| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXIX/209/2012 Rady Miejskiej w Żywcu

z dnia 5 lipca 2012r.

w sprawie nadania nazwy ulicy w Żywcu

Na podstawie art. 18 ust. 2   pkt 13 ustawy z   dnia 08 marca 1990 roku o   samorządzie gminnym (t.j. Dz.  U. z   2001 r.  Nr 142  poz. 1591 z   późn. zm.),   RADA  MIEJSKA w   ŻYWCU   u c h w   a l a   co   następuje:  

§   1.   Nadaje się nazwę ulica   „Malownicza”   drodze położonej w   Żywcu, oznaczonej numerem           ewidencyjnym 4564/3 obręb Pietrzykowice ad. Żywiec, przebiegającej od ulicy Podlesie w   kierunku południowym do obwodnicy Żywiec-Zwardoń.  

§   2.     Integralną częścią uchwały jest załącznik graficzny.  

§   3.   Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta Żywca.  

§   4.   Uchwała wchodzi w   życie po 14 dniach od chwili opublikowania w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej  


Krzysztof   Greń

 


Załącznik do Uchwały Nr XXIX/209/2012
Rady Miejskiej w Żywcu
z dnia 5 lipca 2012 r.
Zalacznik1.pdf

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kisielewska

Starszy Konsultant w KDCP. Prawnik i Doradca podatkowy. Do 2015 r. senior konsultant w Ernst & Young, wcześniej zdobywała doświadczenie zawodowe w Zespole Zarządzania Wiedzą Podatkową Infosys BPO i w Departamencie VAT Ministerstwa Finansów. Jej specjalizacja obejmuje podatkowe i prawne aspekty obrotu towarowego, przede wszystkim w zakresie VAT, cła oraz regulacji dot. biokomponentów i biopaliw ciekłych. Audytor kilkudziesięciu polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, m.in. w zakresie spełnienia kryteriów VAT – w tym należytej staranności, wymogów celnych, AEO i wymogów dot. wytwarzania i obrotu biokomponentami i biopaliwami ciekłymi. Przeprowadziła kilkanaście szkoleń z zakresu VAT i cła. Autorka opracowań w czasopismach branżowych na temat VAT, cła i obrotu towarowego. Uczestnik międzynarodowych konferencji i szkoleń w zakresie VAT i cła. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wyróżniona nagrodą Prof. Kodrębskiego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »