reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna

Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna

Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna

Uwalniamy od problemów

Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna powstała w 1995 roku. Posiadamy ogromne doświadczenie w pomocy prawnej oparte na 25 letnich działaniach.

Nasi eksperci uwalniają skutecznie przede wszystkim od kredytów frankowych.

Świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie wszystkich zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej przez przedsiębiorców m.in zapewniamy pomoc prawną przy zakładaniu startupów, specjalizujemy się w prawie nowych technologii, zapewniamy obsługę korporacyjną dla firm. Jesteśmy ekspertami w zakresie transakcji związanych z przejęciami lub połączeniami spółek, transakcji związanych z obrotem nieruchomościami, prawami autorskimi, szeroko pojętym prawem pracy a także ochroną danych osobowych (RODO).

Nasze działania zarówno w stosunku do przedsiębiorców, jak i Klientów będących osobami fizycznymi zawsze cechuje indywidualne podejście oraz kompleksowy zakres świadczonej pomocy prawnej.

Kancelaria jest związana z sektorem bankowym, a jej założyciele wywodzą się z Departamentu Prawnego Polskiego Banku Rozwoju S.A. Był to bank inwestycyjny, utworzony w ramach reformy polskiego systemu bankowego z Narodowego Banku Polskiego, jako jeden z 9 banków komercyjnych. Został on powołany do finansowania inwestycji. W 1998 r. został przejęty przez Bank Rozwoju Eksportu S.A.(obecnie mBank).

Nasz zespół to doświadczeni radcy prawni, adwokaci i doradcy podatkowi, dzięki którym doprowadzamy każdą sprawę do końca i uwalniamy naszych Klientów od problemów.

Dane Kontaktowe:

Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

ul. Koszykowa 54 (Trade Center wejście od ul. Poznańskiej), 00-675 Warszawa

T + 48 22 438 94 03

T + 48 22 438 94 04

kancelaria@rachelski.pl

www.rachelski.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kacper Sołoniewicz

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama