Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Dziennik Ustaw

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW

z dnia 10 grudnia 2001 r.

w sprawie zaliczenia gmin oraz miast do jednego z czterech okręgów podatkowych

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. o podatku rolnym (Dz. U. z 1993 r. Nr 94, poz. 431, z 1994 r. Nr 1, poz. 3, z 1996 r. Nr 91, poz. 409, z 1997 r. Nr 43, poz. 272 i Nr 137, poz. 926, z 1998 r. Nr 108, poz. 681 oraz z 2001 r. Nr 81, poz. 875) zarządza się, co następuje:

§ 1.
1. Gminy oraz miasta zalicza się do jednego z czterech okręgów podatkowych, zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik do rozporządzenia.

2. Zmiany podziału administracyjnego państwa nie powodują zmiany zaliczenia do okręgu podatkowego.

§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2002 r.

Minister Finansów: M. Belka

Załącznik 1. [WYKAZ GMIN l MIAST ZALICZONYCH DO POSZCZEGÓLNYCH OKRĘGÓW PODATKOWYCH]

Załącznik do rozporządzenia Ministra Finansów
z dnia 10 grudnia 2001 r. (poz. 1614)

WYKAZ GMIN l MIAST ZALICZONYCH DO POSZCZEGÓLNYCH OKRĘGÓW PODATKOWYCH

Województwo

Powiat, Miasto
na prawach powiatu

Okręg podatkowy

Gmina, Miasto

1

2

3

4

dolnośląskie

 

 

 

 

bolesławiecki

I

Gromadka, Warta Bolesławiecka

 

 

II

Bolesławiec (m.)**, Bolesławiec, Nowogrodziec, Osiecznica

 

dzierżoniowski

I

Łagiewniki

 

 

II

Bielawa (m.), Dzierżoniów (m.), Pieszyce (m.), Piława Górna (m.), Dzierżoniów, Niemcza

 

głogowski

I

Głogów (m.), Głogów, Jerzmanowa, Pęcław

 

 

II

Kotla, Żukowice

 

górowski

I

Góra, Jemielno, Niechlów, Wąsosz

 

jaworski

I

Jawor (m.), Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Wądroże Wielkie

 

 

II

Bolków

 

Jelenia Góra (m.p.)*

IV

Jelenia Góra (m.p.)

 

jeleniogórski

IV

Karpacz (m.), Kowary (m.), Piechowice (m.), Szklarska Poręba (m.), Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Mysłakowice, Podgórzyn, Stara Kamienica

 

kamiennogórski

IV

Kamienna Góra (m.), Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów

 

kłodzki

II

Kłodzko (m.), Kłodzko

 

 

IV

Duszniki-Zdrój (m.), Kudowa-Zdrój (m.), Nowa Ruda (m.), Polanica-Zdrój (m.), Bystrzyca Kłodzka, Lądek-Zdrój, Lewin Kłodzki, Międzylesie, Nowa Ruda, Radków, Stronie Śląskie, Szczytna

 

Legnica (m.p.)

II

Legnica (m.p.)

 

legnicki

I

Chojnów (m.), Chojnów, Prochowice, Ruja

 

 

II

Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Miłkowice

 

lubański

II

Lubań (m.), Leśna, Lubań, Olszyna, Platerówka, Siekierczyn

 

 

IV

Świeradów-Zdrój (m.)

 

 

1

2

3

4

 

lubiński

I

Ścinawa

 

 

II

Lubin (m.), Lubin, Rudna

 

lwówecki

II

Gryfów Śląski, Lubomierz, Lwówek Śląski, Wleń

 

 

III

Mirsk

 

milicki

I

Cieszków, Krośnice, Milicz

 

oleśnicki

I

Oleśnica (m.), Bierutów, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Oleśnica, Syców, Twardogóra

 

oławski

I

Oława (m.), Domaniów, Jelcz-Laskowice, Oława

 

polkowicki

I

Chocianów, Gaworzyce, Grębocice, Polkowice, Przemków, Radwanice

 

strzeliński

I

Borów, Kondratowice, Przeworno, Strzelin, Wiązów

 

średzki

I

Kostomłoty, Malczyce, Miękinia, Środa Śląska, Udanin

 

świdnicki

I

Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Marcinowice, Strzegom, Żarów

 

 

II

Świdnica (m.), Świebodzice (m.), Świdnica

 

trzebnicki

I

Oborniki Śląskie, Prusice, Trzebnica, Wisznia Mała, Zawonia, Żmigród

 

Wałbrzych (m.p.)

IV

Wałbrzych (m.p.)

 

wałbrzyski

IV

Boguszów-Gorce (m.), Jedlina-Zdrój (m.), Szczawno-Zdrój (m.), Czarny Bór, Głuszyca, Mieroszów, Stare Bogaczowice, Walim

 

wołowski

I

Brzeg Dolny, Wińsko, Wołów

 

Wrocław (m.p.)

I

Wrocław (m.p.)

 

wrocławski

I

Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Mietków, Sobótka, Święta Katarzyna, Żórawina

 

ząbkowicki

I

Kamieniec Ząbkowicki

 

 

II

Bardo, Ciepłowody, Stoszowice, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok

 

zgorzelecki

II

Zawidów (m.), Zgorzelec (m.), Bogatynia, Pieńsk, Sulików, Węgliniec, Zgorzelec

 

złotoryjski

I

Złotoryja (m.), Pielgrzymka, Zagrodno, Złotoryja

 

 

II

Świerzawa

 

 

III

Wojcieszów (m.)

 

 

1

2

3

4

kujawsko-pomorskie

 

 

 

 

aleksandrowski

II

Aleksandrów Kujawski (m.), Ciechocinek (m.), Nieszawa (m.), Aleksandrów Kujawski, Bądkowo, Koneck, Raciążek, Waganiec, Zakrzewo

 

brodnicki

I

Bobrowo, Jabłonowo Pomorskie

 

 

II

Brodnica (m.), Brodnica, Brzozie, Górzno, Grążawy, Osiek, Świedziebnia, Zbiczno

 

Bydgoszcz (m.p.)

I

Bydgoszcz (m.p.)

 

bydgoski

I

Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Sicienko, Solec Kujawski

 

chełmiński

I

Chełmno (m.), Chełmno, Kijewo Królewskie, Lisewo, Papowo Biskupie, Stolno, Unisław

 

golubsko-dobrzyński

I

Golub-Dobrzyń (m.), Ciechocin, Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie

 

 

II

Radomin, Zbójno

 

Grudziądz (m.p.)

I

Grudziądz (m.p.)

 

grudziądzki

I

Grudziądz, Gruta, Łasin, Radzyń Chełmiński, Rogóźno, Świecie nad Osą

 

inowrocławski

I

Inowrocław (m.), Dąbrowa Biskupia, Gniewkowo, Inowrocław, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Rojewo, Złotniki Kujawskie

 

lipnowski

II

Lipno (m.), Bobrowniki, Chrostkowo, Dobrzyń nad Wisłą, Kikół, Lipno, Skępe, Tłuchowo, Wielgie

 

mogileński

I

Dąbrowa, Jeziora Wielkie, Mogilno, Strzelno

 

nakielski

I

Kcynia, Mrocza, Nakło nad Notecią, Sadki, Szubin

 

radziejowski

II

Radziejów (m.), Bytoń, Dobre, Osięciny, Piotrków Kujawski, Radziejów, Topólka

 

rypiński

II

Rypin (m.), Brzuze, Rogowo, Rypin, Skrwilno, Wąpielsk

 

sępoleński

II

Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Sośno, Więcbork

 

świecki

I

Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Świecie, Świekatowo, Warlubie

 

Toruń (m.p.)

I

Toruń (m.p.)

 

toruński

I

Chełmża (m.), Chełmża, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka

 

 

II

Czernikowo

 

 

1

2

3

4

 

tucholski

II

Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Śliwice, Tuchola

 

wąbrzeski

I

Wąbrzeźno (m.), Dębowa Łąka, Książki, Płużnica, Wąbrzeźno

 

Włocławek (m.p.)

II

Włocławek (m.p.)

 

włocławski

II

Kowal (m.), Baruchowo, Boniewo, Brześć Kujawski, Choceń, Chodecz, Fabianki, Izbica Kujawska, Kowal, Lubanie, Lubień Kujawski, Lubraniec, Włocławek

 

żniński

I

Barcin, Gąsawa, Janowiec Wielkopolski, Łabiszyn, Rogowo, Żnin

lubelskie

 

 

 

 

Biała Podlaska (m.p.)

II

Biała Podlaska (m.p.)

 

bialski

II

Międzyrzec Podlaski (m.), Biała Podlaska, Drelów, Leśna Podlaska, Międzyrzec Podlaski

 

 

III

Terespol (m.), Janów Podlaski, Kodeń, Konstantynów, Łomazy, Piszczac, Rokitno, Rossosz, Sławatycze, Sosnówka, Terespol, Tuczna, Wisznice, Zalesie

 

biłgorajski

III

Biłgoraj (m.), Aleksandrów, Biłgoraj, Biszcza, Frampol, Goraj, Józefów, Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny, Tarnogród, Tereszpol, Turobin

 

Chełm (m.p.)

II

Chełm (m.p.)

 

chełmski

II

Rejowiec Fabryczny (m.), Białopole, Chełm, Kamień, Leśniowice, Rejowiec Fabryczny, Siedliszcze, Wojsławice, Żmudź

 

 

III

Dorohusk, Dubienka, Ruda-Huta, Sawin, Wierzbica

 

hrubieszowski

II

Hrubieszów (m.), Dołhobyczów, Hrubieszów, Mircze, Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice

 

 

III

Horodło

 

janowski

II

Batorz, Janów Lubelski, Modliborzyce, Potok Wielki

 

 

III

Chrzanów, Dzwola, Godziszów

 

krasnostawski

II

Krasnystaw (m.), Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rejowiec, Rudnik, Siennica Różana, Żółkiewka

 

kraśnicki

II

Kraśnik (m.), Annopol, Dzierzkowice, Gościeradów, Kraśnik, Szastarka, Trzydnik Duży, Urzędów, Wilkołaz, Zakrzówek

 

 

1

2

3

4

 

lubartowski

II

Lubartów (m.), Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Kock, Lubartów, Michów, Niedźwiada, Ostrów Lubelski, Ostrówek, Serniki, Uścimów

 

Lublin (m.p.)

II

Lublin (m.p.)

 

lubelski

II

Bełżyce, Borzechów. Bychawa, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew

 

łęczyński

II

Ludwin, Łęczna, Milejów, Puchaczów, Spiczyn

 

 

III

Cyców

 

łukowski

II

Łuków (m.), Stoczek Łukowski (m.), Adamów, Krzywda, Łuków, Serokomla, Stanin, Stoczek Łukowski, Trzebieszów, Wojcieszków, Wola Mysłowska

 

opolski

II

Chodel, Józefów, Karczmiska, Łaziska, Opole Lubelskie, Poniatowa, Wilków

 

parczewski

II

Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Parczew, Siemień

 

 

III

Podedwórze, Sosnowica

 

puławski

II

Puławy (m.), Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica, Żyrzyn

 

radzyński

II

Radzyń Podlaski (m.), Borki, Czemierniki, Kąkolewnica Wschodnia, Komarówka Podlaska, Radzyń Podlaski, Ulan-Majorat, Wohyń

 

rycki

II

Dęblin (m.), Kłoczew, Nowodwór, Ryki, Stężyca, Ułęż

 

świdnicki

II

Świdnik (m.), Fajsławice, Mełgiew, Piaski, Rybczewice, Trawniki

 

tomaszowski

II

Tomaszów Lubelski (m.), Bełżec, Jarczów, Krynice, Lubycza Królewska, Łaszczów, Rachanie, Tarnawatka, Telatyn, Tomaszów Lubelski, Tyszowce, Ulhówek

 

 

III

Susiec

 

włodawski

III

Włodawa (m.), Hanna, Hańsk, Stary Brus, Urszulin, Włodawa, Wola Uhruska, Wyryki

 

Zamość (m.p.)

II

Zamość (m.p.)

 

zamojski

II

Adamów, Grabowiec, Komarów-Osada, Łabunie, Miączyn, Nielisz, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Zamość

 

 

1

2

3

4

 

 

III

Krasnobród, Radecznica, Zwierzyniec

lubuskie

 

 

 

 

Gorzów
Wielkopolski (m.p.)

II

Gorzów Wielkopolski (m.p.)

 

gorzowski

I

Deszczno

 

 

II

Kostrzyn (m.), Bogdaniec, Kłodawa, Lubiszyn, Santok, Witnica

 

krośnieński

I

Bytnica

 

 

II

Gubin (m.), Bobrowice, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie, Maszewo

 

międzyrzecki

I

Bledzew, Międzyrzecz, Przytoczna, Pszczew, Skwierzyna, Trzciel

 

nowosolski

I

Nowa Sól (m.). Bytom Odrzański, Kolsko, Kożuchów, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Otyń, Siedlisko

 

słubicki

I

Górzyca, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice

 

 

II

Cybinka

 

strzelecko-drezdenecki

I

Stare Kurowo

 

 

II

Dobiegniew, Drezdenko, Strzelce Krajeńskie, Zwierzyn

 

sulęciński

I

Krzeszyce, Lubniewice, Słońsk, Sulęcin, Torzym

 

świebodziński

I

Lubrza, Łagów, Skąpe, Szczaniec, Świebodzin, Zbąszynek

 

wschowski

I

Sława, Szlichtyngowa, Wschowa

 

Zielona Góra (m.p.)

I

Zielona Góra (m.p.)

 

zielonogórski

I

Babimost, Bojadła, Kargowa, Sulechów, Świdnica, Trzebiechów, Zabór, Zielona Góra

 

 

II

Czerwieńsk, Nowogród Bobrzański

 

żagański

I

Żagań (m.), Brzeźnica, Małomice, Niegosławice, Szprotawa, Żagań

 

 

II

Gozdnica (m.), Iłowa, Wymiarki

 

żarski

II

Łęknica (m.), Żary (m.), Brody, Jasień, Lipinki Łużyckie, Lubsko, Przewóz, Trzebiel, Tuplice, Żary

łódzkie

 

 

 

 

bełchatowski

III

Drużbice, Rusiec, Zelów

 

 

IV

Bełchatów (m.), Bełchatów, Kleszczów, Kluki, Szczerców

 

brzeziński

II

Brzeziny (m.), Brzeziny, Dmosin, Jeżów, Rogów

 

 

1

2

3

4

 

kutnowski

II

Kutno (m.), Bedlno, Dąbrowice, Krośniewice, Krzyżanów, Kutno, Łanięta, Nowe Ostrowy, Oporów, Strzelce, Żychlin

 

łaski

II

Buczek, Łask, Sędziejowice, Wodzierady

 

 

III

Widawa

 

łęczycki

II

Łęczyca (m.), Daszyna, Góra Św. Małgorzaty, Grabów, Łęczyca, Piątek, Świnice Warckie, Witonia

 

łowicki

II

Łowicz (m.), Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łowicz, Łyszkowice, Nieborów, Zduny

 

Łódź (m.p.)

II

Łódź (m.p.)

 

łódzki wschodni

II

Andrespol, Brójce, Koluszki, Nowosolna, Rzgów, Tuszyn

 

opoczyński

II

Białaczów, Mniszków, Opoczno, Paradyż, Poświętne, Sławno, Żarnów

 

 

III

Drzewica

 

pabianicki

II

Konstantynów Łódzki (m.), Pabianice (m.), Dłutów, Dobroń, Lutomiersk, Pabianice, Ksawerów

 

pajęczański

II

Działoszyn

 

 

III

Kiełczygłów, Nowa Brzeźnica, Pajęczno, Siemkowice

 

 

IV

Rząśnia, Strzelce Wielkie, Sulmierzyce

 

Piotrków Trybunalski
(m.p.)

II

Piotrków Trybunalski (m.p.)

 

piotrkowski

II

Aleksandrów, Czarnocin, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Ręczno, Sulejów, Wolbórz

 

 

III

Grabica, Rozprza, Wola Krzysztoporska

 

 

IV

Gorzkowice

 

poddębicki

II

Dalików, Pęczniew, Poddębice, Uniejów, Wartkowice, Zadzim

 

radomszczański

II

Gidle, Kobiele Wielkie, Masłowice, Przedbórz, Wielgomłyny, Żytno

 

 

III

Radomsko (m.), Kodrąb, Ładzice, Radomsko

 

 

IV

Dobryszyce, Gomunice, Kamieńsk, Lgota Wielka

 

rawski

II

Rawa Mazowiecka (m.), Biała Rawska, Cielądz, Rawa Mazowiecka, Regnów, Sadkowice

 

 

1

2

3

4

 

sieradzki

II

Sieradz (m.), Błaszki, Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Sieradz, Warta, Wróblew, Złoczew

 

Skierniewice (m.p.)

II

Skierniewice (m.p.)

 

skierniewicki

II

Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia

 

tomaszowski

II

Tomaszów Mazowiecki (m.), Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Tomaszów Mazowiecki, Ujazd, Żelechlinek

 

wieluński

I

Biała, Czarnożyły, Mokrsko, Pątnów, Skomlin, Wieluń, Wierzchlas

 

 

II

Konopnica, Osjaków, Ostrówek

 

wieruszowski

I

Bolesławiec, Czastary, Łubnice, Sokolniki, Wieruszów

 

 

II

Galewice, Lututów

 

zduńskowolski

II

Zduńska Wola (m.), Szadek, Zapolice, Zduńska Wola

 

zgierski

II

Głowno (m.), Ozorków (m.), Zgierz (m.), Aleksandrów Łódzki, Głowno, Ozorków, Parzęczew, Stryków, Zgierz

małopolskie

 

 

 

 

bocheński

II

Bochnia (m.), Bochnia, Drwinia, Rzezawa

 

 

III

Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wiśnicz, Trzciana, Żegocina

 

brzeski

II

Borzęcin, Brzesko, Czchów, Dębno, Gnojnik, Iwkowa, Szczurowa

 

chrzanowski

I

Babice, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia

 

 

II

Alwernia

 

dąbrowski

II

Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz, Szczucin

 

gorlicki

III

Gorlice (m.), Biecz, Bobowa, Gorlice, Lipinki, Łużna, Moszczenica

 

 

IV

Ropa, Sękowa, Uście Gorlickie

 

Kraków (m.p.)

II

Kraków (m.p.)

 

 

1

2

3

4

 

krakowski

II

Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Słomniki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki

 

limanowski

III

Jodłownik, Laskowa

 

 

IV

Limanowa (m.), Mszana Dolna (m.), Dobra, Kamienica, Limanowa, Łukowica, Mszana Dolna, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark

 

miechowski

II

Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Miechów, Racławice, Słaboszów

 

myślenicki

III

Dobczyce, Myślenice, Raciechowice, Siepraw, Sułkowice

 

 

IV

Lubień, Pcim, Tokarnia, Wiśniowa

 

Nowy Sącz (m.p.)

III

Nowy Sącz (m.p.)

 

nowosądecki

III

Grybów (m.), Chełmiec, Gródek nad Dunajcem, Grybów, Korzenna, Łososina Dolna, Nawojowa, Podegrodzie, Stary Sącz

 

 

IV

Kamionka Wielka, Krynica-Zdrój, Łabowa, Łącko, Muszyna, Piwniczna-Zdrój, Rytro

 

nowotarski

II

Spytkowice

 

 

IV

Nowy Targ (m.), Szczawnica (m.), Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze Niżne, Nowy Targ, Ochotnica Dolna, Raba Wyżna, Rabka-Zdrój, Szaflary

 

olkuski

II

Bukowno (m.), Bolesław, Klucze, Olkusz, Trzyciąż, Wolbrom

 

oświęcimski

I

Chełmek

 

 

II

Oświęcim (m.), Brzeszcze, Kęty, Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów, Zator

 

proszowicki

II

Koniusza, Koszyce, Nowe Brzesko, Pałecznica, Proszowice, Radziemice

 

suski

III

Sucha Beskidzka (m.), Budzów, Maków Podhalański, Stryszawa, Zembrzyce

 

 

IV

Jordanów (m.), Bystra-Sidzina, Jordanów, Zawoja

 

Tarnów (m.p.)

II

Tarnów (m.p.)

 

tarnowski

II

Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Radłów, Skrzyszów, Tarnów, Tuchów, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno

 

 

1

2

3

4

 

 

III

Ciężkowice, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski

 

tatrzański

IV

Zakopane (m.), Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Poronin

 

wadowicki

II

Brzeźnica, Spytkowice, Tomice, Wadowice, Wieprz

 

 

III

Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Mucharz, Stryszów

 

wielicki

II

Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice, Wieliczka

mazowieckie

 

 

 

 

białobrzeski

II

Białobrzegi, Promna, Radzanów, Stara Błotnica, Stromiec, Wyśmierzyce

 

ciechanowski

II

Ciechanów (m.), Ciechanów, Glinojeck, Gołymin-Ośrodek, Ojrzeń, Opinogóra Górna, Regimin, Sońsk

 

 

III

Grudusk

 

garwoliński

II

Garwolin (m.), Łaskarzew (m.), Borowie, Garwolin, Górzno, Łaskarzew, Maciejowice, Miastków Kościelny, Parysów, Pilawa, Sobolew, Trojanów, Wilga, Żelechów

 

gostyniński

II

Gostynin (m.), Gostynin, Pacyna, Sanniki, Szczawin Kościelny

 

grodziski

I

Milanówek (m.), Podkowa Leśna (m.), Grodzisk Mazowiecki

 

 

II

Baranów, Jaktorów, Żabia Wola

 

grójecki

I

Tarczyn

 

 

II

Belsk Duży, Błędów, Chynów, Goszczyn, Grójec, Jasieniec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Pniewy, Warka

 

kozienicki

I

Sieciechów

 

 

II

Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Kozienice, Magnuszew

 

legionowski

I

Legionowo (m.), Jabłonna, Nieporęt, Serock, Wieliszew

 

lipski

III

Chotcza, Ciepielów, Lipsko, Rzeczniów, Sienno, Solec nad Wisłą

 

łosicki

II

Huszlew, Łosice, Olszanka

 

 

III

Platerów, Sarnaki, Stara Kornica

 

makowski

II

Maków Mazowiecki (m.), Czerwonka, Karniewo, Młynarze, Różan, Rzewnie, Sypniewo, Szelków

 

 

1

2

3

4

 

 

III

Krasnosielc, Płoniawy-Bramura

 

miński

I

Halinów

 

 

II

Mińsk Mazowiecki (m.), Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Kałuszyn, Latowicz, Mińsk Mazowiecki, Mrozy, Siennica, Stanisławów

 

mławski

II

Mława (m.), Lipowiec Kościelny, Strzegowo, Stupsk, Wiśniewo

 

 

III

Dzierzgowo, Radzanów, Szreńsk, Szydłowo, Wieczfnia Kościelna

 

nowodworski

I

Nowy Dwór Mazowiecki (m.), Czosnów, Zakroczym

 

 

II

Leoncin, Nasielsk, Pomiechówek

 

Ostrołęka (m.p.)

II

Ostrołęka (m.p.)

 

ostrołęcki

II

Czerwin, Goworowo, Rzekuń, Troszyn

 

 

III

Lelis, Olszewo-Borki

 

 

IV

Baranowo, Czarnia, Kadzidło, Łyse, Myszyniec

 

ostrowski

II

Ostrów Mazowiecka (m.), Brok, Małkinia Górna,Ostrów Mazowiecka, Stary Lubotyń, Wąsewo

 

 

III

Andrzejewo, Boguty-Pianki, Nur, Szulborze Wielkie, Zaręby Kościelne

 

otwocki

I

Józefów (m.), Otwock (m.), Karczew, Wiązowna

 

 

II

Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory

 

piaseczyński

I

Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola, Piaseczno, Prażmów

 

Płock (m.p.)

II

Płock (m.p.)

 

płocki

II

Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Drobin, Gąbin, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara Biała, Staroźreby, Wyszogród

 

płoński

II

Płońsk (m.), Raciąż (m.), Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Raciąż, Sochocin, Załuski

 

pruszkowski

I

Piastów (m.), Pruszków (m.), Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn

 

przasnyski

II

Krasne

 

 

III

Przasnysz (m.), Czernice Borowe, Przasnysz

 

 

1

2

3

4

 

 

IV

Chorzele, Jednorożec, Krzynowłoga Mała

 

przysuski

III

Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Przysucha, Rusinów, Wieniawa

 

pułtuski

II

Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Pułtusk, Świercze, Winnica, Zatory

 

Radom (m.p.)

II

Radom (m.p.)

 

radomski

II

Pionki (m.), Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki, Przytyk, Skaryszew, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew

 

Siedlce (m.p.)

II

Siedlce (m.p.)

 

siedlecki

II

Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Mordy, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn Poduchowny

 

sierpecki

II

Sierpc (m.), Gozdowo, Mochowo, Sierpc, Szczutowo

 

 

III

Rościszewo, Zawidz

 

sochaczewski

II

Sochaczew (m.), Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno, Sochaczew, Teresin

 

sokołowski

II

Sokołów Podlaski (m.), Bielany, Ceranów, Jabłonna Lacka, Kosów Lacki, Repki, Sabnie, Sokołów Podlaski, Sterdyń

 

szydłowiecki

II

Jastrząb, Mirów, Orońsko, Szydłowiec

 

 

III

Chlewiska

 

warszawski

I

Sulejówek (m.), Wesoła (m.), Warszawa-Bemowo, Warszawa-Białołęka, Warszawa-Bielany, Warszawa-Centrum, Warszawa-Rembertów, Warszawa-Targówek, Warszawa-Ursus, Warszawa-Ursynów, Warszawa-Wawer, Warszawa-Wilanów, Warszawa-Włochy

 

warszawski zachodni

I

Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice

 

 

II

Kampinos

 

węgrowski

II

Węgrów (m.), Grębków, Korytnica, Liw, Miedzna, Sadowne, Wierzbno

 

 

III

Łochów, Stoczek

 

 

1

2

3

4

 

wołomiński

I

Kobyłka (m.), Marki (m.),Ząbki (m.), Zielonka (m.), Radzymin, Wołomin

 

 

II

Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne, Strachówka, Tłuszcz

 

wyszkowski

II

Brańszczyk, Długosiodło, Rząśnik, Somianka, Wyszków, Zabrodzie

 

zwoleński

II

Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń

 

żuromiński

III

Bieżuń, Kuczbork-Osada, Lubowidz, Lutocin, Siemiątkowo Koziebrodzkie, Żuromin

 

żyrardowski

II

Żyrardów (m.), Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice, Wiskitki

opolskie

 

 

 

 

brzeski

I

Brzeg (m.), Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka, Skarbimierz

 

głubczycki

I

Baborów, Branice, Głubczyce, Kietrz

 

kędzierzyńsko-kozielski

I

Kędzierzyn-Koźle (m.), Cisek, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś

 

 

II

Bierawa

 

kluczborski

I

Byczyna, Kluczbork, Lasowice Wielkie, Wołczyn

 

krapkowicki

I

Gogolin, Krapkowice, Strzeleczki, Walce, Zdzieszowice

 

namysłowski

I

Domaszowice, Namysłów, Świerczów, Wilków

 

 

II

Pokój

 

nyski

I

Głuchołazy, Kamiennik, Korfantów, Łambinowice, Nysa, Otmuchów, Paczków, Pakosławice, Skoroszyce

 

oleski

I

Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka, Radłów, Rudniki, Zębowice

 

Opole (m.p.)

I

Opole (m.p.)

 

opolski

I

Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Niemodlin, Popielów, Prószków, Tarnów Opolski, Tułowice, Turawa

 

 

II

Chrząstowice, Murów, Ozimek

 

prudnicki

I

Biała, Głogówek, Lubrza, Prudnik

 

strzelecki

I

Izbicko, Jemielnica, Strzelce Opolskie, Ujazd

 

 

II

Kolonowskie, Leśnica, Zawadzkie

 

 

1

2

3

4

podkarpackie

 

 

 

 

bieszczadzki

IV

Czarna, Lutowiska, Ustrzyki Dolne

 

brzozowski

III

Brzozów, Domaradz, Haczów, Jasienica Rosielna

 

 

IV

Dydnia, Nozdrzec

 

dębicki

II

Dębica (m.), Czarna, Dębica, Pilzno, Żyraków

 

 

III

Brzostek, Jodłowa

 

jarosławski

II

Jarosław (m.), Radymno (m.), Chłopice, Jarosław, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Rokietnica, Roźwienica, Wiązownica

 

jasielski

III

Jasło (m.), Brzyska, Dębowiec, Jasło, Kołaczyce, Osiek Jasielski, Skołyszyn, Szerzyny, Tarnowiec

 

 

IV

Krempna, Nowy Żmigród

 

kolbuszowski

II

Kolbuszowa, Majdan Królewski, Raniżów,

 

 

III

Cmolas, Niwiska, Dzikowiec

 

Krosno (m.p.)

III

Krosno (m.p.)

 

krośnieński

III

Chorkówka, Iwonicz-Zdrój, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe, Rymanów, Wojaszówka

 

 

IV

Dukla

 

leski

IV

Baligród, Cisna, Lesko, Olszanica, Solina

 

leżajski

III

Leżajsk (m.), Grodzisko Dolne, Kuryłówka, Leżajsk, Nowa Sarzyna

 

lubaczowski

II

Oleszyce, Stary Dzików

 

 

III

Lubaczów (m.), Cieszanów, Horyniec-Zdrój, Lubaczów, Narol, Wielkie Oczy

 

łańcucki

II

Łańcut (m.), Czarna, Łańcut, Markowa

 

 

III

Białobrzegi, Rakszawa, Żołynia

 

mielecki

II

Mielec (m.), Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Mielec, Padew Narodowa, Przecław, Radomyśl Wielki, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne

 

niżański

II

Jarocin

 

 

III

Harasiuki, Jeżowe, Krzeszów, Nisko, Rudnik nad Sanem, Ulanów

 

Przemyśl (m.p.)

II

Przemyśl (m.p.)

 

 

1

2

3

4

 

przemyski

II

Medyka, Orły, Przemyśl, Stubno, Żurawica

 

 

III

Dubiecko, Fredropol, Krasiczyn, Krzywcza

 

 

IV

Bircza

 

przeworski

II

Przeworsk (m.), Gać, Kańczuga, Przeworsk, Zarzecze

 

 

III

Adamówka, Jawornik Polski, Sieniawa, Tryńcza

 

ropczycko-sędziszowski

II

lwierzyce, Ostrów, Sędziszów Małopolski

 

 

III

Ropczyce, Wielopole Skrzyńskie

 

Rzeszów (m.p.)

II

Rzeszów (m.p.)

 

rzeszowski

II

Boguchwała, Głogów Małopolski, Krasne, Sokołów Małopolski, Świlcza, Trzebownisko, Tyczyn

 

 

III

Dynów (m.), Błażowa, Chmielnik, Dynów, Hyżne, Kamień, Lubenia

 

sanocki

III

Sanok (m.), Besko, Sanok, Zarszyn

 

 

IV

Bukowsko, Komańcza, Tyrawa Wołoska, Zagórz

 

stalowowolski

II

Stalowa Wola (m.), Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaklików, Zaleszany

 

 

III

Bojanów

 

strzyżowski

III

Czudec, Frysztak, Niebylec, Strzyżów, Wiśniowa

 

Tarnobrzeg (m.p.)

II

Tarnobrzeg (m.p.)

 

tarnobrzeski

II

Baranów Sandomierski, Górzyce, Grębów, Nowa Dęba

podlaskie

 

 

 

 

augustowski

III

Augustów (m.), Augustów, Bargłów Kościelny

 

 

IV

Lipsk, Nowinka, Płaska, Sztabin

 

Białystok (m.p.)

IV

Białystok (m.p.)

 

białostocki

III

Poświętne, Zawady

 

 

IV

Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Gródek, Juchnowiec Kościelny, Łapy, Michałowo, Supraśl, Suraż, Turośń Kościelna, Tykocin, Wasilków, Zabłudów

 

bielski

III

Bielsk Podlaski (m.), Brańsk (m.), Bielsk Podlaski, Boćki, Brańsk, Orla, Rudka, Wyszki

 

grajewski

IV

Grajewo (m.), Grajewo, Radziłów, Rajgród, Szczuczyn, Wąsosz

 

 

1

2

3

4

 

hajnowski

III

Hajnówka (m.)

 

 

IV

Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Kleszczele, Narew, Narewka

 

kolneński

IV

Kolno (m.), Grabowe, Kolno, Mały Płock, Stawiski, Turośl

 

Łomża (m.p.)

III

Łomża (m.p.)

 

łomżyński

III

Łomża, Miastkowo, Nowogród, Piątnica, Śniadowo, Wizna

 

 

IV

Jedwabne, Przytuły, Zbójna

 

moniecki

IV

Goniądz, Jasionówka, Jaświły, Knyszyn, Krypno, Mońki, Trzcianne

 

sejneński

IV

Sejny (m.), Giby, Krasnopol, Puńsk, Sejny

 

siemiatycki

III

Siemiatycze (m.), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec - Stacja, Perlejewo, Siemiatycze

 

sokólski

IV

Dąbrowa Białostocka, Janów, Korycin, Krynki, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Sokółka, Suchowola, Szudziałowo

 

Suwałki (m.p.)

IV

Suwałki (m.p.)

 

suwalski

IV

Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny

 

wysokomazowiecki

III

Wysokie Mazowieckie (m.), Ciechanowiec, Czyżew-Osada, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły, Szepietowo, Wysokie Mazowieckie

 

zambrowski

III

Zambrów (m.), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów

pomorskie

 

 

 

 

bytowski

III

Kołczygłowy, Miastko,Trzebielino

 

 

IV

Borzytuchom, Bytów, Czarna Dąbrówka, Lipnica, Parchowo, Studzienice, Tuchomie

 

chojnicki

II

Chojnice (m.), Brusy, Chojnice, Czersk

 

 

III

Konarzyny

 

człuchowski

III

Człuchów (m.), Czarne, Człuchów, Debrzno, Koczała, Przechlewo, Rzeczenica

 

Gdańsk (m.p.)

I

Gdańsk (m.p.)

 

gdański

I

Pruszcz Gdański (m.), Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie

 

 

II

Kolbudy

 

 

IV

Przywidz

 

 

1

2

3

4

 

Gdynia (m.p.)

I

Gdynia (m.p.)

 

kartuski

II

Żukowo

 

 

III

Przodkowo

 

 

IV

Chmielno, Kartuzy, Sierakowice, Somonino, Stężyca, Sulęczyno

 

kościerski

II

Stara Kiszewa

 

 

III

Kościerzyna (m.), Dziemiany, Karsin, Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma

 

kwidzyński

I

Kwidzyn (m.), Gardeja, Kwidzyn, Ryjewo, Sadlinki

 

 

II

Prabuty

 

lęborski

III

Lębork (m.), Łeba (m.), Nowa Wieś Lęborska, Wicko

 

 

IV

Cewice

 

malborski

I

Malbork (m.), Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Nowy Staw, Stare Pole

 

nowodworski

I

Krynica Morska (m.), Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo

 

pucki

I

Kosakowo

 

 

II

Hel (m.), Jastarnia (m.), Puck (m.), Władysławowo (m.), Krokowa, Puck

 

Słupsk (m.p.)

II

Słupsk (m.p.)

 

słupski

II

Damnica, Kobylnica, Słupsk

 

 

III

Ustka (m.), Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kępice, Potęgowo, Smołdzino, Ustka

 

Sopot (m.p.)

I

Sopot (m.p.)

 

starogardzki

I

Skórcz (m.), Starogard Gdański (m.), Bobowo, Lubichowo, Osiek, Skórcz, Smętowo Graniczne, Starogard Gdański, Zblewo

 

 

II

Czarna Woda (m.), Kaliska, Osieczna, Skarszewy

 

sztumski

I

Stary Targ, Sztum

 

 

II

Dzierzgoń, Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń

 

tczewski

I

Tczew (m.), Gniew, Morzeszczyn, Pelplin, Subkowy, Tczew

 

wejherowski

I

Reda (m.), Rumia (m.)

 

 

II

Wejherowo (m.), Choczewo, Gniewino. Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo

 

 

III

Linia

 

 

1

2

3

4

śląskie

 

 

 

 

będziński

I

Sławków (m.), Mierzęcice, Psary, Siewierz

 

 

II

Będzin (m.), Czeladź (m.), Wojkowice (m.), Bobrowniki

 

Bielsko-Biała (m.p.)

III

Bielsko-Biała (m.p.)

 

bielski

II

Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice

 

 

III

Jasienica, Jaworze, Kozy

 

 

IV

Szczyrk (m.), Buczkowice, Porąbka, Wilkowice

 

bieruńsko-lędziński

I

Bieruń (m.), Imielin (m.), Lędziny (m.), Bojszowy, Chełm Śląski

 

Bytom (m.p.)

II

Bytom (m.p.)

 

cieszyński

I

Zebrzydowice

 

 

II

Chybie, Hażlach, Strumień

 

 

III

Cieszyn (m.), Dębowiec, Skoczów

 

 

IV

Ustroń (m.), Wisła (m.), Brenna, Goleszów, Istebna

 

Chorzów (m.p.)

II

Chorzów (m.p.)

 

Częstochowa (m.p.)

II

Częstochowa (m.p.)

 

częstochowski

I

Mykanów

 

 

II

Blachownia, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Koniecpol, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny, Starcza

 

Dąbrowa Górnicza (m.p.)

II

Dąbrowa Górnicza (m.p.)

 

Gliwice (m.p.)

II

Gliwice (m.p.)

 

gliwicki

I

Pyskowice (m.), Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Wielowieś

 

 

II

Knurów (m.), Gierałtowice

 

Jastrzębie-Zdrój (m.p.)

II

Jastrzębie-Zdrój (m.p.)

 

Jaworzno (m.p.)

I

Jaworzno (m.p.)

 

Katowice (m.p.)

II

Katowice (m.p.)

 

kłobucki

I

Kłobuck, Krzepice, Lipie, Miedźno, Opatów, Panki, Popów, Przystajń

 

 

II

Wręczyca Wielka

 

 

1

2

3

4

 

lubliniecki

I

Lubliniec (m.), Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków, Woźniki

 

mikołowski

I

Łaziska Górne (m.), Mikołów (m.), Orzesze (m.), Ornontowice, Wyry

 

Mysłowice (m.p.)

I

Mysłowice (m.p.)

 

myszkowski

II

Myszków (m.), Koziegłowy, Niegowa, Poraj, Żarki

 

Piekary Śląskie (m.p.)

II

Piekary Śląskie (m.p.)

 

pszczyński

I

Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Pawłowice, Pszczyna, Suszec

 

 

II

Miedźna

 

raciborski

I

Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie, Rudnik

 

 

II

Racibórz (m.)

 

Ruda Śląska (m.p.)

II

Ruda Śląska (m.p.)

 

Rybnik (m.p.)

II

Rybnik (m.p.)

 

rybnicki

I

Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski

 

 

II

Świerklany

 

Siemianowice Śląskie (m.p.)

II

Siemianowice Śląskie (m.p.)

 

Sosnowiec (m.p.)

II

Sosnowiec (m.p.)

 

Świętochłowice (m.p.)

II

Świętochłowice (m.p.)

 

tarnogórski

I

Kalety (m.), Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg, Zbrosławice

 

 

II

Miasteczko Śląskie(m.), Radzionków (m.), Tarnowskie Góry (m.)

 

Tychy (m.p.)

I

Tychy (m.p.)

 

wodzisławski

I

Godów, Gorzyce, Lubomia

 

 

II

Pszów (m.), Radlin (m.), Rydułtowy (m.) , Wodzisław Śląski (m.), Marklowice, Mszana

 

Zabrze (m.p.)

II

Zabrze (m.p.)

 

zawierciański

II

Poręba (m.), Zawiercie (m.), Irządze, Kroczyce, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny, Włodowice, Żarnowiec

 

Żory (m.p.)

I

Żory (m.p.)

 

 

1

2

3

4

 

żywiecki

III

Żywiec (m.), Czernichów, Gilowice, Łękawica, Łodygowice, Ślemień

 

 

IV

Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Milówka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Świnna, Ujsoły, Węgierska Górka

świętokrzyskie

 

 

 

 

buski

II

Pacanów

 

 

III

Busko-Zdrój, Gnojno, Nowy Korczyn, Solec-Zdrój, Stopnica, Tuczępy, Wiślica

 

jędrzejowski

II

Imielno, Jędrzejów, Małogoszcz, Nagłowice, Oksa, Sędziszów, Słupia, Sobków, Wodzisław

 

kazimierski

II

Bejsce, Czarnocin, Kazimierza Wielka, Opatowiec, Skalbmierz

 

Kielce (m.p.)

II

Kielce (m.p.)

 

kielecki

II

Chęciny, Daleszyce, Miedziana Góra, Morawica, Piekoszów, Sitkówka-Nowiny, Strawczyn

 

 

III

Bieliny, Bodzentyn, Chmielnik, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Mniów, Nowa Słupia, Pierzchnica, Raków, Zagnańsk

 

konecki

II

Fałków, Słupia (Konecka)

 

 

III

Gowarczów, Końskie, Radoszyce, Ruda Maleniecka, Smyków, Stąporków

 

opatowski

II

Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Opatów, Ożarów, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice

 

ostrowiecki

II

Ostrowiec Świętokrzyski (m.), Bałtów, Bodzechów, Ćmielów, Kunów, Waśniów

 

pińczowski

II

Działoszyce, Michałów, Złota

 

 

III

Kije, Pińczów

 

sandomierski

II

Sandomierz (m.), Dwikozy, Klimontów, Koprzywnica, Łoniów, Obrazów, Samborzec, Wilczyce, Zawichost

 

skarżyski

II

Skarżysko-Kamienna (m.), Bliżyn, Skarżysko Kościelne

 

 

III

Łączna, Suchedniów

 

starachowicki

II

Starachowice (m.), Brody, Mirzec, Pawłów, Wąchock

 

staszowski

II

Bogoria, Łubnice, Osiek, Połaniec, Rytwiany, Staszów

 

 

III

Oleśnica, Szydłów

 

włoszczowski

II

Kluczewsko, Moskorzew, Radków, Secemin

 

 

III

Krasocin, Włoszczowa

 

 

1

2

3

4

warmińsko-mazurskie

 

 

 

 

bartoszycki

II

Bartoszyce (m.), Bartoszyce, Bisztynek, Sępopol

 

 

III

Górowo Iławeckie (m.), Górowo Iławeckie

 

braniewski

I

Braniewo (m.)

 

 

II

Braniewo, Frombork, Lelkowo, Pieniężno, Płoskinia, Wilczęta

 

działdowski

III

Działdowo (m.), Działdowo, Iłowo-Osada, Lidzbark, Płośnica, Rybno

 

Elbląg (m.p.)

I

Elbląg (m.p.)

 

elbląski

I

Elbląg, Gronowo Elbląskie

 

 

II

Godkowo, Markusy, Milejewo, Młynary, Pasłęk, Rychliki, Tolkmicko

 

ełcki

III

Ełk (m.), Ełk, Kalinowo, Prostki, Stare Juchy

 

giżycki

III

Giżycko (m.), Giżycko, Kruklanki, Miłki, Ryn, Wydminy

 

gołdapski

IV

Banie Mazurskie, Dubeninki, Gołdap

 

iławski

II

Iława (m.), Lubawa (m.), Iława, Kisielice, Lubawa, Susz, Zalewo

 

kętrzyński

II

Kętrzyn (m.), Barciany, Kętrzyn, Korsze, Reszel

 

 

III

Srokowo

 

lidzbarski

II

Lidzbark Warmiński (m.), Kiwity, Lidzbark Warmiński, Lubomino, Orneta

 

mrągowski

II

Mrągowo (m.), Mrągowo, Sorkwity

 

 

III

Mikołajki, Piecki

 

nidzicki

III

Janowiec Kościelny, Kozłowo, Nidzica

 

 

IV

Janowo

 

nowomiejski

II

Nowe Miasto Lubawskie (m.), Biskupiec, Kurzętnik, Nowe Miasto Lubawskie

 

 

III

Grodziczno

 

olecki

IV

Kowale Oleckie, Olecko, Świętajno, Wieliczki

 

Olsztyn (m.p.)

II

Olsztyn (m.p.)

 

olsztyński

II

Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Dywity, Jeziorany, Kolno, Świątki

 

 

III

Gietrzwałd, Jonkowo, Olsztynek, Purda, Stawiguda

 

 

1

2

3

4

 

ostródzki

II

Ostróda (m.), Małdyty, Miłakowo, Miłomłyn, Morąg, Ostróda

 

 

III

Dąbrówno, Grunwald, Łukta

 

piski

III

Biała Piska, Orzysz, Pisz, Ruciane-Nida

 

szczycieński

III

Szczytno (m.), Dźwierzuty, Pasym

 

 

IV

Jedwabne, Rozogi, Szczytno, Świętajno, Wielbark

 

węgorzewski

III

Budry, Pozezdrze, Węgorzewo

wielkopolskie

 

 

 

 

chodzieski

I

Budzyń, Margonin

 

 

II

Chodzież (m.), Chodzież, Szamocin

 

czarnkowsko-trzcianecki

II

Czarnków (m.), Czarnków, Lubasz, Połajewo

 

 

III

Drawsko, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń

 

gnieźnieński

I

Gniezno (m.), Czerniejewo, Gniezno, Kiszkowo, Kłecko, Łubowo, Mieleszyn, Niechanowo, Trzemeszno, Witkowo

 

gostyński

I

Borek Wielkopolski, Gostyń, Krobia, Pępowo, Piaski, Pogorzela, Poniec

 

grodziski

I

Granowo, Grodzisk Wielkopolski, Kamieniec, Wielichowo

 

 

II

Rakoniewice

 

jarociński

I

Jaraczewo, Jarocin, Kotlin, Żerków

 

kaliski

II

Blizanów, Brzeziny, Ceków-Kolonia, Godziesze Wielkie, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Stawiszyn, Szczytniki, Żelazków

 

Kalisz (m.p.)

II

Kalisz (m.p.)

 

kępiński

I

Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal, Trzcinica

 

kolski

II

Koło (m.), Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały, Przedecz

 

Konin (m.p.)

II

Konin (m.p.)

 

koniński

II

Golina, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk, Krzymów, Rychwał, Rzgów, Skulsk, Sompolno, Stare Miasto, Ślesin, Wierzbinek, Wilczyn

 

 

1

2

3

4

 

kościański

I

Kościan (m.), Czempiń, Kościan, Krzywiń, Śmigiel

 

krotoszyński

I

Sulmierzyce (m.), Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Krotoszyn, Rozdrażew, Zduny

 

Leszno (m.p.)

I

Leszno (m.p.)

 

leszczyński

I

Krzemieniewo, Lipno, Osieczna, Rydzyna, Święciechowa, Wijewo, Włoszakowice

 

międzychodzki

I

Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Międzychód, Sieraków

 

nowotomyski

I

Kuślin, Lwówek, Opalenica, Zbąszyń

 

 

II

Miedzichowo, Nowy Tomyśl

 

obornicki

I

Rogoźno, Ryczywół

 

 

III

Oborniki

 

ostrowski

II

Ostrów Wielkopolski (m.), Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Ostrów Wielkopolski, Przygodzice, Raszków, Sieroszewice, Sośnie

 

ostrzeszowski

II

Czajków, Doruchów, Grabów nad Prosną, Kobyla Góra, Kraszewice, Mikstat, Ostrzeszów

 

pilski

II

Piła (m.), Białośliwie, Łobżenica, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Ujście, Wyrzysk, Wysoka

 

 

III

Kaczory

 

pleszewski

I

Dobrzyca, Pleszew

 

 

II

Chocz, Czermin, Gizałki, Gołuchów

 

Poznań (m.p.)

I

Poznań (m.p.)

 

poznański

I

Luboń (m.), Puszczykowo (m.), Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Mosina, Pobiedziska, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne

 

 

II

Murowana Goślina

 

rawicki

I

Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Pakosław, Rawicz

 

słupecki

I

Orchowo, Powidz, Strzałkowo

 

 

II

Słupca (m.), Lądek, Ostrowite, Słupca, Zagórów

 

szamotulski

I

Obrzycko (m.), Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki

 

średzki

I

Dominowo, Nowe Miasto nad Wartą, Środa Wielkopolska, Zaniemyśl

 

 

II

Krzykosy

 

 

1

2

3

4

 

śremski

I

Brodnica, Dolsk, Książ Wielkopolski, Śrem

 

turecki

II

Turek (m.), Brudzew, Dobra, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Tuliszków, Turek

 

 

III

Władysławów

 

wągrowiecki

I

Wągrowiec(m.), Damasławek, Gołańcz, Mieścisko, Wapno, Wągrowiec

 

 

II

Skoki

 

wolsztyński

I

Przemęt, Siedlec, Wolsztyn

 

wrzesiński

I

Kołaczkowo, Miłosław, Nekla, Września

 

 

II

Pyzdry

 

złotowski

II

Złotów (m.), Jastrowie, Krajenka, Lipka, Okonek, Tarnówka, Zakrzewo, Złotów

zachodnio-pomorskie

 

 

 

 

białogardzki

II

Białogard (m.)

 

 

III

Białogard, Karlino, Tychowo

 

choszczeński

I

Bierzwnik, Choszczno, Drawno, Krzęcin, Pełczyce, Recz

 

drawski

III

Drawsko Pomorskie, Kalisz Pomorski, Ostrowice

 

 

IV

Czaplinek, Wierzchowo, Złocieniec

 

goleniowski

I

Goleniów, Maszewo, Nowogard, Osina, Przybiernów, Stepnica

 

gryficki

I

Brojce, Gryfice, Karnice, Płoty, Rewal, Trzebiatów

 

gryfiński

I

Banie, Cedynia, Chojna, Gryfino, Mieszkowice, Moryń, Stare Czarnowo. Trzcińsko-Zdrój, Widuchowa

 

kamieński

I

Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno, Wolin

 

kołobrzeski

II

Kołobrzeg (m.)

 

 

III

Dygowo, Gościno, Kołobrzeg, Rymań, Siemyśl, Ustronie Morskie

 

Koszalin (m.p)

II

Koszalin (m.p.)

 

koszaliński

III

Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Mielno, Sianów, Świeszyno

 

 

IV

Manowo, Polanów

 

łobeski

I

Dobra

 

 

III

Łobez, Radowo Małe, Resko, Węgorzyno

 

 

1

2

3

4

 

myśliborski

I

Barlinek, Myślibórz, Nowogródek Pomorski

 

 

II

Boleszkowice, Dębno

 

policki

I

Dobra (Szczecińska), Kołbaskowo, Nowe Warpno, Police

 

pyrzycki

I

Bielice, Kozielice, Lipiany, Przelewice, Pyrzyce, Warnice

 

sławieński

II

Sławno (m.), Sławno

 

 

III

Darłowo (m.), Darłowo, Postomino

 

 

IV

Malechowo

 

stargardzki

I

Stargard Szczeciński (m.), Chociwel, Dobrzany, Dolice, Ińsko, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard Szczeciński, Suchań

 

Szczecin (m.p.)

I

Szczecin (m.p.)

 

szczecinecki

II

Szczecinek (m.)

 

 

III

Barwice, Grzmiąca

 

 

IV

Biały Bór, Borne Sulinowo, Szczecinek

 

świdwiński

III

Świdwin (m), Brzeżno, Połczyn-Zdrój, Rąbino, Sławoborze, Świdwin

 

Świnoujście (m.p.)

I

Świnoujście (m.p.)

 

wałecki

II

Wałcz (m.), Człopa, Mirosławiec, Tuczno, Wałcz

* m.p. – gmina o statusie miasta, będąca miastem na prawach powiatu.

** m. – gmina o statusie miasta.

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2001-12-14
  • Data wejścia w życie: 2002-01-01
  • Data obowiązywania: 2002-01-01
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

Dziennik Ustaw