REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

APRIL Polska Service sp. z o.o.

Dołącz do grona ekspertów
APRIL Polska Service sp. z o.o.

Multiagencja ubezpieczeniowa

APRIL Polska Service sp. z o.o. to multiagencja ubezpieczeniowa i twórca programów ubezpieczeniowych dla masowych odbiorców.

Właściciel i dystrybutor uniwersalnego, rocznego ubezpieczenia turystycznego „Twoja Karta Podróże”, dedykowanego dla osób w wieku od 1-60 roku życia.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej daje nam wiedzę, która pozwala nam projektować indywidualne rozwiązania w zakresie produktów ubezpieczeniowych. Dzięki temu możemy zaoferować produkty i usługi skrojone na miarę potrzeb odbiorców, odpowiadające również ich możliwościom finansowym.

APRIL to ponad 6 milionów osób ubezpieczonych, ponad 3800 współpracujących z nami placówek medycznych, 45 spółek reprezentujących grupę APRIL w 37 krajach świata.

Motto Grupy APRIL – „zmieniamy oblicze ubezpieczeń”.

Wyjeżdżasz poza granicę kraju? Upewnij się, czy nie warto ubezpieczyć się przed podróżą. Podpowiadamy, o czym warto pamiętać przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia dostosowanego do naszych potrzeb.
Planujesz wyjazd na wakacje do krajów arabskich? Przeczytajcie kilka wskazówek, o czym warto pamiętać decydując się na wyjazd do Egiptu czy Turcji. Należy pamiętać o standardach tam panujących i wybrać odpowiednie ubezpieczenie przed wyjazdem.

REKLAMA

Skoki spadochronowe – to jeden z najpopularniejszych sportów ekstremalnych. Solo lub w tandemie. Niektórzy marzą, aby skoczyć choć raz i zrobić coś szalonego. Do dzieła! Ale najpierw ubezpiecz się.
Najważniejsze przy planowaniu podróży zagranicznej jest określenie czasu, miejsca, osób. Bardzo ważna jest zapobiegliwość i zadbanie o bezpieczeństwo w podróży. Bez odpowiedniego ubezpieczenia nie będziemy bezpieczni w obcym kraju.

REKLAMA

Podróżowanie z dziećmi jest trochę trudniejsze od wypraw tylko w towarzystwie dorosłych Jednak podróż z całą rodziną dostarcza niezapomnianych wspomnień, wrażeń, pamiątkowych zdjęć, filmów. Aby podróż z dziećmi, zwłaszcza za granicę, nie była stresująca, radzimy się do niej dobrze przygotować.
Aby wakacje były udane, trzeba się do nich odpowiednio przygotować. Najlepiej zacząć nawet kilka tygodni wcześniej, aby bez stresu zdążyć ze wszystkim.
Aby nie ponosić kosztów ewentualnego leczenia za granicą, trzeba ubezpieczyć się przed wyjazdem. Zabezpieczenie takie daje poczucie bezpieczeństwa, nawet jeśli nie będzie trzeba korzystać za granicą z pomocy lekarza.
Istnieje wiele różnych możliwości kształcenia i zdobywania doświadczenia zawodowego za granicą. Jednym z najpopularniejszych programów wymiany studenckiej jest program Erasmus. Oprócz nauki warto pomyśleć także o ubezpieczeniu.

REKLAMA