| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ROZPORZĄDZENIE PREZESA RADY MINISTRÓW

z dnia 10 maja 2003 r.

w sprawie zwrotu kosztów przysługujących funkcjonariuszowi Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w razie odwołania z urlopu wypoczynkowego

Na podstawie art. 96 ust. 2 ustawy z dnia 24 maja 2002 r. o Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Agencji Wywiadu (Dz. U. Nr 74, poz. 676) zarządza się, co następuje:

§ 1.
1. Funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, zwany dalej „funkcjonariuszem”, odwołany z urlopu wypoczynkowego z ważnych względów służbowych otrzymuje zwrot kosztów przejazdu poniesionych w związku z odwołaniem, a także zwrot innych uzasadnionych i udokumentowanych kosztów pozostających w bezpośrednim związku z odwołaniem go z urlopu.

2. Koszty związane z pobytem w ośrodku wczasowym, sanatorium, kwaterze prywatnej, hotelu lub z innymi usługami mającymi związek z wypoczynkiem w okresie urlopu, niewykorzystane przez funkcjonariusza i członków jego rodziny, podlegają zwrotowi, o ile organizator wypoczynku lub inny podmiot świadczący usługi w tym zakresie nie zwrócił wniesionych opłat.

3. Zwrot kosztów odbywa się zgodnie z przepisami w sprawie świadczeń przysługujących funkcjonariuszom Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego za podróże służbowe, przeniesienia lub delegowania.

§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.

Prezes Rady Ministrów: L. Miller

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Tax Angels Group Limited

Tax Angels Group Limited to kancelaria podatkowa, tworzona przez zespół doradców wspierających przedsiębiorców w zakresie otwierania firm za granicą, w szczególności w Wielkiej Brytanii i Szkocji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »