REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Agencja Rozwodowa DIVORCED

Dołącz do grona ekspertów
Agencja Rozwodowa DIVORCED

Portal

Agencja Rozwodowa DIVORCED powstała we wrześniu 2010 r. jako w pełni bezpłatny portal, w którym osoby zainteresowane odnajdą artykuły z zakresu psychologii, mediacji, prawa, finansów, dziecka w rozwodzie. Wszystkie artykuły dostępne na portalu oraz wzory dokumentów są w pełni bezpłatne, co czyni nasz portal unikatowym w polskim Internecie. Uważamy, że rozwód jest zjawiskiem dostatecznie drenującym kieszeń i psychikę człowieka - dlatego nasz portal i świadczone przez nas usługi są i będą bezpłatne, bądź - jak w przypadku powstającego generatora pozwów - najtańsze w polskim Internecie.

Wiemy, jakim wysiłkiem jest dla osoby, która myśli o rozwodzie, znalezienie adwokata, psychologa, mediatora. Dlatego tworzymy bazę Ekspertów Agencji Rozwodowej DIVORCED, w której znajdą się polecani przez nas specjaliści. Nasi pracownicy sprawdzą referencję oraz doświadczenie Eksperta - dzięki temu Użytkownik naszego portalu będzie mógł zaufać naszej rekomendacji.

Równocześnie zadbamy też o to, aby prawnicy, psychologowie, mediatorzy mieli dostęp do najnowszych badań i opracowań - w 2011 r. zorganizujemy szereg spotkań i konferencji naukowych poświęconych kwestii rozwodu i mediacji.

Naszym celem jest Twoje szczęście! - Agencja Rozwodowa DIVORCED

www.agencjarozwodowa.pl
 

Mediacja w sprawach rodzinnych bardzo często wiąże się z silnymi, niejednokrotnie negatywnymi emocjami. Niezwykle istotną rolą prowadzącego posiedzenia mediacyjne jest motywowanie do budowania pozytywnych emocji i relacji między sobą.
Jak wygląda rozwód w Rosji, na Ukrainie i Białorusi? Jakiemu prawu podlegają małżonkowie?

REKLAMA

Powstanie wspólności majątkowej wiąże się z powstaniem odpowiedzialności majątkowej małżonków za długi. Możliwe są jednak sytuacje, w którym mimo istnienia wspólności, za dług będzie odpowiadał jeden z małżonków w granicach swojego majątku osobistego.
Najczęściej bezpłodność jest powodem niezawinionym rozpadu pożycia małżeńskiego. W niektórych jednak przypadkach może być to powód zawiniony.

REKLAMA

Aby podjąć właściwą decyzję, dotyczącą wystąpienia o rozwód, bądź separację, należy przede wszystkim zadać sobie pytanie … o przyszłość.
Aby podjąć właściwą decyzję, dotyczącą wystąpienia o rozwód, bądź separację, należy przede wszystkim zadać sobie pytanie … o przyszłość.

REKLAMA