fuzji i przejęć, konfliktach właścicielskich w spółkach, restrukturyzacji właścicielskiej, finansowej i majątkowej z udziałem wielu stron. Zajmuje się obsługą prawno – podatkową przedsiębiorców, restrukturyzacjami i przekształceniami, problematyką cen transferowych oraz planowaniem sukcesji w biznesie. W tym zakresie opracowuje koncepcje restrukturyzacyjne dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców, a także wdraża je w życie przeprowadzając procesy przekształceń, łączeń i podziału spółek handlowych. Do swoich sukcesów zalicza wiele projektów restrukturyzacyjnych i optymalizacyjnych przedsiębiorców z branży budowlanej, telekomunikacyjnej, marketingowej oraz motoryzacyjnej, które cały czas przynoszą wymierny efekt oszczędności podatkowych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawno – podatkowej firm, które zdobywał w największych kancelariach prawno – podatkowych w Łodzi oraz w międzynarodowej grupie doradztwa podatkowego.

Języki: polski, angielski.

Członkostwo: Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi.

Edukacja: Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, absolwent University Maastricht (Holandia), gdzie zajmował się studiami z zakresu komparatystyki prawniczej (prawo amerykańskie i holenderskie) oraz prawa europejskiego z uwzględnieniem aspektów podatkowych.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Sztobryn

Rzecznik patentowy, doktor nauk prawnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama