| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 403/2013 Rady Miasta Siemianowic Śląskich

z dnia 27 czerwca 2013r.

w sprawie częściowej zmiany Regulaminu Organizacyjnego Straży Miejskiej w Siemianowicach Śląskich uchwalonego Uchwałą nr 300/2012 Rady Miasta Siemianowic Śląskich z dnia 22 listopada 2012 r. w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Straży Miejskiej w Siemianowicach Śląskich

Dokonać częściowej zmiany Regulaminu Organizacyjnego Straży Miejskiej w   Siemianowicach Śląskich uchwalonego Uchwałą nr 300/2012 Rady Miasta Siemianowic Śląskich z   dnia 22 listopada 2012 r. w   sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Straży Miejskiej w   Siemianowicach Śląskich, w   następujący sposób : w   § 18 Regulaminu Organizacyjnego Straży Miejskiej w   Siemianowicach Śląskich dopisać pkt.10 w   brzmieniu : „przygotowanie dokumentacji zdjęciowej i   obsługa sekcji automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym” oraz pkt.11 o   brzmieniu „obsługa informatyczna” .  

§   2.  

Zmienić załącznik do Regulaminu Organizacyjnego Straży Miejskiej w   Siemianowicach Śląskich – jak w   załączniku do niniejszej Uchwały.  

§   3.  

Wykonanie Uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Siemianowic Śląskich.  

§   4.  

Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od jej ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  


Załącznik do Uchwały Nr 403/2013
Rady Miasta Siemianowic Śląskich
z dnia 27 czerwca 2013 r.
Zalacznik1.pdf

struktura organizacyjna  

 

 

Przewodniczący Rady Miasta Siemianowic Śląskich  


Adam   Cebula

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Brokerska CDS

CDS działa jako kancelaria doradcza, której misją jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie obsługi ubezpieczeń transportowych (OC przewoźnika, OC spedytora i Cargo) oraz pozasądowej i sądowej obsługi roszczeń i szkód powstałych w transporcie. Świadczymy również usługi związane z zarządzaniem ryzykiem transportowym, a także przeprowadzamy audyty i szkolenia z zakresu prawa przewozowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »