Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Rekomendowane Biura Rachunkowe 2020

Odpowiednio prowadzona księgowość w firmie to bardzo ważna sprawa.

Wpływa przecież na finanse całego przedsiębiorstwa. Tak newralgiczne kwestie musisz powierzyć w ręce zaufanych specjalistów - takich, dla których księgowość będzie oznaczała coś więcej niż tylko opiekę nad dokumentami. Jak znaleźć godne zaufania biuro rachunkowe? Przychodzimy z pomocą! Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych firm z całego kraju. Zapraszamy do lektury!

 1. BIURO RACHUNKOWE "nowa" S.C.- rekomendowane biuro rachunkowe z Chorzowa

NOWA S.C. to kompleksowa obsługa księgowo-finansowa, zarówno większych podmiotów gospodarczych, jak i mikro-przedsiębiorców. Nawiązując współpracę z firmą, możesz liczyć na wsparcie w sprawach kadrowych, szeroko rozumianej księgowości, otrzymasz fachowe doradztwo w zakresie rozpoczęcia, prowadzenia, przekształcania i zamykania działalności gospodarczej. Firma oferuje indywidualne podejście do klienta i oferty szyte na miarę – wszystko dla Twojego komfortu,

Dzięki doświadczeniu, ogromnej wiedzy, rzetelności i profesjonalnemu podejściu zyskujesz pewność, że tak istotne, księgowo-finansowe sprawy Twojej firmy są w odpowiedzialnych rękach!

nowabiuro.pl

.

 1. BIURO RACHUNKOWE Jolanta Mizia - rekomendowane biuro rachunkowe z Cieszyna

Firma, dla której księgowość jest prawdziwą pasją, a głównym celem dobro i komfort Klienta to niezwykła wartość na rynku. Dodając do tego innowacyjne podejście do świadczenia usług księgowych, otrzymujemy idealnego Partnera. Te wszystkie cechy charakteryzują Mobilne Biuro Rachunkowe. Firma świadczy usługi księgowe i kadrowo-płacowe, zarówno w firmie jak i w siedzibie Klienta.

Przedsiębiorcy szanują swój czas. Mobilne Biuro Rachunkowe to idealna odpowiedź na ich potrzeby – pracownicy firmy osobiście odbierają dokumenty księgowe w siedzibie Klienta, co w połączeniu z ich profesjonalizmem oraz zaufaniem Klientów do swojego biura rachunkowego, pozwala Klientom w pełni skupić się na biznesie.

mobilne-biuro-rachunkowe.pl

.

 1. Biuro rachunkowe Profi - rekomendowane biuro rachunkowe Piaseczno

Zespół Biura Rachunkowego Profi to doświadczeni specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym zdobytym w największych korporacjach. Firma dostarcza kompleksowe i dopasowane rozwiązania finansowo-księgowe. Oferuje nadzór nad podatkami, dokumentacją i ewidencją rachunkową. Pomaga w realizacji celów biznesowych poprzez usprawnienie wielu procesów gospodarczych w firmie.

Profi otrzymało wiele nagród i wyróżnień - m.in tytuł Gold w ogólnopolskiej edycji "Orłów Rachunkowości" w 2019 i w 2020 czy certyfikat Elite Gold Firma Godna Zaufania. W 2020r. Profi zostało członkiem Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych oraz otrzymało Certyfikat "SuperKsięgowa" nadawany przez mBank.

Szukasz kompleksowych usług, pełni profesjonalizmu i współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu? Zachęcamy do kontaktu z Biurem Rachunkowym Profi.

biurorachunkowepiaseczno.pl

.

 1. Biuro Rachunkowe RachMix - rekomendowane biuro rachunkowe w Białymstoku

Biuro Rachunkowe RachMix to synonim rzetelności i zaangażowania. Kadra specjalistów stale podnosi swoje kwalifikacje i jest na bieżąco ze zmianami w prawie podatkowym.

RachMix zajmuje się prowadzeniem księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych małych i średnich firm o różnych formach i profilach działalności. Obsługuje zarówno firmy jednoosobowe, jak też spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Oferuje również wsparcie osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą w procesie rejestracji firmy oraz wyboru formy opodatkowania.

Zakres usług Biura rachunkowego RachMix to głównie:

 • pełne księgi rachunkowe
 • podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów
 • ryczałt
 • kadry, płace i ZUS.

rachmix.pl

.

 1. Partner - rekomendowane biuro rachunkowe w Warszawie

Biuro rachunkowe PARTNER istnieje od 1995r. Posiada certyfikat księgowego wydany przez Ministra Finansów i ubezpieczenie OC. Specjalizuje się w obsłudze księgowej oraz kadrowo płacowej. Zajmuje się także doradztwem w zakresie działalności przedsiębiorstw, reprezentowaniem klientów przed US i ZUS, przygotowywaniem dokumentacji dla Urzędów czy generowaniem zestawień finansowych. Rzetelna, kompleksowa obsługa Twojej firmy w jednym miejscu!

PARTNER reaguje na zmieniające się potrzeby i oczekiwania rynku. Oferuje możliwość współpracy poprzez wygodną platformę internetową. A w związku z trudną sytuacją związaną z pandemią, firma przygotowała dla klientów opracowania ustaw o tarczach antykryzysowych, aby mogli skorzystać z oferowanej pomocy w 100%.

partner.waw.pl

.

 1. Biuro Rachunkowe Arcadio Sp. z o.o. - rekomendowane biuro rachunkowe we Wrocławiu

Biuro Rachunkowe Arcadio mieści się w dwóch lokalizacjach we Wrocławiu, ale świadczy również usługi podmiotom z całego kraju. Zajmuje się pełną obsługą księgową oraz kadrowo - płacową działalności jednoosobowych, spółek oraz stowarzyszeń i fundacji. Posiada licencję Ministra Finansów, ubezpieczenie OC oraz certyfikat C.I.K. (Certyfikowane Biura Księgowe).

Biuro Rachunkowe Arcadio oferuje także dostęp do programu księgowego w chmurze oraz wystawiania faktur, profesjonalne doradztwo gospodarcze, wsparcie w kwestiach związanych z leasingiem i rozliczaniu projektów unijnych. Do każdego z klientów zostaje przydzielony opiekun. Biuro oferuje pomoc i doradztwo przy zakładaniu działalności lub otwarciu spółki. Wyróżnia się elastycznym podejściem - oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta!

Biuro Arcadio to jakość, skuteczność i profesjonalizm – oddając firmę w ich ręce możesz być pewien sukcesu. A dla nowych klientów przygotowali promocję - 1 miesiąc obsługi za 1 zł!

ksiegowy-arcadio.com.pl

.

 1. Biuro rachunkowe Euromax - rekomendowane biuro rachunkowe z Gdańska

W Biurze Rachunkowym Euromax każdy przedsiębiorca uzyska profesjonalną obsługę księgową, podatkową i kadrowo-płacową.

Niemal 30 letnie doświadczenie pozwala firmie wspierać zarówno jednoosobowe DG, ryczałty, jak i spółki z o.o. czy komandytowe. Kancelaria pomaga również w otwarciu działalności gospodarczej, jak i w rejestracji spółek z o.o. w systemie S24.

Euromax nie pomija również organizacji pozarządowych - pod opiekę bierze stowarzyszenia, fundacje czy izby gospodarcze. Motto Euromax brzmi: Wspieramy rozwój Twojej firmy. Dlatego firma nie zamyka na żadnego klienta i na żaden jego problem księgowy.

biurorachunkowe-euromax.pl

.

Materiały prasowe

 1. Biuro rachunkowe Biurex- rekomendowane biuro rachunkowe z Kielc

Biuro Rachunkowe BIUREX to zespół zaangażowanych profesjonalistów, których cechuje bogate doświadczenie w zakresie podatków i księgowości. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej małych przedsiębiorstw.

Decydując się na współpracę z BIUREX, możesz być pewien, że otrzymasz rzetelną pomoc, poświadczoną gruntowną znajomością przepisów prawa. Firma oferuje wsparcie w zakresie podatków i ubezpieczeń społecznych. Posiada bogate zaplecze technologiczne, co gwarantuje Wam oszczędność czasu i stały dostęp do dokumentów.

Biurex oferuje także wsparcie dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z własną firmą – specjaliści pomogą nie tylko w księgowości, ale również w formalnościach związanych z otwarciem nowego biznesu.

www.biurex.pl

.

 1. Biuro rachunkowe Prodesso - rekomendowane biuro rachunkowe z Płocka

Biuro rachunkowe Prodesso specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z księgowością, rozliczeniami PIT, rozliczaniem płac oraz dotacjami z UE. Firmie przyświecają główne zasady: odpowiedzialność, rzetelność i terminowość. Prodesso to obsługa z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującą literą prawa.

Prodesso to więcej niż księgowość! Analizuje szereg wyników i proponuje zmiany, które wpłyną na poprawę efektywności Twojej firmy! Biuro zajmuje się także wszystkimi sprawami urzędowymi, dzięki czemu klienci mogą w pełni poświęcić się rozwojowi swojego przedsiębiorstwa!

Biuro spełniło wymogi certyfikacji i należy do Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych. Posiada także certyfikację MBank, która pozwala na otwieranie firmowych rachunków bankowych, bez dodatkowej wizyty w banku.

prodesso.pl

.

 1. Biuro rachunkowe General Office - rekomendowane biuro rachunkowe z Krakowa i Warszawy

General Office już od 6 lat opiekuje się klientami z Warszawy i Krakowa. Swoim wsparciem służą wykwalifikowani specjaliści, dla których dobro klienta, indywidualne podejście i ponadprzeciętna jakość usług zawsze są na pierwszym miejscu.

General Office wspiera przedsiębiorców w zakresie szeroko rozumianej księgowości, rachunkowości, rozliczania kadr i płac, a także w doradztwie podatkowym. Kompleksową ofertę biura dopełnia reprezentowanie klientów w kontaktach z Urzędami i instytucjami państwowymi.

General Office wraz z partnerami pozyskało dla swoich klientów ponad 130 000 000 zł dotacji B+R dlatego jeśli zależy Ci na rozwoju swojego biznesu oraz szukasz godnego zaufania, solidnego Partnera, którego szerokie usługi, pozwolą Ci na optymalizację i obniżenie kosztów ponoszonych przez Twoją firmę, to właśnie go znalazłeś!

generaloffice.pl

.

 1. Biuro rachunkowe 5+ CONSULTING- rekomendowane biuro rachunkowe z Czechowice-Dziedzice

5+ Consulting to zespół wykształconych i doświadczonych specjalistów, którzy z niezwykłym zaangażowaniem, od wielu lat świadczą usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Z 5+ możesz być pewien, że wszystkie sprawy Twojej firmy są w dobrych rękach i bezpiecznym miejscu!

Biuro oferuje kompleksową opiekę nad Twoją firmą i jej finansami. Dla 5+ Consulting księgowość nie oznacza tylko pracy z fakturami i dokumentami. To realna pomoc i wsparcie w prowadzeniu Twojej działalności! Specjaliści na bieżąco informują Cię o zmianach w prawie, pokazują możliwości i analizują wiele danych - dzięki czemu są w stanie przedstawić Ci sprawdzone rozwiązania, które poprawią efektywność Twojej firmy.

Profesjonalizm, bogate doświadczenie i wysoka jakość świadczonych usług przez 5+ Consulting da Ci pewność i bezpieczeństwo w biznesie.

5-plus.com.pl

.

 1. PAWEŁ TCHÓROWSKI BIURO RACHUNKOWE- rekomendowane biuro rachunkowe z Sulęcina

Biuro Rachunkowe Paweł Tchórowski świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, BHP, sporządzania deklaracji PFRON, pomocy przy zakładaniu DG, a także rozliczeń z US czy ZUS-em. Firma opiekuje się jednoosobowymi DG, spółkami oraz małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami. Biuro stacjonarnie obsługuje klientów z okolic Sulęcina, ale współpracę w formie zdalnej oferuje podmiotom w całym kraju.

Główne atuty firmy to profesjonalizm, terminowość i elastyczność względem klienta. Oferta Biura za każdym razem jest szyta na miarę i dopasowywana do indywidualnych potrzeb klienta!

biuro-rachunkowe-tchorowski.oferteo.pl

 1. PROVENTO MONIKA DZIKOWSKA- rekomendowane biuro rachunkowe z Gniezna

PROVENTO już od 10 lat świadczy kompleksowe usługi księgowo-finansowe oraz kadrowo- płacowe dla podmiotów krajowych i zagranicznych o różnej formie organizacyjnej. Bogate doświadczenie, rzetelna wiedza i nieustanne poszerzanie kompetencji pozwalają firmie na reprezentowanie każdej branży.

PROVENTO to także firma nowoczesna – wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców. Oferuje obsługę klientów w biurze, siedzibie klienta, a także on-line! Elastycznie dobiera zakres swoich usług i formę kontaktu, aby idealnie dopasować się do specyfiki Twojej firmy i Twoich potrzeb. Jeśli więc szukasz prawdziwego partnera w biznesie, skontaktuj się z PROVENTO.

provento.info

.

 1. INFINITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- rekomendowane biuro rachunkowe z Jarocina

Biuro Rachunkowe INFINITY oferuje kompleksową obsługę księgową. Specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego. Firma świadczy również usługi w zakresie obsługi spraw kadrowo-płacowych. Ich ofertę dopełnia sporządzanie sprawozdań finansowych, a także przygotowywanie dokumentacji związanej z obsługą i zakładaniem spółek kapitałowych i osobowych. W ramach stałej obsługi biuro zapewnia również podstawowe doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej.

INFINITY cechuje ponadprzeciętny profesjonalizm i standard obsługi klienta, a wszechstronność oferowanych usług sprawia, że biuro jest w stanie w pełni zastąpić wewnętrzny dział księgowości w Twojej firmie!

infinity.biz.pl

.

 1. KRE@TYWNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- rekomendowane biuro rachunkowe z Gdyni

Biuro Rachunkowe Kre@tywna Spółka z o.o to firma rodzinna, która już od 2015roku świadczy usługi najwyższej jakości.Oferuje profesjonalną obsługę księgowo-kadrową dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizuje się także w prowadzeniu Ksiąg Rachunkowych Spółek z o.o.

Zespół Kre@tywnej składa się z pełnych pasji osób, które nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz aktualizują wiedzę z przepisów podatkowych. Profesjonalizm i zaangażowanie pozwalają im być prawdziwym oparciem dla Klientów oraz przyczyniać się do realnego rozwoju ich działalności.

Szukasz partnera, który pomoże Ci od strony podatkowej, prawnej i biznesowej? Właśnie go znalazłeś!

kreatywnaspolka.pl

.

 1. H&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Rekomendowane biuro rachunkowe w Trójmieście

Kancelaria H&Z zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych dla działalności gospodarczych, spółek osobowych i kapitałowych. Z usług firmy korzystają podmioty o różnym rodzaju działalności, ale do ich specjalizacji należą branże deweloperska, informatyczna i sklepy internetowe.

H&Z udowadnia klientom, że pełne księgi, to narzędzie do planowania wydatków i inwestycji, że pełna rachunkowość to przejrzystość, która pomaga budować zaufanie do marki i przyciągać inwestorów.

Firma kładzie nacisk na doświadczenie i kwalifikacje - zrzesza wyłącznie osoby od wielu lat związane z praktyką biznesu. Stawia na relacje i wzajemne zaufanie. H&Z wyróżnia bogate zaplecze informatyczne, najwyższej jakość sprzęt i nowoczesne oprogramowanie oraz dbałość o bezpieczne przechowywanie dokumentów i danych.

hejne.pl

.

 1. PROFIT KANCELARIA RACHUNKOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - rekomendowane biuro rachunkowe z Sopotu

Biuro Rachunkowe PROFIT Joanna Głowacka działa od prawie 25 lat- obecnie pod nazwą Profit Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o. Profit zajmuje się kompleksową obsługą księgową i kadrowo- płacową. Specjalizuje się w prowadzeniu spółek, gównie z.o.o, komandytowych i akcyjnych. Biuro ma ogromne doświadczenie w obsłudze firm zagranicznych, a biegła znajomość języka rosyjskiego przyciąga wielu klientów zza wschodniej granicy.

Joanna Głowacka kładzie duży nacisk na normy etyczne i uczciwość. Na zaufanie do marki wpłynęła również najwyższa jakość obsługi połączona z wysokimi kompetencjami i rzetelną wiedzą zespołu. Profit stawia na relacje partnerskie, oparte na indywidualnym podejściu i wzajemnym zaufaniu.

Biuro Rachunkowe Profit Joanna Głowacka otrzymało wiele nagród i wyróżnień, między innymi 1 miejsce w 2019 i 2020 roku w ogólnopolskiej edycji rankingu „Orły Rachunkowości”, należąc do 1% najlepszych przedsiębiorstw branży Rachunkowej w Polsce, „Marka z Klasą” czy „Kobieta Sukcesu” przyznane przez marszałka Województwa Pomorskiego.

Profit to gwarancja najwyższej jakości, profesjonalizmu i bezpieczeństwa w biznesie!

http://profit-tax.pl/

.

 1. BIURO RACHUNKOWE INVESTO BEATA GRABOWSKA- rekomendowane biuro rachunkowe z Miechowa

Kompleksowość to jeden z wyróżników biura rachunkowego INVESTO. Firma poza opieką finansowo - księgową oraz kadrowo - płacową, oferuje także wsparcie prawnicze. Pomaga we wszystkich formalnościach, związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej od jej założenia po likwidację, przekształcenie czy upadłość. Biuro rachunkowe Investo obsługuje branżę e-commerce oraz specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów czy ryczałtu ewidencjonowanego.

Od początku prowadzenia działalności przywiązujemy dużą wagę do jakości wykonywanych usług oraz poufności a sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Prowadzimy spółki z o.o., spółki cywilne, spółki jawne, spółki komandytowe, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą i rolników.

Dodatkowym wyróżnikiem INVESTO jest prowadzenie księgowości bez wychodzenia z domu – firma dysponuje nowoczesnym zapleczem informatycznym i umożliwia wymianę dokumentów online.

Sekretu powodzenia firmy dopatrujemy w pasji i zaangażowaniu, z jaką jej pracownicy podchodzą do wszystkich działań. To sukces klientów jest dla INVESTO największą motywacją.

http://biuroinvesto.pl/

.

Materiały prasowe

 1. BIURO RACHUNKOWE PLUS Mariola Chajęcka-Grzmil- rekomendowane biuro rachunkowe z Góry Kalwarii

Biuro Rachunkowe PLUS posiada ogromne doświadczenie i długoletnią praktykę w obsłudze spółek prawa handlowego i jednoosobowych podmiotów gospodarczych. Firma oferuje opiekę w zakresie księgowości, rachunkowości i kadr, co potwierdza Certyfikat Ministra Finansów. W firmie wdrażane są coraz nowsze narzędzia, ułatwiające obsługę zdalną dla klientów, którzy pochodzą z różnych części kraju. Pracownicy na bieżąco informują klientów o wszelkich nowościach podatkowych.

Głównym celem Biura jest rzetelna obsługa klientów, profesjonalizm i terminowość. Firma dba także o nieustanny rozwój pracowników, poszerzając ich kwalifikacje i zapisując na szkolenia, prowadzone m.in. przez stowarzyszenie księgowych.

plus.warszawa.pl

.

 1. Biuro Rachunkowe REGENT Marta Solak- rekomendowane biuro rachunkowe z Gliwic

Rozliczanie klientów z fiskusem według najwyższych standardów, bycie na bieżąco ze zmianami w prawie oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii i środków komunikacji od początku było naturalnym kierunkiem działań w Biurze Rachunkowym Regent. Po 10 latach konsekwentnego rozwoju okazuje się, że te cechy mogą stać się wyróżnikiem na rynku. Klienci wybierają biuro Regent, szukając niezawodnego partnera, który jest na bieżąco z tym, co dzieje się w technologii oraz prawodawstwie.

REGENT to w pełni kompleksowa oferta. Do szerokiego spektrum jej działalności należą usługi księgowe, kadrowo-płacowe, reprezentowanie klienta przed urzędami, sporządzanie raportów i analiz. Dodatkowo z pomocą wyspecjalizowanych partnerów biuro oferuje wsparcie prawnicze oraz doradztwo podatkowe. Klienci w cenie zwykłych usług mają dostęp do nowoczesnego programu fakturowego, elektronicznej wysyłki dokumentów oraz narzędzia do automatycznego skanowania ich treści.

regent.pro

.

 1. AgroTax Biuro Rachunkowe - rekomendowane biuro rachunkowe z Rawy Mazowieckiej

Biuro Rachunkowe AgroTax oferuje profesjonalną pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej. Świadczy kompleksową usługę szeroko rozumianej księgowości małych i średnich przedsiębiorstw, rolników oraz osób fizycznych prowadzących DG. Pomaga w założeniu, prowadzeniu, przekształcaniu lub likwidacji działalności. Kolejną gałęzią oferty jest pełna obsługa kadrowo-płacowa, w tym szkolenia BHP oraz audyty i korekty dokumentacji kadrowej.

Dzięki doświadczeniu i kompetencjom AGROTAX specjalizuje się także w pomocy podmiotom, które znalazły się w trudnej sytuacji ekonomiczno-finansowej.

agrotax.pl

.

 1. KOMA TAX USŁUGI KSIĘGOWE Mariola Koziatka- rekomendowane biuro rachunkowe z Legionowa

Firma KoMaTax powstała w 2010r i szybko zyskała pozycję lidera na lokalnym rynku. Mimo to, nie osiada na laurach i wciąż się rozwija. Jej zespół to pełni pasji, wykształceni profesjonaliści, którzy z ogromną przyjemnością poszerzają kompetencje.

KoMaTax wspiera klientów w rozwiązywaniu rachunkowo-podatkowych problemów i zawiłości. Obsługuje ponad 250 firm z całej Polski, prowadzących działalność gospodarczą o różnych profilach i formach działania. Firma dysponuje bogatym zapleczem informatycznym - oferuje więc elastyczne i pro-klienckie rozwiązania, jak np. pełna i rzetelna obsługa on-line.

komatax.pl

.

 1. GOLDEKONOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- rekomendowane biuro rachunkowe z Przemyśla

Biuro rachunkowe Gold-Ekonom od 2013r oferuje profesjonalne usługi księgowe i pomoc prawną dla przedsiębiorców. Firma zapewnia rzetelną opiekę od momentu założenia działalności, jak i również na wszystkich dalszych etapach jej rozwoju. Gold-Ekom specjalizuje się także w sprawach kadrowych, w tym szkoleniach BHP oraz pomocy przy zatrudnianiu obcokrajowców.

Wyróżnikiem firmy jest także zyskująca na popularności usługa wirtualnego biura, w ramach której Gold-Ekonom poza udostępnieniem adresu dla Twojego przedsiębiorstwa, przejmuje także obsługę administracyjną i korespondencyjną Twojej firmy!

www.goldekonom.pl/

.

 1. DEBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- rekomendowane biuro rachunkowe z powiatu tarnogórskiego

DEBET Sp. z o.o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, której początki sięgają roku 1990. Świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi na wielu płaszczyznach: księgowych, kadrowych, doradztwa podatkowego i ubezpieczeń społecznych.

DEBET ma bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych o różnorodnych formach prawnych, z wielu branż i o zróżnicowanych profilach działalności.

Za marką przemawia tradycja, wiedza, innowacyjność i terminowość, a za jej sukcesem stoi profesjonalna, wykształcona i wychodząca naprzeciw klientom kadra.

debet-tg.pl

.

 1. BIURO RACHUNKOWE Dominika Zamęta- rekomendowane biuro rachunkowe z Brzeska

Innowacyjne podejście do klienta, pełen pasji i zapału do pracy Zespół, bogate doświadczenie – to tylko kilka z wyróżników Biura Rachunkowego Zamęta. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej, podatkowej i kadrowo-płacowej wszystkich przedsiębiorców oraz szkół niepublicznych i przedszkoli prowadzonych przez Stowarzyszenia.

Kadra Biura na bieżąco uzupełnia wiedzę i poszerza kompetencje - śledzi zmieniające się przepisy podatkowe i rachunkowe, uczestniczy w branżowych szkoleniach. Wszystkie te cechy składają się na profesjonalną obsługę, terminowość, rzetelność i bezpieczeństwo.

zameta.pl

.

Materiały prasowe

 1. BIURO RACHUNKOWE JANTER S.C. TERESA WASILEWSKA, ADA HEICHMAN- rekomendowane biuro rachunkowe z Łowicza

Biuro rachunkowe JANTER już od 1992r. zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę rachunkowo-księgową, kadrowo-płacową i administracyjną podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się także w doradztwie podatkowym.

Tak bogate doświadczenie, rzetelna wiedza i ogromne zaangażowanie sprawiają, że JANTER jest godnym zaufania partnerem i niesamowitym wsparciem w prowadzeniu biznesu dla wszystkich swoich klientów.

Wychodzenia naprzeciw oczekiwań rynku, terminowość i skrupulatność szybko zaowocowały pozycją lidera w regionie. Wysoka jakość kompleksowych usług oferowanych przez JANTER zagwarantują Ci poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

janter.net

.

Pamiętaj, że współpraca z doradcą ds. księgowości, kadr czy podatków musi być oparta na wzajemnym zaufaniu. Biura rachunkowe, o których mowa, świadczą profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, dlatego bądź spokojny – wszystkie sprawy Twojego przedsiębiorstwa są w najlepszych rękach.

Chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź >>
Komplet Polski Ład - Jak przygotować się do zmian 2022 PREMIUM
Komplet Polski Ład - Jak przygotować się do zmian 2022 PREMIUM
Tylko teraz
349,00 zł
614,00
Przejdź do sklepu
Źródło: Artykuł sponsorowany
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Biura rachunkowe
  1 sty 2000
  2 gru 2021
  Zakres dat:
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail
  Kongres MKBR w Targach Kielce – udane spotkanie nowoczesnych biur rachunkowych i księgowych
  Ponad 300 uczestników wzięło udział w II Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych, który trwał od 26 do 27 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Księgowi wysłuchali ponad 20 wykładów i wzięli udział w 10 różnych warsztatach. To jedyne wydarzenie w Polsce, które daje możliwość rozwoju biurom rachunkowym, a ich właścicielom poznanie narzędzi do wzmacniania biznesu.
  Własna księgowa czy zewnętrzne biuro rachunkowe?
  Księgowość. Rozpoczęcie działalności gospodarczej wiąże się z obowiązkami sprawozdawczości rachunkowej i podatkowej. Często wielu przedsiębiorców chce się skupić na swoich obszarach biznesowych, a kwestie księgowe powierzyć innemu podmiotowi. Wybór dostawców usług księgowych na rynku jest duży. Można się również zdecydować na zatrudnienie własnej księgowej. A może alternatywą będzie księgowość on-line? Podejmując decyzję, warto rozważyć wszystkie plusy i minusy każdego z rozwiązań.
  Czy biuro rachunkowe musi udzielić komornikowi informacji o klientach?
  Biuro rachunkowe a komornik. Wielu właścicieli biur rachunkowych dostaje od komornika wezwanie do złożenia wyjaśnień / udzielenia informacji o klientach swojego bura. Podstawą prawną na którą powołują się komornicy to art. 761 kodeksu postępowania cywilnego. Dostając takie wezwanie zastanawiają się, czy powinni udostępniać informacje dotyczące majątku i dochodu swoich klientów. W wezwaniu od komornika możemy przeczytać, iż wzywa on do udzielenia informacji niezbędnych do prowadzenia postępowania oraz że za nieuzasadnioną odmowę udzielenia informacji może zostać nałożona grzywna do 2000,00 zł. Czy księgowi mogą odmówić komornikowi uzasadniając to tajemnicą zawodową lub nawet Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO? Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania właścicieli biur rachunkowych w tym zakresie.
  Nowoczesny księgowy w dobie cyfryzacji – konferencja 8-9 października w Warszawie
  Zmiany w podatkach i nieuchronna cyfryzacja biur rachunkowych
  Jak przygotować biuro rachunkowe na cyfrową księgowość?
  Biuro rachunkowe a cyfrowa księgowość. Zdecydowana większość polskich firm (prawie 65%) zleca prowadzenie księgowości zewnętrznym biurom rachunkowym. Pozwala to ograniczyć koszty zatrudnienia, wydatki na szkolenia i rekrutację pracowników czy przenieść odpowiedzialność za naliczanie podatków na biuro. Ostatnio pojawiła się jeszcze jedna ważna korzyść, wynikająca bezpośrednio z digitalizacji.
  Pranie pieniędzy – ważne zmiany dla biur rachunkowych od 31 lipca 2021 r.
  Pranie pieniędzy. Od 31 lipca 2021 r. na wszystkich biurach rachunkowych, a nie tylko zajmujących się usługowym prowadzeniem pełnej księgowości, będą ciążyć obowiązki w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Sprawdź jakie wynikają z tego obowiązki.
  Czy księgowość jest kobietą?
  Tak, z pewnością w Polsce, gdzie w odróżnieniu od innych krajów, zawód księgowych został prawie całkowicie sfeminizowany. Czy oznacza to, że w pracy tej lepiej sprawdzają się panie?
  Przegląd zmian w VAT od 1 lipca 2021 r.
  Polecamy e-booka "Przegląd zmian w VAT od 1 lipca 2021 r.", czyli 11 zmian z krótkim i praktycznym komentarzem ekspertów INFORLEX. Pobierz bezpłatnie.
  Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych – merytoryczna wiedza i nowoczesne rozwiązania
  Współczesna księgowość to nie tylko słupki, faktury i żmudne wyliczenia na podstawie dokumentów dostarczanych przez klientów. Biura rachunkowe to nowoczesne przedsiębiorstwa szukające rozwiązań, które podwyższą jakość oferty, przyspieszą pracę, ale także sprawią, że usługi świadczone przez księgowe wkroczą na wyższy poziom. Zapraszamy na Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych, któremu patronuje medialnie Infor.pl.
  Humor biur rachunkowych - zabawne historie z życia księgowych
  W zawodzie księgowego, oprócz wymagających skupienia i wytężonej pracy chwil, bardzo często zdarzają się też sytuacje zaskakujące i komiczne, które przez długi czas wywołują uśmiech na twarzy. Z okazji przypadającego 9 czerwca Dnia Księgowego firma CashDirector S.A. zebrała zabawne historie z życia pracowników biur rachunkowych zrzeszonych w OSCBR (Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych) i udowadnia, że wbrew licznym stereotypom praca ta wcale nie musi być nudna.
  Kontrola biur rachunkowych w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy
  Kontrola biur rachunkowych - przeciwdziałanie praniu pieniędzy. Biura rachunkowe podlegają kontroli wykonywania obowiązków w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Zasady tej kontroli są określone w ustawie o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (dalej u.p.p.p. lub ustawa).
  Przeciwdziałanie praniu pieniędzy (AML). Biuro rachunkowe jako instytucja obowiązana
  Przeciwdziałanie praniu pieniędzy - biuro rachunkowe. Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (dalej u.p.p.p. lub ustawa) zawiera zamknięty katalog podmiotów zobowiązanych do wypełniania obowiązków przewidzianych ustawą, tj. instytucje obowiązane. Wśród nich są podmioty prowadzące działalność w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  OC biur rachunkowych w 2021 roku
  OC biur rachunkowych w 2021 roku. Ustawa o rachunkowości wprost nakłada na przedsiębiorców wykonujący działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych obowiązek zawarcia umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością. W 2021 r. minimalna suma gwarancyjna ubezpieczenia OC, w odniesieniu do jednego zdarzenia, którego skutki objęte są umową ubezpieczenia, wynosi 45 485 zł (jest zatem wyższa o niemal 3 tyś zł niż w 2020 r.).
  Wzór oceny ryzyka prania pieniędzy w biurze rachunkowym
  Obowiązki biur rachunkowych w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Identyfikacja i ocena ryzyka przez biura rachunkowe – wzór oceny ryzyka prania pieniędzy w biurze rachunkowym.
  Umowa biura rachunkowego z klientem – na co zwrócić uwagę?
  Umowa biura rachunkowego z klientem. Przed podpisaniem umowy warto zwrócić uwagę na postanowienia sprzeczne z dobrymi obyczajami oraz postanowienia niekorzystne dla biura rachunkowego. Co powinna zawierać umowa biura rachunkowego na prowadzenie ksiąg rachunkowych?
  Czy biuro rachunkowe musi mieć kasę fiskalną online?
  Kasa fiskalna online w biurze rachunkowym. Czy w związku z obowiązkiem stosowania kas fiskalnych online począwszy od 1 lipca 2021 r. biuro rachunkowe jest zobligowane do jej nabycia, czy też może zaniechać stosowania kasy fiskalnej?
  Biura rachunkowe objęte ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy
  Biura rachunkowe a przeciwdziałanie praniu pieniędzy, ustawa AML. Monitorowanie i zgłaszanie podejrzeń o pranie pieniędzy będzie nowym obowiązkiem wszystkich biur księgowych.
  Biuro rachunkowe przyjazne rodzinie
  Kobiety na rynku pracy preferują pracodawców, którzy tworzą warunki dla zachowania równowagi między pracą, a życiem prywatnym, wychowywaniem dzieci. Dobrym przykładem takiej firmy jest wrocławska spółka GOBS, zajmująca się zaawansowaną obsługą księgową zagranicznych spółek.
  Jak stać się ekologicznym biurem rachunkowym?
  Biura rachunkowe a ekologia. Znaczenie ekologii w naszym życiu zdecydowanie rośnie. Spotykamy się z ekologiczną żywnością, kosmetykami, ograniczamy w naszych domach produkcję śmieci. Odnawialne źródła energii cieszą się dużą popularnością. W gospodarstwach domowych takie zmiany można wprowadzić w łatwy sposób. Jak sprawić, aby także biuro rachunkowe było bardziej eko?
  Kasa fiskalna w biurze rachunkowym - zwolnienie
  Kasa fiskalna w biurze rachunkowym. Czy biuro rachunkowe może zrezygnować ze stosowania kasy fiskalnej, gdy świadczone usługi nie stanowią doradztwa a kwota obrotu nie przekroczyła limitu 20 000 zł?
  Na co zwrócić uwagę przy wyborze biura rachunkowego?
  Jak wybrać biuro rachunkowe? Decyzja o podjęciu współpracy z biurem rachunkowym to ważny krok w rozwoju firmy. Aby jednak przyniósł korzyści, przedsiębiorca musi wybrać takiego usługodawcę, który nie tylko spełni oczekiwania zlecającego, ale też wyprzedzi je, proponując nowości technologiczne i innowacje wspierające współpracę.
  Technologie w księgowości – co zmieni się w 2021 r.?
  Księgowość a innowacje technologiczne. Technologie leżą już od lat u podstaw wielu działań biznesowych. W przypadku niektórych branż, również księgowości, czas pandemii tylko przyspieszył procesy digitalizacji. Sprawił też, że na rynku pojawiło się więcej innowacji usprawniających codzienną pracę. Należy do nich nie tylko rozwój oprogramowania wspomagającego działania księgowych, ale także blockchain, roboty w biurach, sprawniejsza obsługa klientów oraz outsourcing rachunkowości.
  Rekomendowane Biura Rachunkowe 2020
  Odpowiednio prowadzona księgowość w firmie to bardzo ważna sprawa.
  II Webinarium Ksiegowość 4.0 Przyszłość Biur Rachunkowych już 27 października
  Już po raz drugi, zainteresowani branżą biur rachunkowych i finansów będą mogli wziąć udział w bezpłatnym Webinarium Księgowość 4.0.
  Świadczenie usług księgowych na podstawie umowy ustnej
  Czy na podstawie umowy ustnej o świadczenie usług księgowo-kadrowych można ponosić odpowiedzialność? Okazuje się, że tak. O czym przekonała się księgowa, pozwana przez klienta, tj. spółkę, którą obsługiwała.