Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Rekomendowane Biura Rachunkowe 2020

Odpowiednio prowadzona księgowość w firmie to bardzo ważna sprawa.

Wpływa przecież na finanse całego przedsiębiorstwa. Tak newralgiczne kwestie musisz powierzyć w ręce zaufanych specjalistów - takich, dla których księgowość będzie oznaczała coś więcej niż tylko opiekę nad dokumentami. Jak znaleźć godne zaufania biuro rachunkowe? Przychodzimy z pomocą! Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych firm z całego kraju. Zapraszamy do lektury!

 1. BIURO RACHUNKOWE "nowa" S.C.- rekomendowane biuro rachunkowe z Chorzowa

NOWA S.C. to kompleksowa obsługa księgowo-finansowa, zarówno większych podmiotów gospodarczych, jak i mikro-przedsiębiorców. Nawiązując współpracę z firmą, możesz liczyć na wsparcie w sprawach kadrowych, szeroko rozumianej księgowości, otrzymasz fachowe doradztwo w zakresie rozpoczęcia, prowadzenia, przekształcania i zamykania działalności gospodarczej. Firma oferuje indywidualne podejście do klienta i oferty szyte na miarę – wszystko dla Twojego komfortu,

Dzięki doświadczeniu, ogromnej wiedzy, rzetelności i profesjonalnemu podejściu zyskujesz pewność, że tak istotne, księgowo-finansowe sprawy Twojej firmy są w odpowiedzialnych rękach!

nowabiuro.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. BIURO RACHUNKOWE Jolanta Mizia - rekomendowane biuro rachunkowe z Cieszyna

Firma, dla której księgowość jest prawdziwą pasją, a głównym celem dobro i komfort Klienta to niezwykła wartość na rynku. Dodając do tego innowacyjne podejście do świadczenia usług księgowych, otrzymujemy idealnego Partnera. Te wszystkie cechy charakteryzują Mobilne Biuro Rachunkowe. Firma świadczy usługi księgowe i kadrowo-płacowe, zarówno w firmie jak i w siedzibie Klienta.

Przedsiębiorcy szanują swój czas. Mobilne Biuro Rachunkowe to idealna odpowiedź na ich potrzeby – pracownicy firmy osobiście odbierają dokumenty księgowe w siedzibie Klienta, co w połączeniu z ich profesjonalizmem oraz zaufaniem Klientów do swojego biura rachunkowego, pozwala Klientom w pełni skupić się na biznesie.

mobilne-biuro-rachunkowe.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. Biuro rachunkowe Profi - rekomendowane biuro rachunkowe Piaseczno

Zespół Biura Rachunkowego Profi to doświadczeni specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym zdobytym w największych korporacjach. Firma dostarcza kompleksowe i dopasowane rozwiązania finansowo-księgowe. Oferuje nadzór nad podatkami, dokumentacją i ewidencją rachunkową. Pomaga w realizacji celów biznesowych poprzez usprawnienie wielu procesów gospodarczych w firmie.

Profi otrzymało wiele nagród i wyróżnień - m.in tytuł Gold w ogólnopolskiej edycji "Orłów Rachunkowości" w 2019 i w 2020 czy certyfikat Elite Gold Firma Godna Zaufania. W 2020r. Profi zostało członkiem Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych oraz otrzymało Certyfikat "SuperKsięgowa" nadawany przez mBank.

Szukasz kompleksowych usług, pełni profesjonalizmu i współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu? Zachęcamy do kontaktu z Biurem Rachunkowym Profi.

biurorachunkowepiaseczno.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. Biuro Rachunkowe RachMix - rekomendowane biuro rachunkowe w Białymstoku

Biuro Rachunkowe RachMix to synonim rzetelności i zaangażowania. Kadra specjalistów stale podnosi swoje kwalifikacje i jest na bieżąco ze zmianami w prawie podatkowym.

RachMix zajmuje się prowadzeniem księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych małych i średnich firm o różnych formach i profilach działalności. Obsługuje zarówno firmy jednoosobowe, jak też spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Oferuje również wsparcie osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą w procesie rejestracji firmy oraz wyboru formy opodatkowania.

Zakres usług Biura rachunkowego RachMix to głównie:

 • pełne księgi rachunkowe
 • podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów
 • ryczałt
 • kadry, płace i ZUS.

rachmix.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. Partner - rekomendowane biuro rachunkowe w Warszawie

Biuro rachunkowe PARTNER istnieje od 1995r. Posiada certyfikat księgowego wydany przez Ministra Finansów i ubezpieczenie OC. Specjalizuje się w obsłudze księgowej oraz kadrowo płacowej. Zajmuje się także doradztwem w zakresie działalności przedsiębiorstw, reprezentowaniem klientów przed US i ZUS, przygotowywaniem dokumentacji dla Urzędów czy generowaniem zestawień finansowych. Rzetelna, kompleksowa obsługa Twojej firmy w jednym miejscu!

PARTNER reaguje na zmieniające się potrzeby i oczekiwania rynku. Oferuje możliwość współpracy poprzez wygodną platformę internetową. A w związku z trudną sytuacją związaną z pandemią, firma przygotowała dla klientów opracowania ustaw o tarczach antykryzysowych, aby mogli skorzystać z oferowanej pomocy w 100%.

partner.waw.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. Biuro Rachunkowe Arcadio Sp. z o.o. - rekomendowane biuro rachunkowe we Wrocławiu

Biuro Rachunkowe Arcadio mieści się w dwóch lokalizacjach we Wrocławiu, ale świadczy również usługi podmiotom z całego kraju. Zajmuje się pełną obsługą księgową oraz kadrowo - płacową działalności jednoosobowych, spółek oraz stowarzyszeń i fundacji. Posiada licencję Ministra Finansów, ubezpieczenie OC oraz certyfikat C.I.K. (Certyfikowane Biura Księgowe).

Biuro Rachunkowe Arcadio oferuje także dostęp do programu księgowego w chmurze oraz wystawiania faktur, profesjonalne doradztwo gospodarcze, wsparcie w kwestiach związanych z leasingiem i rozliczaniu projektów unijnych. Do każdego z klientów zostaje przydzielony opiekun. Biuro oferuje pomoc i doradztwo przy zakładaniu działalności lub otwarciu spółki. Wyróżnia się elastycznym podejściem - oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta!

Biuro Arcadio to jakość, skuteczność i profesjonalizm – oddając firmę w ich ręce możesz być pewien sukcesu. A dla nowych klientów przygotowali promocję - 1 miesiąc obsługi za 1 zł!

ksiegowy-arcadio.com.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. Biuro rachunkowe Euromax - rekomendowane biuro rachunkowe z Gdańska

W Biurze Rachunkowym Euromax każdy przedsiębiorca uzyska profesjonalną obsługę księgową, podatkową i kadrowo-płacową.

Niemal 30 letnie doświadczenie pozwala firmie wspierać zarówno jednoosobowe DG, ryczałty, jak i spółki z o.o. czy komandytowe. Kancelaria pomaga również w otwarciu działalności gospodarczej, jak i w rejestracji spółek z o.o. w systemie S24.

Euromax nie pomija również organizacji pozarządowych - pod opiekę bierze stowarzyszenia, fundacje czy izby gospodarcze. Motto Euromax brzmi: Wspieramy rozwój Twojej firmy. Dlatego firma nie zamyka na żadnego klienta i na żaden jego problem księgowy.

biurorachunkowe-euromax.pl

.

.

Materiały prasowe

Materiały prasowe

 1. Biuro rachunkowe Biurex- rekomendowane biuro rachunkowe z Kielc

Biuro Rachunkowe BIUREX to zespół zaangażowanych profesjonalistów, których cechuje bogate doświadczenie w zakresie podatków i księgowości. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej małych przedsiębiorstw.

Decydując się na współpracę z BIUREX, możesz być pewien, że otrzymasz rzetelną pomoc, poświadczoną gruntowną znajomością przepisów prawa. Firma oferuje wsparcie w zakresie podatków i ubezpieczeń społecznych. Posiada bogate zaplecze technologiczne, co gwarantuje Wam oszczędność czasu i stały dostęp do dokumentów.

Biurex oferuje także wsparcie dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z własną firmą – specjaliści pomogą nie tylko w księgowości, ale również w formalnościach związanych z otwarciem nowego biznesu.

www.biurex.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. Biuro rachunkowe Prodesso - rekomendowane biuro rachunkowe z Płocka

Biuro rachunkowe Prodesso specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z księgowością, rozliczeniami PIT, rozliczaniem płac oraz dotacjami z UE. Firmie przyświecają główne zasady: odpowiedzialność, rzetelność i terminowość. Prodesso to obsługa z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującą literą prawa.

Prodesso to więcej niż księgowość! Analizuje szereg wyników i proponuje zmiany, które wpłyną na poprawę efektywności Twojej firmy! Biuro zajmuje się także wszystkimi sprawami urzędowymi, dzięki czemu klienci mogą w pełni poświęcić się rozwojowi swojego przedsiębiorstwa!

Biuro spełniło wymogi certyfikacji i należy do Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych. Posiada także certyfikację MBank, która pozwala na otwieranie firmowych rachunków bankowych, bez dodatkowej wizyty w banku.

prodesso.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. Biuro rachunkowe General Office - rekomendowane biuro rachunkowe z Krakowa i Warszawy

General Office już od 6 lat opiekuje się klientami z Warszawy i Krakowa. Swoim wsparciem służą wykwalifikowani specjaliści, dla których dobro klienta, indywidualne podejście i ponadprzeciętna jakość usług zawsze są na pierwszym miejscu.

General Office wspiera przedsiębiorców w zakresie szeroko rozumianej księgowości, rachunkowości, rozliczania kadr i płac, a także w doradztwie podatkowym. Kompleksową ofertę biura dopełnia reprezentowanie klientów w kontaktach z Urzędami i instytucjami państwowymi.

General Office wraz z partnerami pozyskało dla swoich klientów ponad 130 000 000 zł dotacji B+R dlatego jeśli zależy Ci na rozwoju swojego biznesu oraz szukasz godnego zaufania, solidnego Partnera, którego szerokie usługi, pozwolą Ci na optymalizację i obniżenie kosztów ponoszonych przez Twoją firmę, to właśnie go znalazłeś!

generaloffice.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. Biuro rachunkowe 5+ CONSULTING- rekomendowane biuro rachunkowe z Czechowice-Dziedzice

5+ Consulting to zespół wykształconych i doświadczonych specjalistów, którzy z niezwykłym zaangażowaniem, od wielu lat świadczą usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Z 5+ możesz być pewien, że wszystkie sprawy Twojej firmy są w dobrych rękach i bezpiecznym miejscu!

Biuro oferuje kompleksową opiekę nad Twoją firmą i jej finansami. Dla 5+ Consulting księgowość nie oznacza tylko pracy z fakturami i dokumentami. To realna pomoc i wsparcie w prowadzeniu Twojej działalności! Specjaliści na bieżąco informują Cię o zmianach w prawie, pokazują możliwości i analizują wiele danych - dzięki czemu są w stanie przedstawić Ci sprawdzone rozwiązania, które poprawią efektywność Twojej firmy.

Profesjonalizm, bogate doświadczenie i wysoka jakość świadczonych usług przez 5+ Consulting da Ci pewność i bezpieczeństwo w biznesie.

5-plus.com.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. PAWEŁ TCHÓROWSKI BIURO RACHUNKOWE- rekomendowane biuro rachunkowe z Sulęcina

Biuro Rachunkowe Paweł Tchórowski świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, BHP, sporządzania deklaracji PFRON, pomocy przy zakładaniu DG, a także rozliczeń z US czy ZUS-em. Firma opiekuje się jednoosobowymi DG, spółkami oraz małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami. Biuro stacjonarnie obsługuje klientów z okolic Sulęcina, ale współpracę w formie zdalnej oferuje podmiotom w całym kraju.

Główne atuty firmy to profesjonalizm, terminowość i elastyczność względem klienta. Oferta Biura za każdym razem jest szyta na miarę i dopasowywana do indywidualnych potrzeb klienta!

biuro-rachunkowe-tchorowski.oferteo.pl

 1. PROVENTO MONIKA DZIKOWSKA- rekomendowane biuro rachunkowe z Gniezna

PROVENTO już od 10 lat świadczy kompleksowe usługi księgowo-finansowe oraz kadrowo- płacowe dla podmiotów krajowych i zagranicznych o różnej formie organizacyjnej. Bogate doświadczenie, rzetelna wiedza i nieustanne poszerzanie kompetencji pozwalają firmie na reprezentowanie każdej branży.

PROVENTO to także firma nowoczesna – wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców. Oferuje obsługę klientów w biurze, siedzibie klienta, a także on-line! Elastycznie dobiera zakres swoich usług i formę kontaktu, aby idealnie dopasować się do specyfiki Twojej firmy i Twoich potrzeb. Jeśli więc szukasz prawdziwego partnera w biznesie, skontaktuj się z PROVENTO.

provento.info

.

.

Materiały prasowe

 1. INFINITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- rekomendowane biuro rachunkowe z Jarocina

Biuro Rachunkowe INFINITY oferuje kompleksową obsługę księgową. Specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego. Firma świadczy również usługi w zakresie obsługi spraw kadrowo-płacowych. Ich ofertę dopełnia sporządzanie sprawozdań finansowych, a także przygotowywanie dokumentacji związanej z obsługą i zakładaniem spółek kapitałowych i osobowych. W ramach stałej obsługi biuro zapewnia również podstawowe doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej.

INFINITY cechuje ponadprzeciętny profesjonalizm i standard obsługi klienta, a wszechstronność oferowanych usług sprawia, że biuro jest w stanie w pełni zastąpić wewnętrzny dział księgowości w Twojej firmie!

infinity.biz.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. KRE@TYWNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- rekomendowane biuro rachunkowe z Gdyni

Biuro Rachunkowe Kre@tywna Spółka z o.o to firma rodzinna, która już od 2015roku świadczy usługi najwyższej jakości.Oferuje profesjonalną obsługę księgowo-kadrową dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizuje się także w prowadzeniu Ksiąg Rachunkowych Spółek z o.o.

Zespół Kre@tywnej składa się z pełnych pasji osób, które nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz aktualizują wiedzę z przepisów podatkowych. Profesjonalizm i zaangażowanie pozwalają im być prawdziwym oparciem dla Klientów oraz przyczyniać się do realnego rozwoju ich działalności.

Szukasz partnera, który pomoże Ci od strony podatkowej, prawnej i biznesowej? Właśnie go znalazłeś!

kreatywnaspolka.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. H&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Rekomendowane biuro rachunkowe w Trójmieście

Kancelaria H&Z zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych dla działalności gospodarczych, spółek osobowych i kapitałowych. Z usług firmy korzystają podmioty o różnym rodzaju działalności, ale do ich specjalizacji należą branże deweloperska, informatyczna i sklepy internetowe.

H&Z udowadnia klientom, że pełne księgi, to narzędzie do planowania wydatków i inwestycji, że pełna rachunkowość to przejrzystość, która pomaga budować zaufanie do marki i przyciągać inwestorów.

Firma kładzie nacisk na doświadczenie i kwalifikacje - zrzesza wyłącznie osoby od wielu lat związane z praktyką biznesu. Stawia na relacje i wzajemne zaufanie. H&Z wyróżnia bogate zaplecze informatyczne, najwyższej jakość sprzęt i nowoczesne oprogramowanie oraz dbałość o bezpieczne przechowywanie dokumentów i danych.

hejne.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. PROFIT KANCELARIA RACHUNKOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - rekomendowane biuro rachunkowe z Sopotu

Biuro Rachunkowe PROFIT Joanna Głowacka działa od prawie 25 lat- obecnie pod nazwą Profit Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o. Profit zajmuje się kompleksową obsługą księgową i kadrowo- płacową. Specjalizuje się w prowadzeniu spółek, gównie z.o.o, komandytowych i akcyjnych. Biuro ma ogromne doświadczenie w obsłudze firm zagranicznych, a biegła znajomość języka rosyjskiego przyciąga wielu klientów zza wschodniej granicy.

Joanna Głowacka kładzie duży nacisk na normy etyczne i uczciwość. Na zaufanie do marki wpłynęła również najwyższa jakość obsługi połączona z wysokimi kompetencjami i rzetelną wiedzą zespołu. Profit stawia na relacje partnerskie, oparte na indywidualnym podejściu i wzajemnym zaufaniu.

Biuro Rachunkowe Profit Joanna Głowacka otrzymało wiele nagród i wyróżnień, między innymi 1 miejsce w 2019 i 2020 roku w ogólnopolskiej edycji rankingu „Orły Rachunkowości”, należąc do 1% najlepszych przedsiębiorstw branży Rachunkowej w Polsce, „Marka z Klasą” czy „Kobieta Sukcesu” przyznane przez marszałka Województwa Pomorskiego.

Profit to gwarancja najwyższej jakości, profesjonalizmu i bezpieczeństwa w biznesie!

http://profit-tax.pl/

.

.

Materiały prasowe

 1. BIURO RACHUNKOWE INVESTO BEATA GRABOWSKA- rekomendowane biuro rachunkowe z Miechowa

Kompleksowość to jeden z wyróżników biura rachunkowego INVESTO. Firma poza opieką finansowo - księgową oraz kadrowo - płacową, oferuje także wsparcie prawnicze. Pomaga we wszystkich formalnościach, związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej od jej założenia po likwidację, przekształcenie czy upadłość. Biuro rachunkowe Investo obsługuje branżę e-commerce oraz specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów czy ryczałtu ewidencjonowanego.

Od początku prowadzenia działalności przywiązujemy dużą wagę do jakości wykonywanych usług oraz poufności a sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Prowadzimy spółki z o.o., spółki cywilne, spółki jawne, spółki komandytowe, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą i rolników.

Dodatkowym wyróżnikiem INVESTO jest prowadzenie księgowości bez wychodzenia z domu – firma dysponuje nowoczesnym zapleczem informatycznym i umożliwia wymianę dokumentów online.

Sekretu powodzenia firmy dopatrujemy w pasji i zaangażowaniu, z jaką jej pracownicy podchodzą do wszystkich działań. To sukces klientów jest dla INVESTO największą motywacją.

http://biuroinvesto.pl/

.

.

Materiały prasowe

Materiały prasowe

 1. BIURO RACHUNKOWE PLUS Mariola Chajęcka-Grzmil- rekomendowane biuro rachunkowe z Góry Kalwarii

Biuro Rachunkowe PLUS posiada ogromne doświadczenie i długoletnią praktykę w obsłudze spółek prawa handlowego i jednoosobowych podmiotów gospodarczych. Firma oferuje opiekę w zakresie księgowości, rachunkowości i kadr, co potwierdza Certyfikat Ministra Finansów. W firmie wdrażane są coraz nowsze narzędzia, ułatwiające obsługę zdalną dla klientów, którzy pochodzą z różnych części kraju. Pracownicy na bieżąco informują klientów o wszelkich nowościach podatkowych.

Głównym celem Biura jest rzetelna obsługa klientów, profesjonalizm i terminowość. Firma dba także o nieustanny rozwój pracowników, poszerzając ich kwalifikacje i zapisując na szkolenia, prowadzone m.in. przez stowarzyszenie księgowych.

plus.warszawa.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. Biuro Rachunkowe REGENT Marta Solak- rekomendowane biuro rachunkowe z Gliwic

Rozliczanie klientów z fiskusem według najwyższych standardów, bycie na bieżąco ze zmianami w prawie oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii i środków komunikacji od początku było naturalnym kierunkiem działań w Biurze Rachunkowym Regent. Po 10 latach konsekwentnego rozwoju okazuje się, że te cechy mogą stać się wyróżnikiem na rynku. Klienci wybierają biuro Regent, szukając niezawodnego partnera, który jest na bieżąco z tym, co dzieje się w technologii oraz prawodawstwie.

REGENT to w pełni kompleksowa oferta. Do szerokiego spektrum jej działalności należą usługi księgowe, kadrowo-płacowe, reprezentowanie klienta przed urzędami, sporządzanie raportów i analiz. Dodatkowo z pomocą wyspecjalizowanych partnerów biuro oferuje wsparcie prawnicze oraz doradztwo podatkowe. Klienci w cenie zwykłych usług mają dostęp do nowoczesnego programu fakturowego, elektronicznej wysyłki dokumentów oraz narzędzia do automatycznego skanowania ich treści.

regent.pro

.

.

Materiały prasowe

 1. AgroTax Biuro Rachunkowe - rekomendowane biuro rachunkowe z Rawy Mazowieckiej

Biuro Rachunkowe AgroTax oferuje profesjonalną pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej. Świadczy kompleksową usługę szeroko rozumianej księgowości małych i średnich przedsiębiorstw, rolników oraz osób fizycznych prowadzących DG. Pomaga w założeniu, prowadzeniu, przekształcaniu lub likwidacji działalności. Kolejną gałęzią oferty jest pełna obsługa kadrowo-płacowa, w tym szkolenia BHP oraz audyty i korekty dokumentacji kadrowej.

Dzięki doświadczeniu i kompetencjom AGROTAX specjalizuje się także w pomocy podmiotom, które znalazły się w trudnej sytuacji ekonomiczno-finansowej.

agrotax.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. KOMA TAX USŁUGI KSIĘGOWE Mariola Koziatka- rekomendowane biuro rachunkowe z Legionowa

Firma KoMaTax powstała w 2010r i szybko zyskała pozycję lidera na lokalnym rynku. Mimo to, nie osiada na laurach i wciąż się rozwija. Jej zespół to pełni pasji, wykształceni profesjonaliści, którzy z ogromną przyjemnością poszerzają kompetencje.

KoMaTax wspiera klientów w rozwiązywaniu rachunkowo-podatkowych problemów i zawiłości. Obsługuje ponad 250 firm z całej Polski, prowadzących działalność gospodarczą o różnych profilach i formach działania. Firma dysponuje bogatym zapleczem informatycznym - oferuje więc elastyczne i pro-klienckie rozwiązania, jak np. pełna i rzetelna obsługa on-line.

komatax.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. GOLDEKONOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- rekomendowane biuro rachunkowe z Przemyśla

Biuro rachunkowe Gold-Ekonom od 2013r oferuje profesjonalne usługi księgowe i pomoc prawną dla przedsiębiorców. Firma zapewnia rzetelną opiekę od momentu założenia działalności, jak i również na wszystkich dalszych etapach jej rozwoju. Gold-Ekom specjalizuje się także w sprawach kadrowych, w tym szkoleniach BHP oraz pomocy przy zatrudnianiu obcokrajowców.

Wyróżnikiem firmy jest także zyskująca na popularności usługa wirtualnego biura, w ramach której Gold-Ekonom poza udostępnieniem adresu dla Twojego przedsiębiorstwa, przejmuje także obsługę administracyjną i korespondencyjną Twojej firmy!

www.goldekonom.pl/

.

.

Materiały prasowe

 1. DEBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- rekomendowane biuro rachunkowe z powiatu tarnogórskiego

DEBET Sp. z o.o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, której początki sięgają roku 1990. Świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi na wielu płaszczyznach: księgowych, kadrowych, doradztwa podatkowego i ubezpieczeń społecznych.

DEBET ma bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych o różnorodnych formach prawnych, z wielu branż i o zróżnicowanych profilach działalności.

Za marką przemawia tradycja, wiedza, innowacyjność i terminowość, a za jej sukcesem stoi profesjonalna, wykształcona i wychodząca naprzeciw klientom kadra.

debet-tg.pl

.

.

Materiały prasowe

 1. BIURO RACHUNKOWE Dominika Zamęta- rekomendowane biuro rachunkowe z Brzeska

Innowacyjne podejście do klienta, pełen pasji i zapału do pracy Zespół, bogate doświadczenie – to tylko kilka z wyróżników Biura Rachunkowego Zamęta. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej, podatkowej i kadrowo-płacowej wszystkich przedsiębiorców oraz szkół niepublicznych i przedszkoli prowadzonych przez Stowarzyszenia.

Kadra Biura na bieżąco uzupełnia wiedzę i poszerza kompetencje - śledzi zmieniające się przepisy podatkowe i rachunkowe, uczestniczy w branżowych szkoleniach. Wszystkie te cechy składają się na profesjonalną obsługę, terminowość, rzetelność i bezpieczeństwo.

zameta.pl

.

.

Materiały prasowe

Materiały prasowe

 1. BIURO RACHUNKOWE JANTER S.C. TERESA WASILEWSKA, ADA HEICHMAN- rekomendowane biuro rachunkowe z Łowicza

Biuro rachunkowe JANTER już od 1992r. zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę rachunkowo-księgową, kadrowo-płacową i administracyjną podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się także w doradztwie podatkowym.

Tak bogate doświadczenie, rzetelna wiedza i ogromne zaangażowanie sprawiają, że JANTER jest godnym zaufania partnerem i niesamowitym wsparciem w prowadzeniu biznesu dla wszystkich swoich klientów.

Wychodzenia naprzeciw oczekiwań rynku, terminowość i skrupulatność szybko zaowocowały pozycją lidera w regionie. Wysoka jakość kompleksowych usług oferowanych przez JANTER zagwarantują Ci poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

janter.net

.

.

Materiały prasowe

Pamiętaj, że współpraca z doradcą ds. księgowości, kadr czy podatków musi być oparta na wzajemnym zaufaniu. Biura rachunkowe, o których mowa, świadczą profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, dlatego bądź spokojny – wszystkie sprawy Twojego przedsiębiorstwa są w najlepszych rękach.

Reklama
Poszerzaj swoją wiedzę, czytając naszą publikację
Spółki. W jakiej formie prowadzić biznes
Spółki. W jakiej formie prowadzić biznes
Tylko teraz
Źródło: Artykuł sponsorowany
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Biura rachunkowe
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail
  Jak pozyskać nowych klientów do biura rachunkowego i zwiększyć obroty?
  Prowadzisz biuro rachunkowe i chcesz zwiększyć jego dochody? Zastanawiasz się, jak reklamować biuro rachunkowe, by pozyskać nowych klientów? Zadbaj o cztery kwestie: przyciągnij uwagę, wykorzystuj nowoczesne kanały komunikacji, pokaż swoją sprawność w rozwiązywaniu problemów oraz zagwarantuj pełne bezpieczeństwo wrażliwych danych firmowych. Nie wiesz, od czego zacząć? Przeczytaj artykuł, by rozwiać swoje wątpliwości.
  Księgowi i podatnicy w rzeczywistości po Polskim Ładzie 2.0 - rozliczenia roczne PIT, PIT-2
  Jak wygląda praca księgowych w rzeczywistości po Polskim Ładzie 2.0? Jakie problemy mają podatnicy z podatkiem dochodowym (PIT), składką zdrowotną i PIT-2? O tym rozmawiamy z Beatą Boruszkowską, prezesem Zarządu Krajowej Izby Biur Rachunkowych.
  Procedury w biurze rachunkowym. Instrukcja wdrożenia nowego księgowego (wzór)
  Jak wdrożyć nowego księgowego w biurze rachunkowym krok po kroku? Sprawdź naszą instrukcję.
  Rekordowa edycja Kongresu Biur Rachunkowych już wkrótce!
  Biura rachunkowe. Współpraca międzynarodowa, obsługa zagranicznych klientów, zatrudnianie cudzoziemców, partnerstwo w biznesie oraz sprzedaż i marketing, digitalizacja, nowe technologie, archiwizacja dokumentów i bezpieczeństwo danych to tematy trzeciej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który odbędzie się już 26-27 października 2022 roku w Targach Kielce!
  Ceny usług księgowych. Za co płacę księgowej i dlaczego tak drogo?
  Od czego zależy cena usług księgowych? Co wpływa na wysokość wynagrodzenia dla księgowej, czy biura rachunkowego?
  III Ogólnopolska Konferencja Księgowych, Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców
  III Ogólnopolska Konferencja Księgowych, Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców, to kontynuacja działań wspierających dialog, wymianę doświadczeń, budowanie relacji oraz przekazywanie wiedzy z zakresu usług księgowych. Wydarzenie odbędzie się 6 października 2022 r. - Wrocław, Hala Stulecia.
  Biuro rachunkowe - jak współpracować z trudnym klientem
  W praktyce biura rachunkowego zdarza się co jakiś czas tzw. trudny klient. Jaki jest właściwie ten trudny klient - zdenerwowany, arogancki, irytujący? To ten, który krzyczy, szantażuje? A może ten leniwy albo ten, który ciągle Cię o coś prosi? Mogę wymieniać i wymieniać, bo wiem, że każdy z nas inaczej definiuje trudnego klienta. Jakie są typy "trudnych klientów"? Jak współpracować z trudnymi klientami?
  Wynagrodzenie za usługi biura rachunkowego - jak ustalić
  Jak ustalić wynagrodzenie za usługi biura rachunkowego? Co wziąć pod uwagę kalkulując cenę usługi dla klienta? Liczbę dokumentów? Czasochłonność poszczególnych czynności (np. wystawiania faktur)? A może najlepiej ustalić wynagrodzenie ryczałtowo? Jak wycenić usługi dodatkowe?
  Globalnie czy lokalnie – o przyszłości branży rachunkowej podczas MKBR
  Trzecie spotkanie pod szyldem Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, które odbędzie się w Targach Kielce już 26 i 27 października 2022 roku, to najważniejsze jesienne wydarzenie przedstawicieli biur rachunkowych i ludzi związanych z sektorem księgowości.
  Czy można płacić za usługi biura rachunkowego na rachunek spoza wykazu (białej listy) podatników VAT
  Biuro rachunkowe podpisało umowy o prowadzenie księgowości, w związku z czym na koniec miesiąca wystawia na rzecz swoich klientów faktury VAT o wartości poniżej 15 000 zł. Czy klienci biura powinni zapłacić przelewem na rachunek, który widnieje na białej liście? Czy mogą uregulować należność gotówką lub dokonać płatności na inne konto spoza białej listy?
  Regulacja (np. certyfikacja) zawodu księgowego. Co myślą sami księgowi?
  Certyfikacja zawodu księgowego jest odpowiedzią na zapotrzebowanie branży, co podkreśla Ministerstwo Finansów. Przez resort rozważane są trzy scenariusze: pełna regulacja, profesjonalizacja zawodu oraz brak zmian obecnego stanu z uwzględnieniem pewnych korekt. Obecnie trwają prekonsultacje społeczne. A co sądzi o tym sama branża?
  Jak chronić klientów biur rachunkowych przed niekorzystnymi zmianami Polskiego Ładu – bezpłatne webinarium 23 sierpnia 2022 roku
  INFORAKADEMIA zaprasza biura rachunkowe na bezpłatne webinarium „Jak chronić klientów biur rachunkowych przed niekorzystnymi zmianami Polskiego Ładu” z gwarantowanym imiennym certyfikatem, które odbędzie się 23 sierpnia 2022 roku. Polecamy!
  Księgowe poszukiwane od zaraz. Powodem Polski Ład
  Księgowe, kadrowe, specjaliści podatkowi to obecnie najbardziej poszukiwane osoby na rynku pracy. Chwilowo można nawet zaryzykować tezę, że więcej firm obecnie poszukuje właśnie tych specjalistów, a nie np. informatyków. Księgowe mogą liczyć na dobre oferty pod kątem organizacyjnym i finansowym. Jedyne oczekiwania pracodawców dotyczą znajomości i umiejętności opanowania Polskiego Ładu i bieżących nowelizacji.
  Biura rachunkowe nie chcą testować KSeF-u
  Zero faktur przesłanych do Krajowego Systemu eFaktur, dwanaście wprowadzonych tokenów – to efekty kilku tygodni testowania KSeF. Księgowi przyznają, że nie mają czasu na to, by zapoznawać się z nowym rozwiązaniem Ministerstwa Finansów.
  Czy księgowi są skazani na nadgodziny? Przemęczeni pracownicy biur rachunkowych myślą o zmianie pracy
  Czy praca w księgowości jest możliwa bez nadgodzin? 60% ankietowanych nie dostaje dodatkowego wynagrodzenia za nadgodziny, a 65% respondentów ma ich co miesiąc przynajmniej 40. 15% pracuje tak dużo, że nadgodzin nawet nie liczy. W praktyce oznacza to, że wiele księgowych co najmniej przez tydzień pracuje… za darmo. Do tego dochodzą ciągłe zmiany w przepisach, galopuje Nowy Ład, a Klienci dokładają swoje. Nic dziwnego, że 58% respondentów w ostatnim czasie myśli o zmianie zawodu.
  Zakaz świadczenia usług księgowych, audytowych i doradztwa podatkowego dla podmiotów rosyjskich od 4 czerwca 2022 r. Umowy trzeba rozwiązać najpóźniej 5 lipca
  Z uwagi na agresją zbrojną Rosji na Ukrainę, w dniu 3 czerwca 2022 r. Unia Europejska przyjęła już szósty pakiet sankcji i ograniczeń wobec Rosji. Rozporządzenie Rady (UE) 2022/879 z 3 czerwca 2022 r. zmieniające rozporządzenie (UE) nr 833/2014 dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie zawiera m.in. zakaz świadczenia - bezpośrednio lub pośrednio - usług rachunkowych, audytowych, księgowych, doradztwa podatkowego, doradztwa w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania oraz usług public relations na rzecz rządu rosyjskiego oraz osób prawnych, podmiotów i organów mających siedzibę w Rosji. Zakaz ten obowiązuje od 4 czerwca 2022 r.
  Księgowe perypetie, czyli jak Polski Ład namieszał
  Dzień Księgowego, przypadający na 9 czerwca, w tym roku jest szczególny, ponieważ Polski Ład wywołał spore zamieszanie w branży. Wielu księgowych stanęło przed najtrudniejszym zadaniem - wyjaśnieniem swoim klientom, jak to możliwe, że zarobią więcej, ale w kieszeni zostanie im mniej. Sieć OSCBR drugi rok z rzędu sprawdziła, jakie zabawne sytuacje przytrafiają się w biurach rachunkowych. Wbrew panującym stereotypom, praca w tym zawodzie nie zawsze jest nudna.
  Ponad 3/4 biur rachunkowych chce przywrócenia licencji zawodu księgowego
  Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych, zrzeszająca 1700 podmiotów, przeprowadziła badanie na temat licencji zawodu księgowego. Prawie 77% biur rachunkowych uważa, że jej przywrócenie będzie miało pozytywny wpływ na branżę.
  Wykonywanie umowy o świadczenie usług księgowych - odpowiedzialność księgowego, jak rozmawiać z klientem
  Oprócz samej treści umowy o świadczenie usług księgowych bardzo duże znaczenie dla odpowiedzialności biura rachunkowego ma sposób, w jaki jest ona wykonywana. Duża część klientów zainteresowana jest głównie zapisami dotyczącymi ceny, a niekoniecznie dokładnie studiuje treść umowy. Jak kontaktować się z klientem? Jak reagować, gdy klient nie płaci, czy oczekuje usług wykraczających poza umowę? Jak odmawiać klientowi uwzględniania wątpliwych kosztów uzyskania przychodów? Jaką odpowiedzialność może ponieść księgowy pomagając klientom uniknąć płacenia długów, zaciągnąć kredyt na postawie nierzetelnych dokumentów, czy wystawić fakturę lub inny dokument poświadczający nieprawdę?
  Polski Ład - nowa szansa dla polskiej księgowości?
  Polski Ład a księgowość. Czy dobry księgowy może pomóc w amortyzacji negatywnych skutków Polskiego Ładu, a odpowiednie decyzje, obejmujące m.in. przekształcenie dotychczasowej działalności w spółkę, zastosowanie ulgi podatkowej, przesuwanie kosztów czy też wykorzystanie estońskiego CIT-u, przyniosą przedsiębiorcom korzyści? Jak firmy mogą poradzić sobie ze skutkami nowego rządowego programu?
  Biura rachunkowe podnoszą ceny i mają więcej klientów
  Według Krajowej Izby Biur Rachunkowych usługi księgowych podrożały już nawet o 30%, a mimo to branża odczuwa coraz większy napływ klientów. To efekt paniki wywołanej wprowadzeniem Polskiego Ładu, który wszedł w życie nawet pomimo faktu, że organizacje zrzeszające środowiska księgowych zgłaszały do Ministerstwa Finansów zastrzeżenia odnośnie zbyt obszernych przepisów i zdecydowanie zbyt krótkiego czasu na ich wdrożenie w życie.
  Ubezpieczenie dla księgowych i biur rachunkowych
  Zmiany w podatkowo-składkowe w ramach programu rządowego Polski Ład, jakie weszły w życie od początku 2022 roku spowodowały liczne wątpliwości odnośnie prawidłowości rozliczeń podatkowych. Ewentualne błędy i odpowiedzialność karno-skarbowa księgowych, będą pojawiać się przez najbliższe miesiące, ale także nawet dopiero za kilka lat. To budzi niepokój księgowych, którzy szukając zabezpieczenia przed takim ryzykiem, mogą skorzystać z ubezpieczenia ochrony karno-skarbowej (czy prawno-podatkowej). Systematycznie wzrasta liczba zapytań o taką ochronę. Dziś to różnica, która oscyluje w okolicach 60% w porównaniu z II kwartałem 2021 r.
  Usługi księgowe - rezygnacja z kasy fiskalnej
  Usługi księgowe a kasa fiskalna. Czy podatnik świadczący usługi księgowe, który mimo braku obowiązku stosowania kasy w prowadzonej działalności gospodarczej, dobrowolnie rozpoczął ewidencjonowanie sprzedaży w kasie oraz nie przekroczył kwoty uprawnionej do korzystania ze zwolnienia ze stosowania kasy, może zrezygnować z kasy rejestrującej?
  Czego przedsiębiorcy oczekują od biur rachunkowych?
  Większość przedsiębiorców (60%) uważa, że współpraca z biurem rachunkowym może odbywać się zdalnie – wynika z analizy portalu Oferteo.pl. Wśród usług, jakich najczęściej poszukują, jest prowadzenie pełnej księgowości i sporządzanie deklaracji podatkowych.
  Pieniądze dla firm – czy musi być tak drogo?
  Każdy dyrektor finansowy, księgowa, czy właściciel firmy stara się optymalizować koszty obsługi finansowania działalności firmy. Chodzi nie tylko o sam koszt kapitału, a więc cenę kredytu, leasingu, czy faktoringu, ale także o pracę, którą należy wykonać, aby uzyskać finansowanie i je obsłużyć. W wielu przypadkach uzyskanie środków wiąże się z dużym nakładem tak nielubianej „papierkowej roboty”. Podpowiadamy, co można zautomatyzować, żeby odciążyć pracowników księgowości.