Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Dodatek aktywizacyjny

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Dodatek aktywizacyjny - komu nie przysługuje?

Sprawdź, w jakich przypadkach nie przysługuje dodatek aktywizacyjny.

4 świadczenia z urzędu pracy

Świadczenia z urzędu pracy to np. zasiłek dla bezrobotnych. Jakie jeszcze świadczenia pieniężne można otrzymać z urzędu pracy? Kto może je otrzymać i w jakiej wysokości?

Kontynuacja zasiłku dla bezrobotnych po ponownej utracie pracy

Po uzyskaniu prawa do zasiłku dla bezrobotnych można podjąć zatrudnienie i ponownie je utracić. Kiedy możliwa jest kontynuacja zasiłku dla bezrobotnych po ponownej utracie pracy? Jak zasiłek uzupełniający wpływa na dodatek aktywizacyjny? Co z okresem karencji?

Dodatek aktywizacyjny a zawieszenie zasiłku dla bezrobotnych

Czy zawieszenie prawa do zasiłku dla bezrobotnych pozbawia możliwości otrzymania dodatku aktywizacyjnego? Jaka jest wysokość dodatku w przypadku znalezienia pracy przez osobę bezrobotną?

Dodatek aktywizacyjny 2019 - warunki, kwota, wniosek, zmiana pracy

Dodatek aktywizacyjny może otrzymać osoba zarejestrowana jako bezrobotna, która z własnej inicjatywy bądź w wyniku skierowania przez doradcę klienta podejmuje pracę. Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać to świadczenie? Ile w 2019 r. wynosi dodatek aktywizacyjny? Jak złożyć wniosek? Czy zmiana pracy pozbawia prawa do dodatku?

Dodatek aktywizujący dla bezrobotnych w 2018 r.

Dodatek aktywizujący przysługuje bezrobotnemu posiadającemu prawo do zasiłku, który podjął pracę na podstawię skierowania z PUP w niepełnym wymiarze godzin, za stawkę niższą od minimalnego wynagrodzenia. Dodatek aktywizacyjny przyznaje się także wtedy gdy bezrobotny z własnej inicjatywy podejmie pracę.

Dodatek aktywizacyjny dla bezrobotnego


Nie wszystkie osoby bezrobotne wiedzą, że Urząd Pracy jest gotowy „dopłacić” bezrobotnemu w sytuacji, gdy znajdzie on sobie pracę. Służy temu dodatek aktywizacyjny i warto znać zasady jego przyznawania.

Kiedy należy się dodatek aktywizacyjny


Nie wszystkie osoby bezrobotne wiedzą, że Urząd Pracy jest gotowy „dopłacić” bezrobotnemu w sytuacji, gdy znajdzie on sobie pracę. Służy temu dodatek aktywizacyjny i warto znać zasady jego przyznawania.