reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Karolina Niedzielska
Karolina Niedzielska

Prawnik ds. prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, trener, mediator ds. pracowniczych

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W trakcie studiów magisterskich była stypendystką Rektora dla najlepszych studentów. Obecnie jest doktorantką na Uniwersytecie Łódzkim w Katedrze Prawa Pracy- Zakład Prawa Ubezpieczeń Społecznych i Polityki Społecznej. Były prawnik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Zajmuję się w szczególności prawem pracy i ubezpieczeń społecznych oraz ochroną danych osobowych w rekrutacji i zatrudnieniu. W kręgu jej zainteresowań są także procesy HR oraz problematyka odpowiedzialności karnej i cywilnej pracodawcy. Jest autorką kilkudziesięciu artykułów naukowych z zakresu prawa. Była prelegentką na licznych konferencjach naukowych, gdzie wygłaszała autorskie referaty.

Działa pod swoją firmą pn. Doradztwo i szkolenia prawne Karolina Niedzielska, gdzie doradza, szkoli i prowadzi mediacje z zakresu prawa pracy. Jest także wykładowcą akademickim. Pomaga we wdrażaniu polityki kadrowej, audytach kadrowych i RODO, szkoli kadrę kierowniczą, menadżerską oraz pracowników działów kadr i HR. Jej szkolenia cieszą się dużym uznaniem na rynku.

Kontakt:

https://karolinaniedzielska.pl/

e-mail: kontakt@karolinaniedzielska.pl

fb: https://www.facebook.com/eduniedzielska/

Tel.: 796-896-525

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kinga Witko

doradca w zakresie testowania oprogramowania i zarządzania jakością

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama