| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Jagoda Knopp
Jagoda Knopp

Adwokat w Kancelarii Ungier Gliniewicz i Wspólnicy Sp. K.

Doświadczenie zdobywała w kancelariach adwokackich w Katowicach i Warszawie oraz jako asystent sędziego w wydziałach karnych i cywilnych Sądów Rejonowych, w organizacjach pozarządowych, a także udzielając bezpłatnych porad prawych w ośrodkach pomocy ofiarom przestępstw.

Specjalizuje się w szczególności w zakresie zagadnień dotyczących prawa karnego, karnego gospodarczego i wykonawczego reprezentując klientów zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika pokrzywdzonego i oskarżycieli posiłkowych.

W zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego występuje jako pełnomocnik w postępowaniach sądowych oraz uczestniczy w negocjacjach pomiędzy stronami w kwestiach dotyczących kontaktów z małoletnimi i alimentacji.

Ponadto zajmuje się ochroną danych osobowych i wdrażaniem dokumentacji wymaganej przepisami prawa Unijnego i krajowego. Przeprowadza audyty bezpieczeństwa informacji, prowadzi szkolenia ogólne i dedykowanych dla podmiotów gospodarczych sektora prywatnego i publicznego (placówek medycznych, w tym indywidualnych praktyk lekarskich i stomatologicznych oraz aptek), placówek oświatowych (szkół publicznych i prywatnych, przedszkoli), średnich i dużych przedsiębiorców, fundacji czy biur rachunkowych.

Ungier Gliniewicz i Wspólnicy sp. k.

Leszczyny 2
02-713 Warszawa

tel.: +48 577 444 387

www.ugwlaw.pl
email: kancelaria@ugwlaw.pl

email: j.knopp@ugwlaw.pl

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Inventage

Inventage jest międzynarodową firmą specjalizującą się w optymalizacji kosztów

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »