| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 14 Dyrektora Wojewódzkiego Centrum Zdrowia Publicznego; Wojewody Łódzkiego

z dnia 16 marca 2012r.

do Porozumienia zawartego pomiędzy Wojewodą Łódzkim a Dyrektorem Wojewódzkiego Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi, z siedzibą przy ul. Roosevelta 18 z dnia 11 maja 2007 roku w sprawie przekazania zadań

Na podstawie art. 20 ustawy z dnia 23 stycznia 2009 roku o wojewodzie i administracji rządowej w województwie (Dz. U. z 2009 r. Nr 31, poz. 206 z późniejszymi zmianami) postanawia się, co następuje:

§ 1. W Porozumieniu zawartym pomiędzy Wojewodą Łódzkim, a Dyrektorem Wojewódzkiego Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi przy ul. Roosevelta 18 z dnia 11 maja 2007 roku w sprawie przekazywania zadań, w § 1 pkt 18 otrzymuje brzmienie:

" 18) nadzór nad lecznictwem uzdrowiskowym prowadzonym przez zakłady lecznictwa uzdrowiskowego na obszarze województwa przy pomocy naczelnego lekarza uzdrowiska w tym zawieranie umów cywilnych z powołanym przez Wojewodę Łódzkiego Naczelnym Lekarzem Uzdrowiska. " .

§ 2. W pozostałym zakresie treść porozumienia nie ulega zmianie.

§ 3. 1. Niniejszy aneks do porozumienia wchodzi w życie z dniem podpisania.

2. Aneks do porozumienia podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego.

§ 4. Aneks niniejszy sporządzono w pięciu jednobrzmiących egzemplarzach, z których jeden otrzymuje Dyrektor Wojewódzkiego Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi, a cztery Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi.

Dyrektor Wojewódzkiego Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi


Jolanta Pustelnik

Wojewoda Łódzki


Jolanta Chełmińska

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron z siedzibą w Krakowie świadczy kompleksowe usługi prawne na terenie całego kraju na rzecz wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, osób fizycznych i innych podmiotów.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »