| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XI/97/2015 Rady Miasta Malbork

z dnia 24 września 2015r.

w sprawie zmiany statutu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Malborku

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 9 lit h oraz art. 40 ust. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. 2013, poz. 594 ze zm.) Rada Miasta Malborka, uchwala co następuje:

§ 1.

Zmienia się treść załącznika Nr 1 do uchwały Rady Miasta Malborka Nr 291/XXXIII/05 z dnia 31 marca 2005 roku w sprawie uchwalenia statutu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Malborku (Dz.Urz. Województwa Pomorskiego Nr 55, poz. 1046) w sposób następujący: w § 9 dodaje się ust. 6 w brzmieniu: ,,Ośrodek może realizować zadania mające na celu wykorzystanie innowacyjnych technologii w ułatwianiu organizacji opieki dla osób potrzebujących".

§ 2.

Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od daty ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Pomorskiego.

Przewodniczący Rady Miasta Malborka


Arkadiusz Mroczkowski


Uzasadnienie do Uchwały Nr XI/97/2015
Rady Miasta Malbork
z dnia 24 września 2015 r.

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej rekomenduje realizowanie w obszarze pomocy i ochrony zdrowia zadań mających na celu wykorzystywanie innowacyjnych technologii w ułatwianiu organizacji opieki dla osób potrzebujących.

Rada Miasta Malborka Uchwałą Nr X/87/2015 z dnia 27 sierpnia 2015 roku wyraziła pozytywną opinię przystąpienia Miasta Malborka do powszechnego Pomorskiego Systemu Teleopieki, powierzając tym samym Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej realizację niniejszych zadań. W związku z czym konieczne i uzasadnione jest wprowadzenie zmiany do statutu jednostki.

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Wydawnictwo Septem

Septem (literatura poradnikowa) - To literatura poradnikowa dla wszystkich - począwszy od pasjonatów odczuwających nieustanny głód wiedzy po wszystkich poszukujących w książce dobrej rady i interesującej rozrywki.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »