reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Jagoda Knopp
Jagoda Knopp

Adwokat w Kancelarii Ungier Gliniewicz i Wspólnicy Sp. K.

Doświadczenie zdobywała w kancelariach adwokackich w Katowicach i Warszawie oraz jako asystent sędziego w wydziałach karnych i cywilnych Sądów Rejonowych, w organizacjach pozarządowych, a także udzielając bezpłatnych porad prawych w ośrodkach pomocy ofiarom przestępstw.

Specjalizuje się w szczególności w zakresie zagadnień dotyczących prawa karnego, karnego gospodarczego i wykonawczego reprezentując klientów zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika pokrzywdzonego i oskarżycieli posiłkowych.

W zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego występuje jako pełnomocnik w postępowaniach sądowych oraz uczestniczy w negocjacjach pomiędzy stronami w kwestiach dotyczących kontaktów z małoletnimi i alimentacji.

Ponadto zajmuje się ochroną danych osobowych i wdrażaniem dokumentacji wymaganej przepisami prawa Unijnego i krajowego. Przeprowadza audyty bezpieczeństwa informacji, prowadzi szkolenia ogólne i dedykowanych dla podmiotów gospodarczych sektora prywatnego i publicznego (placówek medycznych, w tym indywidualnych praktyk lekarskich i stomatologicznych oraz aptek), placówek oświatowych (szkół publicznych i prywatnych, przedszkoli), średnich i dużych przedsiębiorców, fundacji czy biur rachunkowych.

Ungier Gliniewicz i Wspólnicy sp. k.

Leszczyny 2
02-713 Warszawa

tel.: +48 577 444 387

www.ugwlaw.pl
email: kancelaria@ugwlaw.pl

email: j.knopp@ugwlaw.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Bridgestone

To czołowy światowy producent opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, samolotów oraz maszyn do robót ziemnych, a także dostawca rozwiązań w zakresie bieżnikowania Bandag dla samochodów ciężarowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama