Kategorie

Agencja Rozwodowa DIVORCED

Dołącz do grona ekspertów
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Agencja Rozwodowa DIVORCED

Portal

Agencja Rozwodowa DIVORCED powstała we wrześniu 2010 r. jako w pełni bezpłatny portal, w którym osoby zainteresowane odnajdą artykuły z zakresu psychologii, mediacji, prawa, finansów, dziecka w rozwodzie. Wszystkie artykuły dostępne na portalu oraz wzory dokumentów są w pełni bezpłatne, co czyni nasz portal unikatowym w polskim Internecie. Uważamy, że rozwód jest zjawiskiem dostatecznie drenującym kieszeń i psychikę człowieka - dlatego nasz portal i świadczone przez nas usługi są i będą bezpłatne, bądź - jak w przypadku powstającego generatora pozwów - najtańsze w polskim Internecie.

Wiemy, jakim wysiłkiem jest dla osoby, która myśli o rozwodzie, znalezienie adwokata, psychologa, mediatora. Dlatego tworzymy bazę Ekspertów Agencji Rozwodowej DIVORCED, w której znajdą się polecani przez nas specjaliści. Nasi pracownicy sprawdzą referencję oraz doświadczenie Eksperta - dzięki temu Użytkownik naszego portalu będzie mógł zaufać naszej rekomendacji.

Równocześnie zadbamy też o to, aby prawnicy, psychologowie, mediatorzy mieli dostęp do najnowszych badań i opracowań - w 2011 r. zorganizujemy szereg spotkań i konferencji naukowych poświęconych kwestii rozwodu i mediacji.

Naszym celem jest Twoje szczęście! - Agencja Rozwodowa DIVORCED

www.agencjarozwodowa.pl
 

Mediacja w sprawach rodzinnych bardzo często wiąże się z silnymi, niejednokrotnie negatywnymi emocjami. Niezwykle istotną rolą prowadzącego posiedzenia mediacyjne jest motywowanie do budowania pozytywnych emocji i relacji między sobą.
Jak wygląda rozwód w Rosji, na Ukrainie i Białorusi? Jakiemu prawu podlegają małżonkowie?
Powstanie wspólności majątkowej wiąże się z powstaniem odpowiedzialności majątkowej małżonków za długi. Możliwe są jednak sytuacje, w którym mimo istnienia wspólności, za dług będzie odpowiadał jeden z małżonków w granicach swojego majątku osobistego.
Najczęściej bezpłodność jest powodem niezawinionym rozpadu pożycia małżeńskiego. W niektórych jednak przypadkach może być to powód zawiniony.
Aby podjąć właściwą decyzję, dotyczącą wystąpienia o rozwód, bądź separację, należy przede wszystkim zadać sobie pytanie … o przyszłość.
Aby podjąć właściwą decyzję, dotyczącą wystąpienia o rozwód, bądź separację, należy przede wszystkim zadać sobie pytanie … o przyszłość.