| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 347/XXVI/2012 Rady Miasta Rybnika

z dnia 12 września 2012r.

w sprawie podziału gminy na sektory

Or .0007.118.2012  

(2012/031315)  

UCHWAŁA NR 347/XXVI/2012  
RADY MIASTA RYBNIKA  

z dnia 12 września   2012   r.  

w sprawie   podziału gminy na sektory  

Na podstawie art. 6d ust. 2   ustawy z   dnia 13 września 1996 r. o   utrzymaniu czystości i   porządku w   gminach (tekst jednolity Dz. U. z   2012 r., poz. 391) oraz art. 40 ust. 1, art. 41 ust 1   i art. 42 ustawy z   dnia 8   marca 1990 r. o   samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z   2001 r., Nr 142, poz. 1591 ze zmianami);  

na wniosek Prezydenta Miasta, po zaopiniowaniu przez Komisję Gospodarki Komunalnej  

Rada Miasta Rybnika  
uchwala :  

§   1.   1.   W celu zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, dokonuje się podziału obszaru Miasta Rybnika na cztery sektory:  

1)   Sektor I   obejmuje ulice:  

26 Marca, 3   Maja, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleksandra Fredry, Aleksandra Gierymskiego, Alojzego Szewczyka, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Antoniego Staiera, Arki Bożka, Artura Grottgera, Astrów, Bartników, Batalionów Chłopskich, Bernarda Kuglera, Bolesława Chrobrego, Borki, Borowa, Bratków, Bronisława Czecha, Byłych Więźniów Politycznych, Cegielniana, Chryzantem, Chwałęcicka, Cisowa, Cmentarna, Cystersów, Długa, Doktora Mariana Różańskiego, Dożynkowa, Dróżka Profesora Libury, Dworcowa, Dworek, Dworska, Dzikiej Róży, Ekonomiczna, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Energetyków, Falista, Fiołkowa, Franciszka Chrószcza, Franciszka Rybnickiego, Generała Józefa Hallera od nr 1   do 17 nieparzyste i   od nr 2   do 12 parzyste, Generała Jana Sadowskiego, Generała Władysława Sikorskiego, Gliwicka, Głogowa, Gminna, Golejowska, Gontowa, Goździków, Górna, Grodzka, Gzelska, Heleny Marusarzówny, Henryka Mikołaja Góreckiego, Henryka Wieniawskiego, Hotelowa, Hutnicza, Imbirowa, Jadwigi i   Feliksa Białych, Jałowcowa, Jana Matejki, Jana Długosza, Jana Dobosza, Jana III Sobieskiego, Jana Karłowicza, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Kotucza od nr 1   do 37, Jankowicka od nr 1   do 39 nieparzyste i   od nr 2   do 64 parzyste, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jaworowa, Jeana Chalotta, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Piłsudskiego, Józefa Poniatowskiego, Juliusza Ligonia, Kalinowa, Kapitana Leopolda Janiego, Karłowa, Kazimierza Tetmajera, Klasztorna, Klonowa, Komisji Edukacji Narodowej, Konstantego Damrota, Konwalii, Koralowa, Kościelna, Krajobrazowa, Krótka, Książenicka, Księdza Doktora Franciszka Brudnioka, Księdza Doktora Stefana Siwca, Księdza Emila Szramka, Księdza Jana Pojdy, Księdza Józefa Szafranka, Księdza Konrada Szwedy, Kuźnicka, Laurowa, Lechicka, Legionów, Leszczyńska, Liliowa, Lipowa, Lisia, Ludowa, Ludwika Solskiego, Łabędzia, Łączna, Łony, Łowiecka, Łukowa, Magnolii, Majątkowa, Makowa, Maksymiliana Basisty, Maksymiliana Dudka, Mała, Mariańska, Marii Skłodowskiej-Curie, Marynarska, Mglista, Miejska, Mikołaja Gogola, Mikołaja Reja, Mikołowska od nr 1   do 55 nieparzyste i   od nr 2   do 74 parzyste, Milenijna, Miła, Miodowa, Młynek, Młyńska, Morwowa, Myśliwska, Na Górze, Nad Potokiem, Nad Zalewem, Nadbrzeżna, Niemodlińska, Obwiednia Południowa do nr 23, Obwiednia Północna, Ofiarr Terroru, Ogródki, Okrężna, Oliwkowa, Olszowa, Opalowa, Owocowa, Pawła Hanaka, Pelargonii, Piaskowa, Piasta, Piastowska, Pilchowicka, Piotra Kolonki, Piotra Wysockiego, Piwonii, Plac Armii Krajowej, Plac Jana Pawła II, Plac Kościelny, Plac Mikołaja Kopernika, Plac Wolności, Pniowska, Pocztowa, Pod Wałem, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Podmiejska, Polan, P.C.K., Poremby, Powstańców Śląskich, Północna, Pryszczyny, Pszczela, Pszenna, Raciborska od nr 1   do 13 nieparzyste i   od nr 2   do 22 parzyste, Robotnicza, Romualda Traugutta, Różana, Rubinowa, Rudzka, Rybacka, Rybnicka, Rynek, Rynkowa, Rzeczna, Saint Vallier, Sąsiedzka, Sienna, Sikorek, Skowronków, Słonecznikowa, Stalowa, Stanisława Staszica, Stanisława Wolnego, Stefana Czarnieckiego, Storczyków, Strąkowska, Strefowa, Stroma, Strzelców Bytomskich, Strzelecka, Sucha, Sybiraków, Szczygłów, Szeroka, Świętego Antoniego, Świętego Huberta, Świętego Jana, Świętego Józefa od nr 2   do 22 parzyste i   od nr 86 do końca parzyste i   od nr 77 do końca  nieparzyste, Świętego Maksymiliana, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Tadeusza Kościuszki, Teofila Bieli, Teofila Brzozy, Tęczowa, Tulipanów, Turystyczna, Tylna, Uczniowska, Walecznych, Waltera Larysza, Weteranów, Widok, Wiejska od nr 1   do 7   nieparzyste, Wielopolska od nr 5   do końca nieparzyste i   od nr 2   do końca parzyste, Wierzbowa od nr 1   do 25 nieparzyste i   od nr 2   do 20 parzyste, Wieżowa, Wiklinowa, Wiktora Poloczka, Wilcza, Willowa, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wiślana, Wiśniowa, Wita Stwosza, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Stanisława Reymonta od nr 1   do 11 nieparzyste i   od nr 2   do 8   parzyste, Władysława Webera, Wodna, Wodnika, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysoka, Wyzwolenia, Za Komendą, Za Wiaduktem, Zagrodniki, Zajezdna, Zajęcza, Zamkowa, Zofii Nałkowskiej, Zwonowicka, Żaglowa, Żołędziowa od nr 84 do końca, Żużlowa, Żwirki i   Wigury.  

2)   Sektor II obejmuje ulice:  

Anieli Krzywoń, Armii Ludowej, Astronautów, Bagnista, Błękitna, Boguszowicka, Braci Nalazków, Bracka, Brzeziny Miejskie od nr 117 do końca nieparzyste i   od nr 18 do końca parzyste, Brzezińska, Buchalików, Cedrowa, Chłodna, Ciasna, Cicha, Cyprysowa, Czwartaków, Dębowa, Doktora Józefa Rostka, Emila Drobnego, Fabryczna, Generała Stanisława Szeptyckiego, Gospodarcza, Gotartowicka, Grabowa, Gronowa, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Łukasiewicza, Jasna, Jastrzębska, Jaśminowa, Jemiołowa, Jesienna, Jędrzeja Śniadeckiego, Józefa Elsnera, Józefa Lompy, Juliusza Słowackiego, Jutrzenki, Kadetów, Karola Miarki, Kłokocińska, Komunalna, Kosmonautów, Kosynierów, Krucza, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ksawerego Dunikowskiego, Księdza Henryka Groborza, Księdza Pawła Pośpiecha, Leona Kruczkowskiego, Ligocka, Marii Konopnickiej, Michała Grażyńskiego, Mikołowska od nr 57 do końca nieparzyste i   od nr 76 do końca parzyste, Mokra, Niska, Nowomiejska, Orla, Osiedle Południe, Osiedle Różane, Oskara Kolberga, Patriotów, Partyzantów, Pierwszej Brygady, Plac Emila Pawlasa, Plac Pokoju, Plac Żołnierza, Pochyła, Pogodna, Poligonowa, Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego, Prosta od nr 113 do końca nieparzyste i   od nr 62 do końca parzyste, Przejazdowa, Przemysłowa, Przyjaźni, Ptasia, Radosna, Rajska, Rybna, Rycerska, Sadowa, Samotna, Skośna, Słoneczna, Sołtystwo, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Małachowskiego, Stara, Stawowa, Stefana Żeromskiego od nr 1   do 64, Strażacka, Studzienna, Sygnały, Sztolniowa, Szybowcowa, Świętego Wawrzyńca, Tadeusza Rejtana, Urocza, Walerego Wróblewskiego, Wazów, Wąska, Węglowa, Wielopolska od nr 1   do 3   nieparzyste, Władysława Kuboszka, Włościańska, Wojciecha Bogusławskiego, Wolna, Wronia, Za Torem, Zadumy, Zakątek, Zapłocie, Zbożowa, Zgodna, Ziemska, Ziołowa, Zuchów, Żelazna, Żniwna, Żorska, Żurawia.  

3)   Sektor III obejmuje ulice:  

1 Maja, Adolfa Dygasińskiego, Akacjowa, Aleksandra Puszkina, Anny Stefek, Augustyna Kwiotka, Barbary, Barbórki, Beskidzka, Bieszczadzka, Boczna, Bolesława Krupińskiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Prusa, Bolesława Śmiałego, Brzeziny Miejskie od nr 1   do 115 nieparzyste i   od nr 2   do 16 parzyste, Chwałowicka, Cienista, Dąbrowy, Doktora Jana Adamskiego, Działkowców, Ernesta Mruli, Feliksa Nowowiejskiego, Frontowa, Fryderyka Chopina, Gabriela Narutowicza, Gabrieli Zapolskiej, Garbocze, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Władysława Andersa, Górnicza, Górniczego Stanu, Górnośląska, Gruntowa nr nieparzyste i   do nr 96 parzyste, Gustawa Morcinka, Harcerska, Hetmańska, Hugona Kołłątaja, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jana Chryzostoma Paska, Jana Dzierżonia, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Kazimierza, Jana Kowalczyka, Jana Onufrego Zagłoby, Jana Pawła Woronicza, Jana Rericha, Jana Skrzetuskiego, Jana Wyglendy, Jana Zamojskiego, Joachima Lelewela, Józefa Chełmońskiego, Józefa Pukowca, Józefa Rymera, Józefa Stawiarza, Józefa Szulika, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Kossaka, Kamienna, Karlika, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kopalniana, Kornela Makuszyńskiego, Kożdoniów, Kręta, Księdza Jana Śliwki, Księdza Norberta Bończyka, Księdza Piotra Skargi, Kupiecka, Leopolda Staffa, Letnia, Lokalna, Lotników, Ludomira Różyckiego, Ludwika Zamenhofa, Majora Brunona Janasa, Majora Władysława Mażewskiego, Marklowicka, Michała Wołodyjowskiego, Modrzewiowa, Niedobczycka  od nr 106 do końca, Niepodległości, Niewiadomska, Nikodema Sobika, Nowa, Obrońców Pokoju, Obywatelska, Odległa, Odrodzenia, Ogrodowa, Olszycka, Orzechowa, Parkowa, Pawła Mojżesza, Pawła Semana, Pod Hałdą, Pokładowa, Popielowska, Prosta od nr 1   do 111 nieparzyste i   od nr 2   do 60 parzyste, Przewozowa, Przyjemna, Raciborska od nr 181 do końca nieparzyste i   od nr 192 do końca parzyste, Racławicka, Radziejowska, Rozstajna, Skalna, Składowa, Słowiańska, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Drzymały, Stanisława Konarskiego, Stanisława Leszczyńskiego, Stanisława Worcella, Stanisława Żółkiewskiego, Staromiejska, Stefana Batorego, Stefana Grota Roweckiego, Stefana Żeromskiego od nr 65 do końca, Strzelców Podhalańskich, Sudecka, Szczerbicka, Sztygarska, Szyb Marcin, Szybowa, Śląska, Średnia, Świerklańska, Tkoczów, Tomasza Zana, Torowa, Trzech Krzyży, Tytusa Chałubińskiego, Ustronna, Weroniki, Wiertnicza, Wincentego Kadłubka, Wjazdowa, Władysława Orkana, Władysława Warneńczyka, Wodzisławska od nr 211 do końca nieparzyste i   od nr 204 do końca parzyste, Wrębowa, Wrzosowa, Wyrobiskowa, Zacisze, Zakole, Ziemowita, Złota, Związkowa, Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Źródlana, Żołnierzy Września, Żwirowa.  

4)   Sektor IV obejmuje ulice:  

9 Maja, Alfonsa Zgrzebnioka, Barwna, Basztowa, Błażeja Stolarskiego, Bohaterów Westerplatte, Bratnia, Brzozowa, Budowlanych, Bukowa, Chabrowa, Cypriana Kamila Norwida, Daleka, Dąbrówki, Dolna, Floriańska, Franciszka Pilarczyka, Franciszkańska, Gajowa, Generała Józefa  Hallera od nr 19 do końca nieparzyste i   od nr 14 do końca parzyste, Generała Józefa Bema, Generała Kazimierza Pułaskiego, Generała Zygmunta Janke-Waltera, Głucha, Gołębia, Graniczna, Gruntowa od nr 98 do końca parzyste, Grunwaldzka, Grzybowa, Gwarków, Hoża, Jana Kawalca, Jana Kilińskiego, Jana Kotucza od nr 38 do końca, Jankowicka od nr 41 do końca nieparzyste i   od nr 66 do końca parzyste, Jarzynowa, Józefa Wieczorka, Juliana Tuwima, Kardynała Bolesława Kominka, Kasztanowa, Komuny Paryskiej, Konrada Winklera, Kornela Ujejskiego, Kosów, Krzywa, Krzyżowa, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Piotra Ściegiennego, Kwiatowa, Lektorska, Leśna, Liściasta, Ludwika Zdrzałka, Łanowa, Łąkowa, Mahoniowa, Majowa, Maksymiliana Buhla, Malinowa, Malwowa, Mieszka I, Na Niwie, Na Okrzeszyńcu, Nacyńska, Niedobczycka od nr 1   do 105, Obrońców Rybnika, Obwiednia Południowa od nr 24 do końca, Orzepowicka, Osiedle Krakusa, Pawła Cierpioła, Pawła Stalmacha, Piownik, Platanowa, Plebiscytowa, Pod Lasem, Pod Szybem, Polna, Popiela, Poprzeczna, Przedmieście, Raciborska od nr 15 do 179 nieparzyste i   od nr 24 do 190 parzyste, Rolnicza, Równa, Sławików, Smolna, Sowia, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Szczęść Boże, Szkolna, Środkowa, Świerkowa, Świętego Józefa od nr 1   do 75 nieparzyste i   od nr 24 do 84  parzyste, Świętej Jadwigi, Targowa, Topolowa, Torfowa, Walentego Pełczyńskiego, Wandy, Wawelska, Wiatraczna, Wiejska od nr 9   do końca nieparzyste i   od nr 2   do końca parzyste, Wierzbowa od nr 27 do końca nieparzyste i   od nr 22 do końca parzyste, Wincentego Pola, Wincentego Witosa, Władysława Broniewskiego, Władysława Hibnera, Władysława Stanisława Reymonta od nr 13 do końca nieparzyste i   od nr 10 do końca parzyste, Wodzisławska od nr 1   do 209 nieparzyste i   od nr 2   do 202 parzyste, Wyboista, Zamiejska, Zamysłowska, Zawiszy Czarnego, Zebrzydowicka, Zielona, Żołędziowa od nr 1   do 83, Żytnia.  

2.   Przedstawienie graficzne sektorów przedstawia załącznik do niniejszej uchwały.  

§   2.   Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Miasta  


Andrzej   Wojaczek

 


Załącznik do Uchwały Nr 347/XXVI/2012    
Rady Miasta Rybnika    
z dnia 12 września 2012 r.  
 

Mapa poglądowa  

infoRgrafika

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Nawrocki

Adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »