reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WS11)

z dnia 18 stycznia 2005 r.

w sprawie wzorów rejestrów prowadzonych przez wstępnie uznaną grupę i uznaną organizację producentów owoców i warzyw oraz przez zatwierdzonego przetwórcę

Na podstawie art. 12 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 19 lutego 2004 r. o organizacji rynku przetworów owocowych i warzywnych (Dz. U. Nr 62, poz. 572 oraz z 2005 r. Nr 10, poz. 64) zarządza się, co następuje:

§ 1.
1. Wzór rejestru owoców i warzyw dostarczonych do przetwórstwa w ramach umowy o dostarczenie albo zobowiązania do dostaw jest określony w załączniku nr 1 do rozporządzenia.

2. Wzór rejestru owoców i warzyw dostarczonych do przetwórstwa poza umową o dostarczenie albo zobowiązaniem do dostaw jest określony w załączniku nr 2 do rozporządzenia.

3. Wzór rejestru owoców i warzyw zagospodarowanych w inny sposób niż do przetwórstwa jest określony w załączniku nr 3 do rozporządzenia.

4. Wzór rejestru owoców i warzyw zakupionych do przetwórstwa w ramach umowy o dostarczenie albo zobowiązania do dostaw jest określony w załączniku nr 4 do rozporządzenia.

5. Wzór rejestru owoców i warzyw zakupionych do przetwórstwa poza umową o dostarczenie albo zobowiązaniem do dostaw jest określony w załączniku nr 5 do rozporządzenia.

6. Wzór rejestru produkcji i obrotów przetworami owocowo-warzywnymi objętymi pomocą finansową jest określony w załączniku nr 6 do rozporządzenia.

7. Wzór rejestru produkcji i sprzedaży gotowych sosów oraz produktów zużytych do ich wytworzenia jest określony w załączniku nr 7 do rozporządzenia.

§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi: W. Olejniczak

 

1) Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi kieruje działem administracji rządowej – rynki rolne, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 11 czerwca 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Dz. U. Nr 134, poz. 1433).


Załącznik 1.

Załączniki do rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
z dnia 18 stycznia 2005 r. (poz. 152)

Załącznik nr 1

infoRgrafika

Załącznik 2.

Załącznik nr 2

infoRgrafika

Załącznik 3.

Załącznik nr 3

infoRgrafika

Załącznik 4.

Załącznik nr 4

infoRgrafika

Załącznik 5.

Załącznik nr 5

infoRgrafika

Załącznik 6.

Załącznik nr 6

infoRgrafika

Załącznik 7.

Załącznik nr 7

infoRgrafika

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

BSWW Legal & Tax

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama