reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Starosty Lublinieckiego

z dnia 31 października 2011r.

w sprawie projektu operatu ewidencji gruntów i budynków w obrębie Lubliniec gminy Lubliniec

Na podstawie art. 7d ust. 1 oraz art. 24a ust. 1 i 8 ustawy z dnia 17 maja 1989r. prawo geodezyjne i kartograficzne (tekst jednolity Dz. U. z 2010r. nr 193, poz. 1287 z późniejszymi zmianami) ogłaszam co następuje:

1) W związku z zakończeniem prac związanych z modernizacją ewidencji gruntów w zakresie utworzeniem ewidencyjnej mapy wektorowej gruntów i budynków w obrębie Lubliniec projekt operatu opisowo-kartograficznego po wyłożeniu w dniach od 05.10.2011r. do 25.10.2011r.

stał się operatem ewidencji gruntów i budynków.

2) W związku z powyższym, na podstawie art. 24a ust. 9 ustawy z dnia 17 maja 1989r. prawo geodezyjne i kartograficzne (tekst jednolity Dz. U. z 2010r. nr 193, poz. 1287 z późniejszymi zmianami), każdy czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym, może w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia w dzienniku urzędowym województwa niniejszej informacji, zgłaszać zarzuty do tych danych.

3) Zarzuty zgłoszone po terminie określonym w pkt 2 niniejszego ogłoszenia traktuje się jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów i budynków.

Starosta Lubliniecki


mgr inż. Joachim Smyła

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kinga Witko

doradca w zakresie testowania oprogramowania i zarządzania jakością

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama