reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Starosty Lublinieckiego

z dnia 14 czerwca 2011r.

w sprawie zatwierdzenia projektu operatu ewidencji gruntów i budynków w obrębach Chwostek, Hadra, Herby, Lisów, Łebki, Olszyna gminy HERBY

Na podstawie art. 7d ust. 1 oraz art. 24a ust. 1 i 8 ustawy z dnia 17 maja 1989r. prawo geodezyjne i kartograficzne (tekst jednolity Dz. U. z 2010r. nr 193, poz. 1287 z późniejszymi zmianami)

ogłaszam co następuje:

1) W związku z zakończeniem prac związanych z założeniem ewidencji budynków i lokali wraz z modernizacją ewidencji gruntów w zakresie użytków gruntowych, utworzeniem ewidencyjnej mapy wektorowej gruntów i budynków w obrębach Chwostek, Hadra, Herby, Lisów, Łebki, Olszyna , projekt operatu opisowo - kartograficznego po wyłożeniu w dniach od 21.10.2010r. do 12.11.2010r.

stał się operatem ewidencji gruntów i budynków.

2) W związku z powyższym, na podstawie art. 24a ust. 9 ustawy z dnia 17 maja 1989r. prawo geodezyjne i kartograficzne (tekst jednolity Dz. U. z 2010r. nr 193, poz. 1287 z późniejszymi zmianami), każdy czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym, może w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia w dzienniku urzędowym województwa niniejszej informacji, zgłaszać zarzuty do tych danych.

3) Zarzuty zgłoszone po terminie określonym w pkt 2 niniejszego ogłoszenia traktuje się jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów i budynków.

Starosta Lubliniecki


mgr inż. Joachim Smyła

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kru.pl

Najwyższej jakości usługi rejestracji domen, hosting, certyfikaty SSL oraz bezpieczna poczta korporacyjna.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama