REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Przegląd prasy i portali na INFOR.PL [10.05.2024]

Subskrybuj nas na Youtube
Przegląd prasy i portali Piotr Nowak
INFOR

REKLAMA

REKLAMA

Na Poranny Przegląd Prasy i Portali zaprasza Piotr Nowak.

 
Zapisz się na newsletter
Najlepsze artykuły, najpoczytniejsze tematy, zmiany w prawie i porady. Skoncentrowana dawka wiadomości z różnych kategorii: prawo, księgowość, kadry, biznes, nieruchomości, pieniądze, edukacja. Zapisz się na nasz newsletter i bądź zawsze na czasie.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Infor.pl
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Wyniki late poll. Jest zmiana!

Karol Nawrocki w drugiej turze wyborów prezydenckich zdobył 50,7 proc. głosów, Rafał Trzaskowski 49,3 proc. - wynika z sondażu late poll wykonanego przez Ipsos dla TVN24, TVP i Polsat News. Wcześniejszy exit poll dawał przewagę Trzaskowskiemu. Frekwencja szacowana jest na 71,7 proc.

Jak głosowali najmłodsi wyborcy, a jak seniorzy?

Jak głosowali najmłodsi wyborcy, a jak seniorzy? Wyniki sondażu exit poll Ipsos dla TVN24, TVP i Polsat News.

Ekspert: Pół Polski będzie rozczarowane wynikami wyborów – bez względu kto wygra

Wiemy na pewno, że pół Polski rano będzie rozczarowane ostatecznymi wynikami II tury – powiedziała prof. Maria Wincławska. Oceniła, że jeżeli obie sondażownie wskazały w exit poll minimalną wygraną Rafała Trzaskowskiego, to wskazówka, że ma on większe szanse na zostanie prezydentem.

Jak głosowały kobiety, a jak mężczyźni?

Jak głosowały kobiety, a jak mężczyźni? 54,2 proc. kobiet zagłosowało na Rafała Trzaskowskiego, a na Karola Nawrockiego 54,3 proc. mężczyzn.

REKLAMA

Zajączkowska-Hernik: Różnica głosów jest zbyt mała, poczekajmy na ostateczne wyniki

Zdaniem europosłanki Konfederacji Ewy Zajączkowskiej-Hernik różnica głosów jest zbyt mała, żeby przesądzać o wygranej któregokolwiek z kandydatów.

Nawrocki: Nie traćmy nadziei na tę noc, ta różnica jest tak minimalna!

Udało nam się zjednoczyć cały obóz patriotyczny; obóz ludzi, którzy chcą Polski normalnej - powiedział podczas wieczoru wyborczego popierany przez PiS kandydat na prezydenta Karol Nawrocki. Podziękował tym, którzy wspierali jego kandydaturę od początku kampanii.

„Na żyletki” – Rafał Trzaskowski o wyniku wyborów prezydenckich

Rafał Trzaskowski na gorąco skomentował sondażowe wyniki drugiej tury wyborów prezydenckich. Z ulgą stwierdził: „Zwyciężyliśmy!”.

W ilu województwach zwyciężył Trzaskowski, a w ilu Nawrocki?

Z sondażu exit poll wykonanego przez Ipsos dla TVN24 Rafał Trzaskowski zwyciężył w 10 województwach. Karol Nawrocki wygrał w 6 województwach.

REKLAMA

Exit poll: Rafał Trzaskowski wygrał wybory prezydenckie. Przewaga w ilości głosów mieści się w granicach błędu statystycznego

Rafał Trzaskowski zwycięzcą wyborów prezydenckich – wynika z sondaży exit poll.

Znamy wyniki late poll z godz. 23: zmiana sondażowego zwycięzcy wyborów prezydenckich w 2025 r. Kiedy wyniki late late poll, oficjalne wyniki PKW, objęcie urzędu przez nowego Prezydenta RP oraz kim będzie nowa Pierwsza Dama?

Według pierwszych sondażowych wyników exit poll Ipsos, w II turze wyborów prezydenckich, które odbyły się w dniu 1 czerwca 2025 r. zwyciężył Rafał Trzaskowski (zdobywając poparcie 50,3 proc. wyborców). Drugi z kandydatów – Karol Nawrocki, uzyskał natomiast poparcie 49,7 proc. wyborców. Dokładniejsze wyniki late poll, podane po godz. 23, zmieniły jednak sondażowego zwycięzcę wyborów na Karola Nawrockiego (z wynikiem: 50,7 proc. poparcia), który uzyskał przewagę nad Rafałem Trzaskowskim w wysokości 1,4 punktu procentowego. Kiedy poznamy wyniki late late poll, oficjalne wyniki PKW (uwzględniające również głosy oddane ze granicą) i kiedy odbędzie się zaprzysiężenie nowego prezydenta, jak również – kim jest nowa Pierwsza Dama i jakie będą jej obowiązki?

REKLAMA