reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > EIB SA
EIB SA

Broker ubezpieczeniowy

EIB SA jest brokerem ubezpieczeniowym - ekspertem w budowaniu i aranżowaniu na rzecz swoich klientów specjalistycznych programów ochrony majątku.

Dbałość o standardy, rozległa wiedza oraz umiejętność budowania relacji z klientem sprawiła, że marka EIB stała się synonimem najwyższej jakości wśród brokerów ubezpieczeniowych w Polsce.

Od 25 lat jesteśmy doradcą największych przedsiębiorstw z sektorów przemysłu, handlu i usług. Zróżnicowane potrzeby naszych klientów są dla nas inspiracją do tworzenia nowych rozwiązań i ciągłego doskonalenia wypracowanych standardów.

Chronimy majątek wart ponad 500 mld zł oraz zdrowie i życie ponad 100 tys. osób, co czyni z nas jednego z największych partnerów polskich zakładów ubezpieczeń.

Wyzwania stawiane nam przez dynamicznie rozwijający się rynek oraz rosnące potrzeby klientów są dla nas motywacją do ciągłego rozwoju.

Tym, co wyróżnia EIB na rynku, jest:

UNIKALNE DOŚWIADCZENIE - zdobyte w wyniku współpracy z największymi grupami kapitałowymi. Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym współtworzącym warunki ubezpieczenia kluczowych polskich inwestycji oraz likwidującym szkody o charakterze katastroficznym. Jesteśmy również ekspertem w zakresie stosowania Ustawy Prawo Zamówień Publicznych w kontraktowaniu usługi ubezpieczenia.

POTENCJAŁ LUDZKI - przewagę konkurencyjną budujemy w oparciu o naszych pracowników rekrutowanych spośród najlepszych studentów polskich uczelni, doświadczonych praktyków ubezpieczeń oraz inżynierów. Nasz zespół liczy obecnie ponad 160 osób.

ZESPOŁOWA OBSŁUGA KLIENTA - każdy klient obsługiwany jest przez zespół specjalistów, tworzony specjalnie dla niego spośród osób posiadających doświadczenie i wiedzę w obsłudze danej branży. Stałe wsparcie zapewniają nasi radcowie prawni, specjaliści do spraw zamówień publicznych, pracownicy Biura Ubezpieczeń na Życie.

ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE - kładziemy szczególny nacisk na dostosowanie narzędzi informatycznych do specyfiki naszej pracy i potrzeb klienta. Stworzyliśmy i udostępniamy autorską platformę umożliwiającą klientom stały wgląd w ich polisy i historię szkód (EIB IMS).

POLISA OC - dysponujemy polisą odpowiedzialności cywilnej z jedną z najwyższych w Polsce sum gwarancyjnych w wysokości ponad 50 000 000 euro. Dotychczasowy przebieg naszej polisy jest bezszkodowy.

CERTYFIKATY JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA - jako pierwszy broker ubezpieczeniowy w Polsce uzyskaliśmy certyfikat ISO/IEC 27001 - normę wprowadzającą wysokie wymogi w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa informacji. Pracujemy także zgodnie z normą ISO 9001, która potwierdza, jakość naszych usług.

Dane rejestrowe:

EIB S.A.

Siedziba: Toruń, ul. Jęczmienna 21

KRS: 0000050455; Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy, w całości opłacony: 100.000 PLN

NIP: 956-00-07-485

REGON: 870270059

www.eib.com.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kajetan Kubicz

Adwokat i Senior Associate Kancelarii LTCA

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama