reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Porozumienie Zarządu Powiatu Międzyrzeckiego; Zarządu Powiatu Nowotomyskiego

z dnia 5 kwietnia 2016r.

Porozumienie stron w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia Porozumienia z dnia 28 maja 2010r. zawartego pomiędzy Powiatem Nowotomyskim i Powiatem Międzyrzeckim w sprawie przejęcia przez Powiat Międzyrzecki prowadzenia zadania publicznego

zawarte w dniu 5 kwietnia 2016r. w Nowym Tomyślu pomiędzy Powiatem Nowotomyskim reprezentowanym przez Zarząd Powiatu Nowotomyskiego w osobach:

1. Ireneusza Kozeckiego - Starostę Nowotomyskiego,

2. Tomasza Kuczyńskiego - Wicestarostę Nowotomyskiego

oraz Powiatem Miedzyrzeckim reprezentowanym przez Zarząd Powiatu Międzyrzeckiego
w osobach:

1. Grzegorza Gabryelskiego Starostę Międzyrzeckiego

2. Rafała Mikułę - Wicestarostę Międzyrzeckiego

Strony zawierają porozumienie o następującej treści:

§ 1. Stwierdza się wygaśnięcie Porozumienia zawartego dnia 28 maja 2010r. w Nowym Tomyślu o powierzeniu przez Powiat Nowotomyski prowadzenia zadania publicznego Powiatowi Międzyrzeckiemu polegającego na dokonaniu zmiany w regulaminie Społecznej Straży Rybackiej utworzonej przez Polski Związek Wędkarski Zarząd Okręgu w Gorzowie Wlkp. za zgodą Rady Powiatu Międzyrzeckiego udzielonej trybie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 18 kwietnia 1985r. o rybactwie śródlądowym (Dz. U. z 2009r. Nr 189, poz. 1471) w celu realizacji zadań wynikających z tej ustawy pozwalającej na prowadzenie działań tej Straży Rybackiej także na obszarach jezior: Proboszczowskiego, Głębokiego, Pszczewskiego (Silna Duża) i Trzy Tonie położonych na terenie Powiatu Nowotomyskiego w gminie Miedzichowo, a administrowanych przez Polski Związek Wędkarski Zarząd Okręgu w Gorzowie Wlkp. ze względu na utratę przez Związek prawa do administrowania tymi jeziorami.

§ 2. Porozumienie sporządzono w czterech jednobrzmiących egzemplarzach, po dwa dla każdej ze stron.

§ 3. Porozumienie niezwłocznie po podpisaniu podlega publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego przekazane przez Starostę Nowotomyskiego, a w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubuskiego przez Starostę Międzyrzeckiego.

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

KOGNITARIAT

Biuro podatkowo-finansowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama