REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

1200,00 zł na wakacje w 2024 r. dla dzieci do 16 roku życia. Sprawdź jakie warunki trzeba spełnić!

wakacje
1200,00 zł na wakacje w 2024 r. dla dzieci do 16 roku życia. Sprawdź jakie warunki trzeba spełnić!
Infor.pl

REKLAMA

REKLAMA

Fundacja „Szansa dla Gmin” ogłosiła rekrutację dzieci i młodzieży na wakacje 2024. Kwotę 1200,00 zł otrzymać mają dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego. Aby otrzymać dofinansowanie należy spełnić jeszcze jeden warunek, mianowicie 1200,00 zł należy się dzieciom do 16 roku życia. Sprawdź jakie warunki trzeba spełnić! 

Fundacja „Szansa dla Gmin” ogłosiła rekrutację dzieci i młodzieży na wakacje 2024. Kwotę 1200,00 zł otrzymać mają dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego. Aby otrzymać dofinansowanie należy spełnić jeszcze jeden warunek, mianowicie 1200,00 zł należy się dzieciom do 16 roku życia. Sprawdź jakie warunki trzeba spełnić! 

REKLAMA

Poniżej publikujemy komunikat Fundacji wraz z listą ośrodków.

Ile na kolonie w 2024 r.

Fundacja „Szansa dla Gmin” ogłasza rekrutację dzieci i młodzieży na wypoczynek letni 2024. w formie turnusów wyjazdowych  z programem promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, dla dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego, do 16 roku życia.

Wypoczynek letni   jest finansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w wysokości 1200,00 zł dla każdego uczestnika. Turnus kolonii trwać będzie 9 dni (8 noclegów). Odpłatność od rodziców wynosi 800,00 zł dla dzieci z dofinansowaniem FS  oraz 1900,00 dla dzieci spoza dofinansowania FS.

Wpłaty należy dokonywać wyłącznie  na poniższy rachunek bankowy:
Bank Millenium: 52 1160 2202 0000 0001 2719 4319

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Kolonie będą organizowane w następujących Ośrodkach:
 

 • Pensjonat  „Beata” Ustronie Morskie, ul. Kolejowa 55/57
 • Ośrodek Wypoczynkowo – Kolonijny „Korona” Mikoszewo, ul. Gdańska 16
 • Ośrodek Wczasowy „Pionier” Łukęcin, ul. Słoneczna 13A
 • Ośrodek „Bałtyk” s.c., Władysławowo, ul. Kolejowa 5
 • Ośrodek Wczasowo – Kolonijny  „Marysieńka”  Jarosławiec,n ul. Bałtycka 1
 • „Pokoje u Heleny”  Willa Tatra House, Zakopane, ul. Janosówka 10b
 • D.W. Halina, Zakopane – Olcza, Stachonie 28, 28a,
 • Kwatery Prywatne Andrzej Sieczka, ul.Kasprowicza 41a, Poronin

Gdzie zapisać dziecko na kolonię 

Zapisy dzieci na kolonie odbywają się u koordynatorów wojewódzkich.

Źródło: http://szansadlagmin.pl

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Inne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Wynagrodzenie minimalne 2023 [quiz]
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
 • Czytaj artykuły
 • Rozwiązuj testy
 • Zdobądź certyfikat
1/15
Kiedy będą miały miejsce podwyżki minimalnego wynagrodzenia w 2023 roku?
od 1 stycznia i od 1 lipca
od 1 stycznia i od 1 czerwca
od 1 lutego i od 1 lipca
Następne
Prawo
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Minister Finansów spotkał się z Prezes Europejskiego Banku Inwestycyjnego. Rozmawiano o wzmocnieniu współpracy

Minister finansów Andrzej Domański spotkał się z Nadią Calvino, prezes Europejskiego Banku Inwestycyjnego. Rozmawiano o wzmocnieniu współpracy.

Nowe możliwości organizacji ekologicznych. Toczą się prace nad nowelizacją ustawy o lasach oraz ustawy o ochronie przyrody

Toczą się prace nad projektem nowelizacji ustawy o lasach oraz ustawy o ochronie przyrody. Organizacjom ekologicznym zostanie zapewniona możliwość zwrócenia się do sądu z żądaniem skutecznego zbadania legalności planów urządzenia lasu.

Modułowe e-podręczniki do 12 przedmiotów. MEN podało, że przetestują je wybrane szkoły podstawowe. Ale które?

Modułowe e-podręczniki do 12 przedmiotów. Przetestują je wybrane szkoły podstawowe. Udział w pilotażu jest bezpłatny i da możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami. ORE zapewnia wsparcie merytoryczne i dydaktyczne.

Wydatki na zagospodarowanie odpadów komunalnych w dół. Będą niższe opłaty. Warszawski ratusz pracuje nad uchwałą zmieniającą

Będą niższe opłaty za odpady komunalne? Warszawski ratusz pracuje nad uchwałą zmniejszająca wysokość stawek opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Wydatki na zagospodarowanie odpadów komunalnych od II półrocza 2021 r. zmniejszyły się.

REKLAMA

Będą zmiany w zarządzaniu kryzysowym. Powstanie Krajowa Ocena Ryzyka i nowe kryteria dotyczące infrastruktury krytycznej

Rozpoczęły się prace na nowelizacją ustawy o zarządzaniu kryzysowym. Powstanie Krajowa Ocena Ryzyka i nowe kryteria umożliwiające identyfikację obiektów, instalacji oraz urządzeń jako infrastruktury krytycznej.

Płeć determinuje wybory edukacyjne. Znaczenie ma też miejsce zamieszkania. Więcej kobiet niż mężczyzn odbiera tytułu magistra

Płeć determinuje wybory edukacyjne. Co roku dwa razy więcej kobiet niż mężczyzn otrzymuje tytuł magistra. Wpływ na wyniki ósmoklasistów ma nie tylko płeć, ale też miejsce zamieszkania.

Wszystkie projekty konsultowane internetowo. Czy to przyspieszy prace nad aktami prawnymi w Polsce?

O rewolucyjnych zmianach zaproponowanych przez Prezydium Sejmu informuje "Rzeczpospolita". Nowe rozwiązania mają zwiększyć przejrzystość prac legislacyjnych. Chodzi też o jeden z tzw. kamieni milowych wynegocjowanych z Komisją Europejską.

Czternasta emerytura w 2024 roku - termin wypłaty, kwota

Dodatkowe roczne świadczenie pieniężne, potocznie zwane czternastą emeryturą, będzie w 2024 roku wypłacone we wrześniu, podobnie jak rok wcześniej. Tak wynika z projektu rozporządzenia Rady Ministrów opublikowanego w 20 maja 2024 r. na stronach Rządowego Centrum Legislacji.

REKLAMA

Wybory do europarlamentu 2024. Diety i dni wolne od pracy dla członków komisji wyborczych i mężów zaufania – warunki, kwoty, przepisy

Tak jak w przypadku innych wyborów, członkom komisji wyborczych z tytułu pracy w tych komisjach należą się dni wolne a także wynagrodzenie w formie diet. Ile dni wolnych przysługuje i jakie kwoty diet są przyznawane członkom komisji wyborczych w wyborach do europarlamentu w 2024 roku. Czy mają do nich również prawo mężowie zaufania i obserwatorzy społeczni?

3200 zł miesięcznie dla osób niepełnosprawnych. Ruszył nabór wniosków

3200 zł miesięcznie dla osób niepełnosprawnych. Trwa nabór wniosków w ramach programu „Rehabilitacja 25 plus”. Dofinansowanie obejmuje świadczenia takie jak całodzienne usługi opiekuńcze, aktywizację w sferze fizycznej, intelektualnej i społecznej, a także zawodowej.

REKLAMA