reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXIV/220/2013 Rady Gminy Świątki

z dnia 4 września 2013r.

w sprawie ustalenia planu sieci oraz określenia granic obwodów szkoły podstawowej i gimnazjum prowadzonych przez Gminę Świątki

Na podstawie art.17 ust.4 ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty (Dz. U z 2004 r Nr 256 poz.2572 z późniejszymi zmianami) oraz 40 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (tj. Dz. U z 2013 r poz.594 ) Rada Gminy uchwala, co następuje:

§ 1. Ustala się plan sieci i granice obwodów publicznej szkoły podstawowej wchodzącej w skład Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Świątkach i Publicznego Gimnazjum im.Jana Pawła II w Świątkach, prowadzonych przez Gminę świątki w sposób następujący:

1) Szkoła Podstawowa im.mj.Henryka Sucharskiego w Świątkach do obwodu, którego należą miejscowości: Brzeźno, Brzydowo, Dąbrówka, Drzazgi, Garzewo, Gołogóra, Jankowo, Kalisty, Klony, Kłobia, Komalwy, Konradowo, Kwiecewo, Łumpia, , Róźynka, Skolity, Świątki, Włodowo, Worławki, Żardeniki.

2) Publiczne Gimnazjum im.Jana Pawła II, do którego należą miejscowości: Brzeźno,Brzydowo, Dąbrówka, Drzazgi, Garzewo, Gołogóra, Jankowo, Kalisty, Klony, Kłobia, Komalwy, Konradowo, Kwiecewo, Łumpia, , Róźynka, Skolity, Świątki, Włodowo, Worławki, Żardeniki.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Świątki.

§ 3. Traci moc Uchwała Nr XI/72/2004 Rady Gminy Świątki z dnia 29 kwietnia 2004 roku w sprawie granic obwodów szkolnych szkół podstawowych i gimnazjum prowadzonych przez Gminę Świątki.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Warmińsko-Mazurskiego z mocą obowiązującą od 1 września 2013 roku.

Przewodniczący Rady Gminy


Tomasz Szewczyk

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Mycka

ekspert specjalizujący się w tematyce samorządowej, działacz polityczny. Specjalizuje się głównie w polityce społecznej oraz ekonomice pracy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama