| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP

Oferty pracy dla księgowych

Analityk finansowy

miejsce pracy:

Obowiązki

Firma Job Innovation Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia, legitymującą się licencją nr licencji 10332 świadczącą usługi rekrutacji oraz pracy tymczasowej na rzecz klientów indywidualnych i firm. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Psary Małe
Nr referencyjny: PL-AFN-2015/Jobs.pl

Opis stanowiska pracy:

  • analiza struktury kosztów i poszukiwanie możliwości optymalizacji
  • sporządzanie cyklicznych prognoz finansowych i symulacji wrażliwości prognoz na zmianę kluczowych czynników biznesu
  • kontrola kosztów związanych rozwojem działalności
  • współpraca z działem operacyjnym, marketingu, kadr oraz działem księgowości w zakresie sporządzania zestawień i raportów finansowych w zakresie sporządzania zestawień i raportów finansowych dla Zarządu
  • wspieranie pracy zespołu finansowo-rachunkowego w codziennych pracach

Wymagania:

  • ogólna wiedza z zakresu controllingu finansowego oraz zasad sporządzania budżetu,
  • bardzo dobra znajomość zasad sporządzania analizy finansowej
  • bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych Excel oraz Access,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność sprawnego, analitycznego myślenia, wnioskowania i jasnego wyrażania opinii
  • kreowanie rozwiązań usprawniających istniejące i planowane procesy obiegu informacji finansowej

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • duże możliwości rozwojowe, aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy
  • praca w międzynarodowym środowisku

Oferty zawierające CV w języku polskim i języku angielskim z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać poprzez APLIKUJ.

{aplikuj-button}

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Programy dla księgowych

STUDIA DLA KSIĘGOWYCH

Narzędzia księgowego

POLECAMY

PRACA DLA KSIĘGOWYCH

BIURA RACHUNKOWE

TERMINARZ KSIĘGOWEGO

WRZ20
TydzieńPWŚCPSN
3528293031123
3645678910
3711121314151617
3818192021222324
3925262728293001