reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr XLV/669/2014 Rady Miejskiej w Koszalinie

z dnia 26 czerwca 2014 r.

w sprawie zmiany uchwały w sprawie podziału Miasta Koszalina na stałe obwody głosowania

Na podstawie art. 12 § 2, § 1 1 i § 12 ustawy z dnia 05 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21 poz. 112, Nr 26 poz. 134, Nr 94 poz. 550, Nr 102 poz. 588, Nr 134 poz. 777, Nr 147 poz. 881, Nr 149 poz. 889, Nr 171 poz. 1016, Nr 217 poz. 1281; z 2012 r. poz. 849, poz. 951, poz. 1529; z 2014 r. poz. 179 i 180) Rada Miejska - na wniosek Prezydenta Miasta - uchwala, co następuje:

§ 1. Zmienia się załącznik do Uchwały Nr XXV/383/2012 Rady Miejskiej w Koszalinie z dnia 25 października 2012 r. w sprawie utworzenia stałych obwodów głosowania oraz ustalenia ich granic i siedzib obwodowych komisji wyborczych, zmienionej Uchwałą Nr XLI/626/2014 z dnia 27 marca 2014 r., który otrzymuje brzmienie, jak załącznik do niniejszej Uchwały.

§ 2. Wykonanie Uchwały powierza Prezydentowi Miasta Koszalina.

§ 3. 1. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

2. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego.

3. Uchwała podlega podaniu do wiadomości publicznej w sposób zwyczajowo przyjęty.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Koszalinie


Stefan Turowski


Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr XLV/669/2014
Rady Miejskiej w Koszalinie
z dnia 26 czerwca 2014 r.

Stałe obwody głosowania, ich granice i siedziby obwodowych komisji wyborczych.

Nr
okręgu

Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej
komisji wyborczej

I

1.

Jana Pawła II (strona parzysta) i od nr 1 do nr 17 (strona nieparzysta).

Przedszkole Nr 14
ul. Melchiora Wańkowicza 15

2.

Akademicka, Jana Pawła II od nr 19 do nr 27 (strona nieparzysta), Tadeusza Kotarbińskiego, Władysława IV od nr 50 do końca (strona parzysta).

Bursa Międzyszkolna
ul. Jana Pawła II 17

3.

Ignacego Chrzanowskiego, Juliana Krzyżanowskiego, Kazimierza Wyki, Na Skwierzynkę, Wąwozowa, Zenona Klemensiewicza.

Żłobek Miejski "Smyk"
ul. Ignacego Chrzanowskiego 10

4.

Stanisława Staszica od nr 17 do końca, Władysława Spasowskiego.

Szkoła Podstawowa
Integracyjna Nr 21
ul. Władysława Spasowskiego 14a

5.

Hugo Kołłątaja (strona nieparzysta) i od nr 2 do 2g i nr 4 (strona parzysta), Józefa Chrząszczyńskiego, Śniadeckich.

Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2

6.

Michała Żebrowskiego, Ryszarda Siennickiego, Stanisława Staszica od nr 1 do nr 11,Tradycji.

Przedszkole Nr 15
ul. Stanisława Staszica 11

7.

Boczna, Dobra, Gajowa, Joachima Lelewela, Kielecka, Krakowska, Księdza Jerzego Popiełuszki, Kujawska, Lubuska, Malownicza, Małopolska, Mazurska, Podlaska, Pomorska, Prosta, Sudecka, Śląska, Śmiała, Warmińska, Wielkopolska.

Szkoła Podstawowa Nr 18
ul. Stanisława Staszica 6

8.

Adama Próchnika, Gdańska, Hugo Kołłątaja od nr 6 do końca (strona parzysta), Jerzego Fitio, Macierzy, Oskara Lange, Wacława Sierpińskiego, Witolda Doroszewskiego, Władysława Tatarkiewicza,

Gimnazjum Nr 9
ul. Stanisława Staszica 6

9.

Adama Śnieżka, Arki Bożka, Bliska, Chełmska, Daleka, Darłowska, Doktora Jerzego Kostenckiego, Gracjana Bojara-Fijałkowskiego, Ignacego Kuczkowskiego, Izydora Maćkowicza, Jadwigi Jelec, Jana Baczewskiego, Jana Bauera, Kędzierzyńska, Klaudiusza Górskiego, Księdza Bolesława Domańskiego, Księdza Maksymiliana Grochowskiego, Maksymiliana Golisza, Marii Magdaleny Gąszczak, Mazowiecka, Michała Kajki, Młodości, Radości, Rodła, Romana Sierocińskiego, Seweryna Pieniężnego, Wesoła, Weteranów, Władysława Turowskiego, Własna, Wspólna.

Przedszkole Nr 35
ul. Rodła 10

II

10.

Henryka Jagoszewskiego, Melchiora Wańkowicza (strona nieparzysta), Pionierów, Władysława IV nr 42, 44 i 48 (strona parzysta).

Szkoła Podstawowa Nr 17
ul. Melchiora Wańkowicza 11

11.

Juliana Tuwima, Melchiora Wańkowicza (strona parzysta), Projektantów, Władysława IV od nr 24 do nr 38 (strona parzysta) i od nr 21 do nr 91 (strona nieparzysta).

Gimnazjum Nr 7
ul. Melchiora Wańkowicza 26

12.

Aleja Monte Cassino do nr 13 (strona nieparzysta) i od nr 14 do nr 16 (strona parzysta), Juliana Fałata (strona nieparzysta), K.I.Gałczyńskiego, Leopolda Okulickiego, Lucjana Szenwalda, Władysława IV 22.

Zespół Państwowych
Szkół Muzycznych
ul. Juliana Fałata 32

13.

Franciszka Zubrzyckiego, Hanki Sawickiej, Juliana Fałata (strona parzysta), Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 73 do końca (strona nieparzysta), Orląt Lwowskich, Rolna, Słupska.

Zespół Szkół Nr 7
ul. Orląt Lwowskich 18

14.

Aleja Monte Cassino od nr 2 do nr 6 (strona parzysta), Józefa Mireckiego, Józefa Wybickiego, Krucza, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 37 do nr 71 (strona nieparzysta), Mikołaja Kopernika, Ogrodowa, Partyzantów, Sportowa, Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 7 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 18 (strona parzysta), Tadeusza Rejtana.

Gimnazjum Nr 11
ul. Sportowa 19

15.

Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Bartosza Głowackiego, Grodzka, Jedności, Młyńska, Piastowska, Plac Jana Kilińskiego, Plac Polonii, Rotmistrza Witolda Pileckiego (strona nieparzysta), Tadeusza Kościuszki od nr 9 do końca (strona nieparzysta) i od nr 20 do końca (strona parzysta).


Koszalińska Biblioteka Publiczna
Plac Polonii 1

16.

Cypriana Norwida, Doktora Andrzeja Zientarskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Jana Kochanowskiego, Michała Ogińskiego, Mieczysława Karłowicza od nr 1 do nr 5 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 32 (strona parzysta), Mikołaja Reja, Zgoda.

Szkoła Podstawowa Nr 10
ul. Fryderyka Chopina 42

17.

Henryka Wieniawskiego, Karola Szymanowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 34 do końca (strona parzysta), Romualda Traugutta, Tadeusza Sygietyńskiego, Władysława Broniewskiego.

Ośrodek Wsparcia
"Złoty Wiek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 64

18.

Hołdu Pruskiego, Jana Matejki, Ludwika Waryńskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 2 do nr 32 (strona parzysta) i od nr 1 do nr 35 (strona nieparzysta), Rotmistrza Witolda Pileckiego (strona parzysta), Stanisława Moniuszki.

Przedszkole Nr 7
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 44

III

19.

Jutrzenki, Księżycowa, Leśna, Mieczysława Karłowicza od nr 7 do końca (strona nieparzysta) i od nr 34 do końca (strona parzysta), Tęczy, Tytusa Chałubińskiego, Zorzy.

Przedszkole Nr 22
ul. Tytusa Chałubińskiego 6

20.

Akacjowa, Azaliowa, Botaniczna, Brzoskwiniowa, Cedrowa, Cisowa, Czereśniowa, Generała Józefa Bema, Generała Józefa Sowińskiego, Gerberowa, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Karola Chodkiewicza, Morelowa, Polnych Kwiatów, Sadowa, Sosnowa, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Śliwkowa, Świętego Wojciecha, Tulipanów, Zalesie, Zielona, Zwycięstwa od nr 202 do nr 248 (strona parzysta) i od nr 227 do nr 285 (strona nieparzysta).


Zespół Szkół Nr 11
ul. Jabłoniowa 23

21.

Aroniowa, Artylerzystów, Czwartaków, Dereniowa, Dywizji Drezdeńskiej, Ferdynanda Ruszczyca, Grabowa, Hubalczyków, Jaśminowa, Jodłowa, Kadetów, Klonowa, Leszczynowa, Lotników, Ludwika Zamenhofa, Modrzewiowa, Obrońców Helu, Obrońców Tobruku, Pancerniaków, Parkowa, Podchorążych, Promykowa, Przyjaźni, Sanatoryjna, Saperów, Sianowska, Słoneczna, Synów Pułku, Szwoleżerów, Świerkowa, Ułańska, Walecznych, Westerplatte, Wiązowa, Wiśniowa, Wopistów, Wrześniowa, Zdobywców Wału Pomorskiego.




Centrum Edukacji Nauczycieli
ul. Ferdynanda Ruszczyca 16

22.

Bartłomieja, Bażancia, Bonifacego, Borówkowa, Bożydara, Bzów, Cicha, Cyprysowa, Czeremchowa, Daktylowa, Dębowa, Dzierżęcińska, Gęsia, Głogowa, Gołębia, Hebanowa, Indycza, Jagodowa, Jałowcowa, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Kacza, Kalinowa, Kasztanowa, Krawiecka, Kupiecka, Laurowa, Liliowa, Limbowa, Lubiatowska, Łąkowa, Macieja, Mahoniowa, Malinowa, Mirtowa, Mścisława, Mściwoja, Orzechowa, Palmowa, Pankracego, Pigwowa, Platanowa, Poziomkowa, Przepiórek, Przybysława, Ptasia, Sekwojowa, Serwacego, Strusia, Światowida, Świętopełka, Tataraków, Topolowa, Truskawkowa, Wierzbowa, Wiklinowa, Zielone Wzgórze, Ziemowita, Zwycięstwa od nr 250 do końca (strona parzysta) i od nr 287 do końca (strona nieparzysta), Żarnowiecka, Żurawia, Żurawinowa.

PRO-WAM
Spółka z o.o.
ul. Zwycięstwa 278

23.

Andrzeja Struga, Józefa Chełmońskiego, Kazimierza Tetmajera, Leopolda Staffa, Zwycięstwa od nr 169 do nr 225 (strona nieparzysta) i od nr 170 do nr 200 (strona parzysta).

II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego
ul. Józefa Chełmońskiego 7

24.

Artura Grottgera, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Wojska Polskiego (strona nieparzysta), Zwycięstwa od nr 129 do nr 167 (strona nieparzysta) i od nr 134 do nr 168 (strona parzysta).

Klub KSM "Nasz Dom"
ul. Zwycięstwa 148

25.

4 Marca, Bajkowa, Generała Józefa Hallera, Ignacego Paderewskiego, Jana Kasprowicza, Janusza Korczaka, Kubusia Puchatka, Marii Konopnickiej, Piaskowa, Sezamkowa, Sybiraków, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego (strona parzysta), Żwirowa.

Szkoła Podstawowa Nr 7
ul. Wojska Polskiego 36

26.

Bławatków, Bratków, Chabrów, Diamentowa, Edmunda Dobrzyckiego, Fiołków, Gnieźnieńska, Goździków, Irysów, Jaskrów, Jaskółek, Kaczeńców, Kamieniarska, Konwalii, Korzenna, Krokusów, Lawendy, Łubinów, Magnolii, Maków, Malw, Manowska, Nagietków, Nasturcji, Na Wilkowo, Niezapominajek, Okrężna, Opalowa, Orla, Paproci, Podmiejska, Róż, Rubinowa, Rumianków, Sarzyńska, Seminaryjna, Sikorek, Skowronków, Słoneczników, Słowików, Stokrotek, Strażacka, Szafirków, Szafranowa, Szmaragdowa, Tychowska, Wrzosów.

Szkoła Podstawowa Nr 6
ul. Gnieźnieńska 3

27.

Heleny Modrzejewskiej, Janka Stawisińskiego, Juliusza Słowackiego, Komunalna, Legnicka, Marii Skłodowskiej - Curie, Plac Teatralny, Plac Wolności, Plac Zwycięstwa, Płowce, Rzeczna, Szpitalna.


Archiwum Państwowe
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2

28.

Pocztowa, Racławicka, Rudolfa Clausiusa, Władysława Andersa, Zwycięstwa od nr 73 do nr 127 (strona nieparzysta) i od nr 90 do nr 132 (strona parzysta).

Centrum Kultury "105"
ul. Zwycięstwa 105

IV

29.

Aleja Armii Krajowej, Bogusława II, Dworcowa, Grunwaldzka, Jana z Kolna, Księżnej Anastazji, Marii Ludwiki, Podgrodzie, Rzemieślnicza, Stefana Okrzei, Zawiszy Czarnego, Zwycięstwa od nr 1 do nr 25 (strona nieparzysta).

Szkoła Podstawowa Nr 13
ul. Rzemieślnicza 9

30.

Niepodległości, Spółdzielcza.

Przedszkole Nr 10
ul. Rzemieślnicza 6

31.

1 Maja, Komisji Edukacji Narodowej, Konstytucji 3 Maja (strona nieparzysta) i nr 2, Plac Gwiaździsty, Szeroka, Zwycięstwa od nr 44 do nr 88 (strona parzysta).

I Liceum Ogólnokształcące
im. St. Dubois
ul. Komisji Edukacji Narodowej 1

32.

Biskupa Czesława Domina, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Dąbrówki, Harcerska, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Michała Drzymały, Połtawska, Rynek Staromiejski, Władysława Laskonogiego, Zwycięstwa od nr 37 do nr 71 (strona nieparzysta).

Gimnazjum Nr 2
ul. Bolesława Krzywoustego 5

33.

Działkowa, Gryczana, Krakusa i Wandy od nr 1 do nr 11 (strona parzysta i nieparzysta), Lubuszan, Owsiana, Piotra Skargi, Polan, Połczyńska, Poprzeczna, Pszeniczna, Rzepakowa, Zbożowa, Złotych Kłosów, Żytnia.

Polska Spółka Gazownictwa
Sp. z o.o.
Oddział w Poznaniu
Zakład w Koszalinie
ul. Połczyńska 55/57

34.

Franciszka Ratajczaka, Lutyków, Obotrytów, Powstańców Wielkopolskich, Radogoszczańska.

Szkoła Podstawowa Nr 9
ul. Powstańców Wielkopolskich 23

35.

Kolejowa, Łużycka, Zwycięstwa od nr 2 do nr 6a (strona parzysta).

Miejska Energetyka Cieplna
Sp. z o.o.
ul. Łużycka 25a

36.

Lechicka, Słowiańska.

Przedszkole Nr 12
ul. Lechicka 45

37.

Wenedów.

Koszalińska Biblioteka Publiczna Filia Nr 1
ul. Wenedów 24b/8

38.

Dzieci Wrzesińskich, Kaszubska, Konstytucji 3 Maja od nr 4 do nr 34 (strona parzysta), Krakusa i Wandy od nr 12 do końca (strona parzysta), Mariańska, Norberta Barlickiego, Walerego Wróblewskiego, Zakole, Zwycięstwa od nr 8 do nr 42 (strona parzysta).


Żłobek Miejski
Oddział "Jacek i Agatka"
ul. Konstytucji 3 Maja 29

39.

Bohaterów Warszawy, BOWiD, Brzozowa, Hipolita Cegielskiego, Ignacego Łukasiewicza, Jasna, Mieszka I, Miła, Olchowa, Strefowa, Syrenki, Szarych Szeregów, Szczecińska, Władysława Grabskiego, Wołyńska, Zacisze, Żwirki i Wigury.

Koszalińskie Centrum Kształcenia
Instytut Postępowania Twórczego
ul. Bohaterów Warszawy 22

V

40.

Aleja Monte Cassino od nr 18 do końca (strona parzysta), Bałtycka, Franciszkańska od nr 1 do nr 17 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 34 (strona parzysta), Jarosława Dąbrowskiego, Papiernicza, Podgórna od nr 47 do końca (strona nieparzysta).

VI Liceum Ogólnokształcące
ul. Podgórna 55

41.

Aleja Monte Cassino od nr 15 do końca (strona nieparzysta), Batalionów Chłopskich od nr 1 do nr 87 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 62 (strona parzysta), Budowniczych, Odrodzenia, Podgórna od nr 1 do nr 45 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 30 (strona parzysta), Strumykowa.

Szkoła Podstawowa Nr 4
ul. Podgórna 45

42.

Gen. Władysława Sikorskiego.

Klub Osiedlowy KSM
"Na Skarpie"
ul. Na Skarpie 17

43.

Adolfa Warskiego, Austriacka, Belgijska, Bolesława Limanowskiego, Brytyjska, Cypryjska, Duńska, Fińska, Francuska, Grecka, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Maltańska, Portugalska, Robotnicza, Romana Dmowskiego, Wery Kostrzewy, Władysława IV od nr 93 do końca (strona nieparzysta), Włoska.


Przedszkole Integracyjne
ul. Władysława IV 143

44.

Emilii Gierczak, Majora Henryka Sucharskiego, Stanisława Dąbka, Stefana Starzyńskiego, Tadeusza Kutrzeby.

Gimnazjum Nr 6
ul. Stanisława Dąbka 1

45.

Batalionów Chłopskich od nr 76a do końca (strona parzysta), Dąbrowszczaków, Emilii Plater, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Kilińszczaków, Kościuszkowców, Na Skarpie.

Politechnika Koszalińska
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 6e

46.

Bursztynowa, Dokerów, Franciszkańska od nr 19 do nr 109 (strona nieparzysta) i od nr 34a do nr 124d (strona parzysta), Henryka Sienkiewicza, Kosynierów, Martina Kinga, Pablo Nerudy, Pablo Picassa, Rybacka, Spokojna, Stoczniowców.

Klub "Bałtyk"
ul. Spokojna 48

47.

Bosmańska, Jantarowa.

Zespół Szkół Nr 13
ul. Franciszkańska 102

48.

Energetyków, Franciszkańska od nr 111 do końca (strona nieparzysta) i od nr 126 do końca (strona parzysta), Jachtowa, Kapitańska, Krańcowa, Kutrowa, Leonida Teligi, Lniana, Marynarzy, Morska, Na Jamno, Przemysłowa, Różana, Szkutnicza, Szyprów, Wydmowa, Żeglarska.

Zespół Szkół Nr 8
ul. Morska 108

49.

Ariadna, Biwakowa, Błękitna, Deszczowa, Dobrych Swatów, Farmerska, Filtrowa, Gospodarska, Gradowa, Gryfitów, Gwiezdna, Jamneńska, Julków Jamneńskich, Klubowa, Kmieca, Kogucia, Koronkowa, Korsarzy, Koszalińska, Krótka, Kwiatowa, Letnia, Miodowa, Nadbrzeżna, Orlików, Panoramiczna, Pogodna, Polna, Południowa, Posagowa, Północna, Promowa, Ratowników WOPR, Róży Wiatrów, Rycerska, Siewna, Sołecka, Spacerowa, Sprężarkowa, Starowiejska, Szkolna, Tkacka, Torfowa, Trzech Dębów, Turystyczna, Wakacyjna, Wędrowna, Wiatrów, Wichrowa, Widokowa, Wikingów, Wilków Morskich, Wodnika, Wypoczynkowa, Zefirowa, Złota, Żyzna.

Przedszkole Integracyjne
ul. Szkolna 1

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

BillBird SA

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama