| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Kancelaria Kacprzak Kowalak i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni

Kancelaria Kacprzak Kowalak i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni

Kancelaria Kacprzak Kowalak i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni

Kancelaria kieruje swoje usługi zarówno do małych i średnich przedsiębiorców, jak i do osób fizycznych

Kancelaria Kacprzak Kowalak i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawnijest Kancelarią powstałą w oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe adwokata Macieja Kacprzaka i radcy prawnego Bartosza Kowalaka.

Kancelaria przede wszystkim kieruje swoje usługi do małych i średnich przedsiębiorców jak i do osób fizycznych

W chwili obecnej Kancelaria zatrudnia kilkunastu prawników, w tym adwokatów i radców prawnych, jak i współpracuje z doradcami podatkowymi. Tym samym plasuje się w ścisłej czołówce największych Kancelarii Prawnych w Wielkopolsce.

Zespół prawników doradza Klientom w sprawach z dziedziny:

Prawa odszkodowań - wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i wiele przepracowanych spraw związanych z dochodzeniem zadośćuczynień i odszkodowań skłoniły Mecenasa Bartosz Kowalak do prowadzenia bloga poświęconego tej dziedzinie: www.blogoodszkodowaniach.pl

Prawa spadkowego – prawnicy Kancelarii prowadzą wiele procesów związanych chociażby z zapłatą zachowku i działem majątku spadkowego.

Prawa karnego – adwokaci działających w ramach Kancelarii podejmują się obron karnych jak również reprezentują osoby pokrzywdzone w toku postępowania karnego. Adwokat Maciej Kacprzak i adwokat Damian Nowicki w zakresie odpowiedzialności karnej związanej z prowadzeniem pojazdów mechanicznych, prowadzą bloga: www.prawokierowcy.pl

Prawa oświatowego – wśród Klientów Kancelarii znajdują się także organy prowadzące szkoły, przedszkola, jak również prawnicy Kancelarii udzielają porad nauczycielom w zakresie prawa oświatowego.

Prawo rodzinne - adwokaci i radcowie prawni prowadzą i opiniują wiele spraw związanych z stosunkami rodzinnymi. W tym rozwodu, podziały majątku, spory związane z uregulowaniem kontaktów

Prawo ukraińskie - Kancelaria w odpowiedzi na masową imigrację obywateli Ukrainy do Polski stworzyła dział zajmujący się pomocą prawną dla obywateli Ukrainy, czy szerzej osób ukraińsko lub rosyjskojęzycznych. Kancelaria zatrudnia także prawników ukraińskich. Pani Mecenas Iryna Myzyna – adwokat ukraiński prowadzi w językach ukraińskim i rosyjskim blogi dotyczące prawa polskiego, jak chociażby blog poświęcony problemom imigracji i zatrudnienia Ukraińców w Polsce: www.trudowoeprawowpolsze.wordpress.com

Siedziba Kancelarii znajduje się co prawda w Poznaniu, ale prawnicy Kancelarii praktycznie świadczą pomoc prawną na terenie całego Kraju jak i Ukrainy.

Kancelaria Kacprzak Kowalak i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni
Nip: 7811879627

ul. Mickiewicza 18a/3
60-834 Poznań
tel. +48 61 2224963
tel. 795 002 403

www.kacprzak.pl

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Witold Chomiczewski

Radca prawny, wspólnik w Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Specjalizuje się w prawie IT i nowych technologii, ma bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców związanych z e-commerce, doradza m.in. spółkom zajmującym się marketingiem internetowym, przygotowuje umowy dotyczące SEO/SEM, reklamy RTB, prawa autorskiego w Internecie. Wspiera przedsiębiorców internetowych, a zwłaszcza portale w sprawach związanych z odpowiedzialnością za cudze treści. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych dotyczących problematyki prawa autorskiego, Internetu oraz prawa gospodarczego. Brał udział w projekcie na zlecenie Komisji Europejskiej, Study on Liability of Internet Intermediaries, który dotyczył dyrektywy o handlu elektronicznym. Pełnomocnik ds. Legislacji Izby Gospodarki Elektronicznej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »