| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Informacja Starosty Węgrowskiego

z dnia 11 grudnia 2015r.

w sprawie zakończenia modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębów ewidencyjnych Rażny, Sadoleś, Wilczogęby, Zarzetka - Etap I i II, gm. Sadowne, pow. węgrowski, woj. mazowieckie

Na podstawie art. 24a ust. 8 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (t.j. Dz. U. z 2015 r., poz. 520 ze zm.) informuję, że projekt operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków obrębów ewidencyjnych Rażny, Sadoleś, Wilczogęby, Zarzetka - Etap I i II, gm. Sadowne, pow. węgrowski, woj. mazowieckie, wyłożony do wglądu osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Węgrowie, ul. Przemysłowa 5, w dniach od 12.10.2015 r. do 30.10.2015 r., stał się operatem ewidencji gruntów i budynków.

Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków, ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym obrębu Bojewo gm. Sadowne może w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia niniejszej informacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego, zgłaszać zarzuty do tych danych.

O uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów Starosta Węgrowski rozstrzygnie w drodze decyzji.

Zarzuty zgłoszone po upływie 30 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego niniejszej informacji będą traktowane jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów i budynków.

Starosta


Krzysztof Fedorczyk

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

EIB SA

Broker ubezpieczeniowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »