| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr VIII/52/11 Rady Miejskiej w Lądku Zdroju

z dnia 24 marca 2011r.

w sprawie przyjęcia regulaminu korzystania z boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Janusza Korczaka w Lądku-Zdroju

Na podstawie art.40 ust.2 pkt 4 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2001r. Nr 142, poz.1591, z późn.zm) - Rada Miejska w Lądku-Zdroju uchwala co następuje:

§ 1. Regulamin korzystania z boiska wielofunkcyjnego znajdującego się przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Lądku-Zdroju, w brzmieniu określonym w załączniku nr 1 do uchwały.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Lądka-Zdroju.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Lądku-Zdroju


Janusz Sosna


Uzasadnienie

Zgodnie z art.40 ust.2 pkt 4 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz.U z 2001r. Nr 142, poz.1591 ze zmianami) Rada Miejska jest uprawniona do ustalania zasad i trybu korzystania z gminnych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej. Boisko wielofunkcyjne położone przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lądku-Zdroju stanowi własność komunalną Gminy Lądek-Zdrój i jest obiektem uzyteczności publicznej. Administratorem boiiska wielofunkcyjnego jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Ladku-Zdroju. Boisko wielofunkcyjne służy mieszkańcom miasta, w tym uczniom szkoły, dzieciom i młodzieży, klubom sportowym, grupom zorganizowanym i osobom fizycznym do przeprowadzenia zajęć i imprez sportowo-rekreacyjnych, w tym prowadzenia rozgrywek sportowych. Z tych tez względów należy określić regulamin korzystania z boiska wielofunkcyjnego. Przedłożony projekt uchwały zawiera właśnie taki regulamin. Wobec powyższego przyjęcie proponowanej uchwały jest uzasadnione.

Burmistrz Lądka-Zdroju


Kazimierz Szkudlarek

Załącznik do Uchwały Nr VIII/52/11
Rady Miejskiej w Lądku Zdroju
z dnia 24 marca 2011 r.
Zalacznik1.doc

regulamin korzystania z boiska wielofunkcyjnego

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

INDOS SA

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »