| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA TRANSPORTU I GOSPODARKI MORSKIEJ

z dnia 14 września 2000 r.

w sprawie utworzenia obwodów głosowania na polskich statkach morskich w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy z dnia 27 września 1990 r. o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2000 r. Nr 47, poz. 544) zarządza się, co następuje:

§ 1.
1. Tworzy się obwody głosowania na polskich statkach morskich w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 8 października 2000 r.

2. Wykaz obwodów głosowania, o których mowa w ust. 1, stanowi załącznik do rozporządzenia.

§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

Minister Transportu i Gospodarki Morskiej: J. Widzyk

Załącznik 1. [WYKAZ OBWODÓW GŁOSOWANIA NA POLSKICH STATKACH MORSKICH]

Załącznik do rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej
z dnia 14 września 2000 r. (poz. 883)

WYKAZ OBWODÓW GŁOSOWANIA NA POLSKICH STATKACH MORSKICH

Armator: Przedsiębiorstwo Połowów, Przetwórstwa i Handlu „Dalmor" S.A.

ul. Hryniewickiego 10, Gdynia

 

Nr obwodu

Nazwa statku

Nr obwodu

Nazwa statku

1001

DALMOR II

1005

CASSIOPEIA

1002

ALTAIR II

1006

ASCAMAR

1003

ASTRIA

1007

ACRUX

1004

ALPHARD

1008

POLLUX

 

Armator: Przedsiębiorstwo Poszukiwań i Eksploatacji Złóż Ropy i Gazu „Petrobaltic" Sp. z o.o.

ul. Stary Dwór 9, Gdańsk

 

Nr obwodu

Nazwa statku

1009

PETROBALTIC

1010

BALTIC BETA

 

Armator: Przedsiębiorstwo Państwowe Polska Żegluga Morska

pl. Rodła 8, Szczecin

 

Nr obwodu

Nazwa statku

Nr obwodu

Nazwa statku

1011

HUTA ZGODA

1032

REDUTA ORDONA

1012

HUTA ZYGMUNT

1033

RODŁO

1013

KOPALNIA BORYNIA

1034

STANISŁAW KULCZYŃSKI

1014

KOPALNIA HALE M BA

1035

SYN PUŁKU

1015

KOPALNIA RYDUŁTOWY

1036

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

1016

KOPALNIA SOSNOWIEC

1037

UNIWERSYTET ŚLĄSKI

1017

KOPALNIA WAŁBRZYCH

1038

WALKA MŁODYCH

1018

KOPALNIA ZOFIÓWKA

1039

ARMIA KRAJOWA

1019

ROLNIK

1040

BEŁCHATÓW

1020

BATALIONY CHŁOPSKIE

1041

LEGIONY POLSKIE

1021

CEDYNIA

1042

ORLĘTA LWOWSKIE

1022

GENERAŁ GROT-ROWECKI

1043

POLSKA WALCZĄCA

1023

GENERAŁ MADALIŃSKI

1044

POMORZE ZACHODNIE

1024

HUTA KATOWICE

1045

SOLIDARNOŚĆ

1025

HUTA SENDZIMIRA

1046

SZARE SZEREGI

1026

IGNACY DASZYŃSKI

1047

ZIEMIA CHEŁMIŃSKA

1027

MACIEJ RATAJ

1048

ZIEMIA GNIEŹNIEŃSKA

1028

MAJOR HUBAL

1049

ZIEMIA SUWALSKA

1029

OKSYWIE

1050

ZIEMIA TARNOWSKA

1030

POWSTANIEC STYCZNIOWY

1051

ZIEMIA ZAMOJSKA

1031

POWSTANIEC WIELKOPOLSKI

 

 

 

Armator: Przedsiębiorstwo Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich „Odra"

ul. Sołtana 1, Świnoujście

 

Nr obwodu

Nazwa statku

Nr obwodu

Nazwa statku

1052

FOKA

1056

ORLEŃ

1053

HOMAR

1057

WŁÓCZNIK

1054

LANGUSTA

1058

TUNEK

1055

KOLIAS

 

 

 

Armator: Przedsiębiorstwo Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich „Gryf"

ul. Małopolska 23, Szczecin

 

Nr obwodu

Nazwa statku

Nr obwodu

Nazwa statku

1059

AMAREL

1063

AQUILA

1060

ADMIRAŁ ARCISZEWSKI

1064

BONITO

1061

AQUARIUS

1065

SAGRAN

1062

AWIOR

 

 

 

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Prawo i Logistyka

PrawoiLogistyka.pl to serwis tematyczny zajmujący się prawnymi aspektami działalności transportowej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »