| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna

Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna

Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna

Uwalniamy od problemów

Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna działa już od 25 lat, powstała w 1995 roku, dlatego posiadamy duże doświadczenie w pomocy prawnej.

Kancelaria jest związana z sektorem bankowym, a jej założyciele wywodzą się z Departamentu Prawnego Polskiego Banku Rozwoju S.A. Był to bank inwestycyjny, utworzony w ramach reformy polskiego systemu bankowego z Narodowego Banku Polskiego, jako jeden z 9 banków komercyjnych. Został on powołany do finansowania inwestycji. W 1998 r. został przejęty przez Bank Rozwoju Eksportu S.A.(obecnie mBank).

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wszystkich zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej przez przedsiębiorców m.in. zapewniamy pomoc prawną przy zakładaniu startupów, specjalizujemy się w prawie nowych technologii, zapewniamy obsługę korporacyjną dla firm, a także uwalniamy od problemów indywidualnych klientów posiadających przykładowo tzw. kredyty frankowe.

Jesteśmy ekspertami w zakresie transakcji związanych z przejęciami lub połączeniami spółek, transakcji związanych z obrotem nieruchomościami, prawami autorskimi, szeroko pojętym prawem pracy a także ochroną danych osobowych (RODO).

Nasze działania zarówno w stosunku do przedsiębiorców, jak i Klientów będących osobami fizycznymi zawsze cechuje indywidualne podejścia oraz kompleksowy zakres świadczonej pomocy prawnej.

Dane Kontaktowe:

Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

ul. Koszykowa 54 (Trade Center wejście od ul. Poznańskiej), 00-675 Warszawa

T + 48 22 438 94 03

T + 48 22 438 94 04

kancelaria@rachelski.pl

www.rachelski.pl

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

MADEJCZYK KANCELARIA PRAWNA Sp. k.

Kancelaria Prawna Madejczyk świadczy usługi w zakresie obsługi klientów biznesowych i indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »